Internete – atsakymai vaikus auginantiems tėvams iš profesionalų lūpų

Publikuota: 2016 m. birželio 20 d. pirmadienis

Pirmąjį Lietuvoje šviesolaidinį tinklą „Skynet“ valdanti ir plečianti bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ nuolat prisideda prie įvairių socialinių projektų, šviečia visuomenę informacinių technologijų ir kitomis temomis, remia švietimo ir visuomenines organizacijas bei iniciatyvas.

Vienas iš paskutiniųjų sėkmingo įmonės socialinio bendradarbiavimo pavyzdžių – užmegzta partnerystė su Vilniaus privačia gimnazija. Drauge su šia pirmąja privačia mokykla nepriklausomoje Lietuvoje „Skynet“ įgyvendina projektą „Vasaros stovykla tėveliams“, kurio metu pasiūlys vaikus auginantiems tėvams išsamų vaizdo pamokų internete ciklą.

Technologijos ir patirtis

Vilniaus privačios gimnazijos rinkodaros vadovės Agnės Liubertaitės teigimu, idėja imtis tokios iniciatyvos kilo atsižvelgus į tėvų lūkesčius ir pasirėmus Vakarų šalių patirtimi. „Bet kuri auganti ir tobulėjanti švietimo institucija kažkada pasiekia tokį lygį, kai tampa svarbu ne tik imti, bet ir duoti, dalytis su visuomene tuo, kas sukaupta. Tai daro net prestižiškiausi pasaulio universitetai. Kadangi mūsų gimnazija ir joje dirbantys specialistai turi ir žinių, ir didžiulę patirtį, nusprendėme tuo pasidalyti su vaikus auginančiais tėvais. Tikimės, kad tai taps erdve, į kurią tėvai įpras užsukti ieškodami atsakymų į jiems kylančius klausimus“, – sakė A. Liubertaitė.

„Skynet“ produkto vadovas Povilas Keburis sako, kad suvienijus technines galimybes ir patirtį naudotojai po truputį pratinami prie kokybiško interneto turinio. „Mums, kaip atsakingiems interneto tiekėjams, svarbu, kad naudotojai internete galėtų rasti vertingos informacijos įvairiomis temomis. Todėl sujungę savo technines galimybes ir gimnazijos darbuotojų žinias bei patirtį, ėmėmės projekto, kurio metu sukursime kokybiškų vaizdo siužetų tėvams įvairiomis jiems rūpimomis temomis“, – sako P. Keburis.

Platus temų spektras

Pirmieji „Vasaros stovyklos tėveliams“ vaizdo siužetai žiūrovus pasiekė jau birželio pradžioje. Pirmos pamokos tema – karjera. Vilniaus privačios gimnazijos karjeros ugdymo specialistė Elena Sokolovskaitė kviečia daugiau sužinoti apie karjeros sampratą, planavimą, prioritetus, padeda atsakyti į klausimus, kada pradėti formuoti vaiko profesinį tapatumą ir kiek prie jo prisidėti tėvams.

Antra projekto kūrėjų pamoka skirta paauglystei. Vilniaus privačios gimnazijos psichologė Jolanta Karvelienė joje kalba apie paauglystės keliamus sunkumus tiek tėvams, tiek patiems paaugliams, dalijasi patirtimi ir pataria, kaip elgtis bei kokių klaidų nedaryti auginant paauglį ir bendraujant su juo.

Kas yra paauglystė, kodėl tuo laiku kyla tiek daug tėvų ir vaikų konfliktų, kuo skiriasi ankstyvoji ir vėlyvoji paauglystė, kaip elgtis su vaiku, kaip jam padėti – į šiuos ir daugybę kitų klausimų atsakymus tėvams padės rasti specialistė.

Būsimuose siužetuose specialistai aptars, ar reikia vaiką leisti į darželį, kaip išsirinkti gerą korepetitorių, kaip prasmingai ir turiningai leisti laiką su šeima, kaip bendrauti su Z kartos vaikais, ar svarbūs vaikų būreliai ir kt. Tad jei Jums aktualūs šie ir panašūs klausimai ir jei ieškote kvalifikuotų pedagogų bei psichologų patarimų, kviečiame užsukti į „Vasaros stovyklą tėveliams“, kurią rasite „YouTube“ svetainėje, „Skynet“ paskyroje „Facebook“ ir Vilniaus privačios gimnazijos tinklalapyje.

