IPTV aktualijos bus nagrinėjamos Kanadoje

Publikuota: 2012 m. birželio 16 d. šeštadienis

 


Birželio 18–21 dienomis Kanadoje, Monrealyje, vyks „Open IPTV Forum“ (OIPF) konferencija, kurią organizuoja tarptautinė OIPF organizacija. Ji po vienu stogu suburs dešimtis stambiausių pasaulio TV paslaugų tiekėjų, TV įrangos bei turinio kūrėjų.

Drauge su stambiausiomis TV kompanijomis konferencijoje dalyvaus ir įmonių grupė „Penki kontinentai“, nuo 2007 metų kurianti ir siūlanti savo klientams IP televizijos (IPTV, angl. Internet Protocol Television) produktus bei priklausanti OIPF organizacijai. Bendrovės IPTV klientai jau seniai mėgaujasi ne tik įprastais, bet ir 3D bei HD kanalais, TV ekrane naršo internetą, klausosi radijo, žaidžia žaidimus, nuomojasi filmus, jungiasi prie „Facebook“ tinklo, gali įsirašyti laidų vėlesnei peržiūrai, susidaryti savo asmeninį TV tinklelį, valdyti ir žiūrėti televiziją mobiliajame įrenginyje ir t. t.

Pasaulinius IPTV standartus kurianti organizacija OIPF konferencijoje, žinoma, daugiausia dėmesio skirs temoms, susijusioms su IP televizijos standartizavimu ir sertifikavimu. „Penki kontinentai“ kvies diskutuoti apie „IPTV Retail & Banking“ – bankinių ir mažmeninės prekybos paslaugų platformos TV ekrane – standartizavimą. Tai savotiškas banko filialas, elektroninė ar mobilioji bankininkystė IPTV aplinkoje, kur televizorius tampa tarpininku tarp banko ir jo kliento arba prekybos centro ir pirkėjo. Naudodamasis Lietuvos įmonės sukurta naujos kartos grafine sąsaja, vartotojas televizoriuje gali lengvai administruoti savo sąskaitas, atlikti įvairias banko operacijas, atidaryti virtualią sąskaitą bei peržiūrėti išrašus apie suteiktas paslaugas ir pan.

Verta paminėti, jog kovo pradžioje OIPF kartu su įmonių grupe „Penki kontinentai“ Vilniuje surengė IPTV temoms skirtą konferenciją ir simpoziumą, kur drauge su tokiomis kompanijomis, kaip „Sony“, „Philips“, „Huawei Technologies“, „Deutsche Telekom“, ir kt. aptarė naujausias televizijos rinkos tendencijas, perspektyvas ir sparčiai augantį IPTV vaidmenį. Simpoziumo metu „Huawei Technologies“ iniciatyva suburta specialistų grupė (angl. Deployment group), ruošianti reikalavimų sąrašą norintiems diegti IPTV. Kanadoje „Penki kontinentai“ planuoja susitikti su „Huawei Technologies“ atstovais bei aptarti bendradarbiavimo galimybes ir perspektyvas.

Įdomu tai, kad Vilniaus simpoziume pasaulinių kompanijų pristatytą pažangią OTT paslaugą, leidžiančią tiesiogiai transliuoti ir stebėti vaizdo medžiagą bei siūlančią kitų galimybių nepriklausomai nuo įrenginio tipo, interneto tiekėjo, vartotojo buvimo vietos, „Penki kontinentai“ jau siūlo ir Lietuvos vartotojams. Vilniuje neseniai pasibaigusią progreso konferenciją „LOGIN 2012“ tiesiogiai per www.scena.lt ir www.penki.tv (pasirinktinai išmaniajame telefone, kompiuteryje, planšetėje) stebėjo visi norintieji, o vienu metu prie transliacijos prisijungdavo per 1 000 žiūrovų.

Plačiau apie OIPF >>>

Plačiau apie „Penkis kontinentus“ >>>

Daugiau su OIPF susijusių straipsnių ir vaizdo siužetų >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems per nuotolį

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas. skaityti »

BS/2 užtikrina efektyvią bankinės įrangos techninę priežiūrą netgi karantino metu

Pasaulyje įsismarkavus koronavirusui COVID-19, 2020 m. kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė pandemiją. Dauguma šalių įsivedė karantiną, rekomenduodamos savo piliečiams laikytis socialinės izoliacijos. Buvo uždaryta daugybė mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių, viešojo maitinimo įstaigų ir kitų masinių susibūrimo vietų. Daugybė įmonių savo darbuotojus išleido dirbti nuotoliniu būdu. skaityti »

Saviinkasacija. Naujos galimybės „COVID-19“ pandemijos metu

Ateityje vis labiau augs sprendimų, didinančių bankų ir mažmeninės prekybos tinklų savarankiškumą (įskaitant saviinkasacijos įrangą), paklausa. Tokią nuomonę neseniai išsakė „Infoline-analitiki“ vadovas M. Burmistrov. skaityti »

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »