Internete – atsakymai vaikus auginantiems tėvams iš profesionalų lūpų

Publikuota: 2016 m. birželio 20 d. pirmadienis

Pirmąjį Lietuvoje šviesolaidinį tinklą „Skynet“ valdanti ir plečianti bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ nuolat prisideda prie įvairių socialinių projektų, šviečia visuomenę informacinių technologijų ir kitomis temomis, remia švietimo ir visuomenines organizacijas bei iniciatyvas.

Vienas iš paskutiniųjų sėkmingo įmonės socialinio bendradarbiavimo pavyzdžių – užmegzta partnerystė su Vilniaus privačia gimnazija. Drauge su šia pirmąja privačia mokykla nepriklausomoje Lietuvoje „Skynet“ įgyvendina projektą „Vasaros stovykla tėveliams“, kurio metu pasiūlys vaikus auginantiems tėvams išsamų vaizdo pamokų internete ciklą.

Technologijos ir patirtis

Vilniaus privačios gimnazijos rinkodaros vadovės Agnės Liubertaitės teigimu, idėja imtis tokios iniciatyvos kilo atsižvelgus į tėvų lūkesčius ir pasirėmus Vakarų šalių patirtimi. „Bet kuri auganti ir tobulėjanti švietimo institucija kažkada pasiekia tokį lygį, kai tampa svarbu ne tik imti, bet ir duoti, dalytis su visuomene tuo, kas sukaupta. Tai daro net prestižiškiausi pasaulio universitetai. Kadangi mūsų gimnazija ir joje dirbantys specialistai turi ir žinių, ir didžiulę patirtį, nusprendėme tuo pasidalyti su vaikus auginančiais tėvais. Tikimės, kad tai taps erdve, į kurią tėvai įpras užsukti ieškodami atsakymų į jiems kylančius klausimus“, – sakė A. Liubertaitė.

„Skynet“ produkto vadovas Povilas Keburis sako, kad suvienijus technines galimybes ir patirtį naudotojai po truputį pratinami prie kokybiško interneto turinio. „Mums, kaip atsakingiems interneto tiekėjams, svarbu, kad naudotojai internete galėtų rasti vertingos informacijos įvairiomis temomis. Todėl sujungę savo technines galimybes ir gimnazijos darbuotojų žinias bei patirtį, ėmėmės projekto, kurio metu sukursime kokybiškų vaizdo siužetų tėvams įvairiomis jiems rūpimomis temomis“, – sako P. Keburis.

Platus temų spektras

Pirmieji „Vasaros stovyklos tėveliams“ vaizdo siužetai žiūrovus pasiekė jau birželio pradžioje. Pirmos pamokos tema – karjera. Vilniaus privačios gimnazijos karjeros ugdymo specialistė Elena Sokolovskaitė kviečia daugiau sužinoti apie karjeros sampratą, planavimą, prioritetus, padeda atsakyti į klausimus, kada pradėti formuoti vaiko profesinį tapatumą ir kiek prie jo prisidėti tėvams.

Antra projekto kūrėjų pamoka skirta paauglystei. Vilniaus privačios gimnazijos psichologė Jolanta Karvelienė joje kalba apie paauglystės keliamus sunkumus tiek tėvams, tiek patiems paaugliams, dalijasi patirtimi ir pataria, kaip elgtis bei kokių klaidų nedaryti auginant paauglį ir bendraujant su juo.

Kas yra paauglystė, kodėl tuo laiku kyla tiek daug tėvų ir vaikų konfliktų, kuo skiriasi ankstyvoji ir vėlyvoji paauglystė, kaip elgtis su vaiku, kaip jam padėti – į šiuos ir daugybę kitų klausimų atsakymus tėvams padės rasti specialistė.

Būsimuose siužetuose specialistai aptars, ar reikia vaiką leisti į darželį, kaip išsirinkti gerą korepetitorių, kaip prasmingai ir turiningai leisti laiką su šeima, kaip bendrauti su Z kartos vaikais, ar svarbūs vaikų būreliai ir kt. Tad jei Jums aktualūs šie ir panašūs klausimai ir jei ieškote kvalifikuotų pedagogų bei psichologų patarimų, kviečiame užsukti į „Vasaros stovyklą tėveliams“, kurią rasite „YouTube“ svetainėje, „Skynet“ paskyroje „Facebook“ ir Vilniaus privačios gimnazijos tinklalapyje.

Planuojama, kad per visą vasarą bus parengta 21 vaizdo pamoka esamiems ir būsimiems tėvams. Malonių įspūdžių!

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Uzbekistano bankui „Ipak Yuli“ įrengti automatizuoti valiutos keitimo centrai

Pastaraisiais metais bankiniame sektoriuje vyksta dideli savitarnos įrangos paskirties pokyčiai. skaityti »

Išmanioji televizija visą vasarą už neįtikėtiną kainą

Atėjus kalendorinei vasarai, „Penki“ nori pradžiuginti savo esamus ir būsimus klientus ypatingais pasiūlymais. Vasaros laikotarpiu užsisakę „Penki“ išmaniąją televiziją, ja vasaros mėnesiais galėsite naudotis tik už 1 Eur/ mėn. skaityti »

Lietuvos įmonė prisideda prie Nigerijos bankų saugumo

Afrika yra didelių kontrastų šalis, kurioje vienu metu galima aptikti aktyviai besiplėtojančius miestus, o šalimais – skurdą ir lūšnynų rajonus. skaityti »

Atgijusios legendinės lenktynės į 31-ą verslo centro „Europa“ aukštą

Po daugelio metų pertraukos Vilniuje vyko ekstremalusis bėgimas į 31-ą aukščiausio Baltijos šalyse verslo centro „Europa“ aukštą. skaityti »

„Penki kontinentai“ išleido knygą apie grynųjų pinigų judėjimą

Dar visai neseniai įmonių grupė „Penki kontinentai“ išleido Tachmasib Dadašev knygą „Šiuolaikinės vaizdo apsaugos platformos“, o šiandien vartome jau antrąją šio autoriaus knygą – „Grynųjų pinigų judėjimas: istorija ir technologinės perspektyvos“. skaityti »

Apie pinigų ciklo evoliuciją ir grynųjų judėjimo valdymo strategiją – tarptautiniame seminare

Tarptautinis seminaras apie grynųjų pinigų operacijas yra vienas iš autoritetingų forumų, suburiančių grynųjų pinigų srautų valdymo specialistus iš komercinių ir valstybinių bankų. skaityti »

V. Nazarenko: apie S&G 2019-ųjų planus ir partnerystę su BS/2

Jau daugiau nei 160 metų pasaulyje žinomas „Sargent and Greenleaf“ (S&G) vardas. skaityti »

BS/2 pristatė naują bankomatų apsaugos sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pristatė naują programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę – atmeye.com. skaityti »

„Penki kontinentai“ – masiškiausia įmonė „Walmark“ ėjimo varžybose

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ antrus metus iš eilės laimėjo masiškiausios „Walmark“ ėjimo varžybų įmonių komandos vardą. skaityti »