Planuojama, kad per visą vasarą bus parengta 21 vaizdo pamoka esamiems ir būsimiems tėvams. Malonių įspūdžių!

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„ProfIT“ laimėjo „Lietuvos geležinkelių“ viešųjų pirkimų konkursą

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC), teikianti paslaugų kompleksą verslui „ProfIT“, laimėjo AB „Lietuvos geležinkeliai“ viešųjų pirkimų konkursą dėl telekomunikacinių medžiagų tiekimo. skaityti »

BS/2 antrinė įmonė Kirgizijoje švenčia 10-metį

BS/2 antrinei įmonei Kirgizijoje „BS/2 Bishkek“ vasario 19 d. sukanka 10 metų. Per šiuos metus įmonė reikšmingai prisidėjo prie minėtos šalies bankinio sektoriaus plėtros. skaityti »

Šiuolaikinės vaizdo apsaugos priemonės. Žvilgsnis iš vidaus

Vaizdo stebėsenos ir apsaugos sistemos jau tapo neatskiriama mūsų kasdienybės dalimi. Nuolat tobulėjant technologijoms, plečiantis jų funkcionalumui, augant žmonių poreikiams, šios sistemos vis labiau populiarėja. Vaizdo apsauga – viena iš būtinų kiekvienos finansinės įstaigos infrastruktūros dalių. skaityti »

BS/2 dalyvaus ATMIA konferencijoje Orlande

Daugiau nei 1 200 garsių įmonių iš 25-ies pasaulio šalių vasario 19–21 d. dalyvaus tarptautinės bankomatų asociacijos ATMIA konferencijoje Orlande, Floridos valstijoje. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pajamos 2018 m. siekė 47 mln. eurų

Aukštųjų technologijų srityje beveik 30 metų veikianti įmonių grupė „Penki kontinentai“ 2018 m. fiksavo rekordinius finansinius rodiklius, palyginti su 2017 metais. Grupės pajamos pernai pasiekė 47 mln. eurų (2017 m. – 34 mln. eurų), o neaudituotas pelnas iki apmokestinimo sudarė 1,7 mln. eurų (2017 m. – 2,2 mln. eurų). skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupės įmonės už atsakingą ir skaidrų verslą įvertintos tarptautiniu lygmeniu

„Penkių kontinentų“ grupės įmonėms „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) ir „ASHBURN International“ antrus metus iš eilės suteiktas tarptautinės bendrovės „EcoVadis“ sidabrinis statusas. skaityti »

Kaip kiekvienas iš mūsų galime apsaugoti svarbius įmonės duomenis?

Skaitmenizacija, automatizacija, robotizacija, daiktų internetas bei kosminiu greičiu tobulėjantis dirbtinis intelektas daro įtaką vis daugiau mūsų gyvenimo sričių. skaityti »

Bankomatų saugumui būtina operacinė sistema „Windows 10“

Daugelio pasaulyje veikiančių bankų laukia nemažas iššūkis, susijęs su bankomatų tinklo saugumo užtikrinimu. skaityti »

„Cash Management.iQ“: naujas grynųjų poreikio prognozavimo mechanizmas

2019 m. BS/2 planuoja atnaujinti savo grynųjų srautų valdymo sistemos „Cash Management.iQ“ prognozavimo mechanizmą. Sistema padės nustatyti kiekvieno banko skyriaus, kiekvienos prekybos vietos, kiekvieno savitarnos įrenginio grynųjų poreikį 10–20 proc. tiksliau. skaityti »

Mažmeninės prekybos sektoriaus potencialas ir ateitis Azerbaidžane

Per pastaruosius 10 metų mažmeninė prekyba Azerbaidžane tapo viena iš dinamiškiausiai besirutuliojančių ekonomikos sričių. skaityti »