Internete – atsakymai vaikus auginantiems tėvams iš profesionalų lūpų

Publikuota: 2016 m. birželio 20 d. pirmadienis

Pirmąjį Lietuvoje šviesolaidinį tinklą „Skynet“ valdanti ir plečianti bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ nuolat prisideda prie įvairių socialinių projektų, šviečia visuomenę informacinių technologijų ir kitomis temomis, remia švietimo ir visuomenines organizacijas bei iniciatyvas.

Vienas iš paskutiniųjų sėkmingo įmonės socialinio bendradarbiavimo pavyzdžių – užmegzta partnerystė su Vilniaus privačia gimnazija. Drauge su šia pirmąja privačia mokykla nepriklausomoje Lietuvoje „Skynet“ įgyvendina projektą „Vasaros stovykla tėveliams“, kurio metu pasiūlys vaikus auginantiems tėvams išsamų vaizdo pamokų internete ciklą.

Technologijos ir patirtis

Vilniaus privačios gimnazijos rinkodaros vadovės Agnės Liubertaitės teigimu, idėja imtis tokios iniciatyvos kilo atsižvelgus į tėvų lūkesčius ir pasirėmus Vakarų šalių patirtimi. „Bet kuri auganti ir tobulėjanti švietimo institucija kažkada pasiekia tokį lygį, kai tampa svarbu ne tik imti, bet ir duoti, dalytis su visuomene tuo, kas sukaupta. Tai daro net prestižiškiausi pasaulio universitetai. Kadangi mūsų gimnazija ir joje dirbantys specialistai turi ir žinių, ir didžiulę patirtį, nusprendėme tuo pasidalyti su vaikus auginančiais tėvais. Tikimės, kad tai taps erdve, į kurią tėvai įpras užsukti ieškodami atsakymų į jiems kylančius klausimus“, – sakė A. Liubertaitė.

„Skynet“ produkto vadovas Povilas Keburis sako, kad suvienijus technines galimybes ir patirtį naudotojai po truputį pratinami prie kokybiško interneto turinio. „Mums, kaip atsakingiems interneto tiekėjams, svarbu, kad naudotojai internete galėtų rasti vertingos informacijos įvairiomis temomis. Todėl sujungę savo technines galimybes ir gimnazijos darbuotojų žinias bei patirtį, ėmėmės projekto, kurio metu sukursime kokybiškų vaizdo siužetų tėvams įvairiomis jiems rūpimomis temomis“, – sako P. Keburis.

Platus temų spektras

Pirmieji „Vasaros stovyklos tėveliams“ vaizdo siužetai žiūrovus pasiekė jau birželio pradžioje. Pirmos pamokos tema – karjera. Vilniaus privačios gimnazijos karjeros ugdymo specialistė Elena Sokolovskaitė kviečia daugiau sužinoti apie karjeros sampratą, planavimą, prioritetus, padeda atsakyti į klausimus, kada pradėti formuoti vaiko profesinį tapatumą ir kiek prie jo prisidėti tėvams.

Antra projekto kūrėjų pamoka skirta paauglystei. Vilniaus privačios gimnazijos psichologė Jolanta Karvelienė joje kalba apie paauglystės keliamus sunkumus tiek tėvams, tiek patiems paaugliams, dalijasi patirtimi ir pataria, kaip elgtis bei kokių klaidų nedaryti auginant paauglį ir bendraujant su juo.

Kas yra paauglystė, kodėl tuo laiku kyla tiek daug tėvų ir vaikų konfliktų, kuo skiriasi ankstyvoji ir vėlyvoji paauglystė, kaip elgtis su vaiku, kaip jam padėti – į šiuos ir daugybę kitų klausimų atsakymus tėvams padės rasti specialistė.

Būsimuose siužetuose specialistai aptars, ar reikia vaiką leisti į darželį, kaip išsirinkti gerą korepetitorių, kaip prasmingai ir turiningai leisti laiką su šeima, kaip bendrauti su Z kartos vaikais, ar svarbūs vaikų būreliai ir kt. Tad jei Jums aktualūs šie ir panašūs klausimai ir jei ieškote kvalifikuotų pedagogų bei psichologų patarimų, kviečiame užsukti į „Vasaros stovyklą tėveliams“, kurią rasite „YouTube“ svetainėje, „Skynet“ paskyroje „Facebook“ ir Vilniaus privačios gimnazijos tinklalapyje.

Planuojama, kad per visą vasarą bus parengta 21 vaizdo pamoka esamiems ir būsimiems tėvams. Malonių įspūdžių!

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„TransLink.iQ“ pelnė „Lietuvos metų gaminio“ aukso medalį

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančios bendrovės „ASHBURN International“ programinis sprendimas „TransLink.iQ“, skirtas valdyti elektroninių kortelių skaitytuvų (EKS) tinklą ir užtikrinti sėkmingą finansinių duomenų perdavimą, gavo prestižinio konkurso „Lietuvos metų gaminys 2018“aukso medalį. skaityti »

„Penki“ dovanojo kalėdinę nuotaiką savo kaimynams

„Penki kontinentai“ artėjančių švenčių proga padovanojo kalėdines eglutes savo kaimynams. skaityti »

Naujas sprendimas „Cash-In Box.iQ“ – prekybos ir paslaugų įmonių saviinkasacijai

Prekių ir paslaugų įmonių saviinkacija – viena iš pagrindinių 2018-ųjų grynųjų apyvartos tendencijų. BS/2 tam įgyvendinti siūlo techninį ir programinį sprendimą. skaityti »

BS/2 įtraukta į geriausių Europos bankinių technologijų įmonių sąrašą

Tarptautinis žurnalas „Banking CIO outlook“ paskelbė įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančią bendrovę „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) viena iš dešimties geriausių 2018-ųjų Europos bankinių technologijų bendrovių. skaityti »

Į eterį sugrįžta atsinaujinusi „IT+“ laida

Laida „IT+“ startuoja pakeitusi savo veidą: nuo šiol su žavingąja Elita Citovičiūte ekrane pasirodys Saulius Jeruslanovas. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įvaizdiniame filme – žmonės, kuriantys ateities technologijas

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ yra viena pažangiausių grupių, veikiančių Lietuvoje ir užsienio šalyse, kurianti aukštųjų technologijų sprendimus, keičiančius daugelio žmonių kasdienį gyvenimą. Tačiau už kiekvienos technologijos slepiasi jas kuriantys žmonės – atviri, linksmi, žingeidūs. skaityti »

BS/2 atnaujino tarptautinį sertifikatą ISO/IEC 27001

Tarptautinė įmonė „Bureau Veritas“ įmonių grupės „Penki kontinentai“ bendrovėje „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sėkmingai atliko auditą ir patvirtino, kad įmonės informacijos apsaugos valdymo sistemos atitinka tarptautinio standarto ISO/IEC 27001 reikalavimus. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ 2018-ųjų trijų ketvirčių pajamos augo

Viena iš seniausių ir pažangiausių Lietuvos įmonių grupių „Penki kontinentai“, diegianti bankinių technologijų, mokėjimo sprendimus bei teikianti telekomunikacijų paslaugas, pasiekė stabilų 2018 m. trijų ketvirčių finansinių rodiklių augimą. skaityti »

Biometrinė identifikacija įsitvirtina Azerbaidžano rinkoje

Aptarti naujausių finansinio sektoriaus tendencijų ir pristatyti inovacinių bankinių technologijų į Azerbaidžane, Baku, vykusį III-iąjį tarptautinį bankinį forumą, susirinko ekspertai iš viso pasaulio. skaityti »

Saviinkasacija ir biometrija – pagrindinės tarptautinio bankinio forumo temos

Neseniai Maskvoje vyko tarptautinis 10-asis bankinių technologijų forumas „Bankinė savitarna, mažmeninė prekyba ir grynųjų pinigų apyvarta 2018“. skaityti »