Internete – atsakymai vaikus auginantiems tėvams iš profesionalų lūpų

Publikuota: 2016 m. birželio 20 d. pirmadienis

Pirmąjį Lietuvoje šviesolaidinį tinklą „Skynet“ valdanti ir plečianti bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ nuolat prisideda prie įvairių socialinių projektų, šviečia visuomenę informacinių technologijų ir kitomis temomis, remia švietimo ir visuomenines organizacijas bei iniciatyvas.

Vienas iš paskutiniųjų sėkmingo įmonės socialinio bendradarbiavimo pavyzdžių – užmegzta partnerystė su Vilniaus privačia gimnazija. Drauge su šia pirmąja privačia mokykla nepriklausomoje Lietuvoje „Skynet“ įgyvendina projektą „Vasaros stovykla tėveliams“, kurio metu pasiūlys vaikus auginantiems tėvams išsamų vaizdo pamokų internete ciklą.

Technologijos ir patirtis

Vilniaus privačios gimnazijos rinkodaros vadovės Agnės Liubertaitės teigimu, idėja imtis tokios iniciatyvos kilo atsižvelgus į tėvų lūkesčius ir pasirėmus Vakarų šalių patirtimi. „Bet kuri auganti ir tobulėjanti švietimo institucija kažkada pasiekia tokį lygį, kai tampa svarbu ne tik imti, bet ir duoti, dalytis su visuomene tuo, kas sukaupta. Tai daro net prestižiškiausi pasaulio universitetai. Kadangi mūsų gimnazija ir joje dirbantys specialistai turi ir žinių, ir didžiulę patirtį, nusprendėme tuo pasidalyti su vaikus auginančiais tėvais. Tikimės, kad tai taps erdve, į kurią tėvai įpras užsukti ieškodami atsakymų į jiems kylančius klausimus“, – sakė A. Liubertaitė.

„Skynet“ produkto vadovas Povilas Keburis sako, kad suvienijus technines galimybes ir patirtį naudotojai po truputį pratinami prie kokybiško interneto turinio. „Mums, kaip atsakingiems interneto tiekėjams, svarbu, kad naudotojai internete galėtų rasti vertingos informacijos įvairiomis temomis. Todėl sujungę savo technines galimybes ir gimnazijos darbuotojų žinias bei patirtį, ėmėmės projekto, kurio metu sukursime kokybiškų vaizdo siužetų tėvams įvairiomis jiems rūpimomis temomis“, – sako P. Keburis.

Platus temų spektras

Pirmieji „Vasaros stovyklos tėveliams“ vaizdo siužetai žiūrovus pasiekė jau birželio pradžioje. Pirmos pamokos tema – karjera. Vilniaus privačios gimnazijos karjeros ugdymo specialistė Elena Sokolovskaitė kviečia daugiau sužinoti apie karjeros sampratą, planavimą, prioritetus, padeda atsakyti į klausimus, kada pradėti formuoti vaiko profesinį tapatumą ir kiek prie jo prisidėti tėvams.

Antra projekto kūrėjų pamoka skirta paauglystei. Vilniaus privačios gimnazijos psichologė Jolanta Karvelienė joje kalba apie paauglystės keliamus sunkumus tiek tėvams, tiek patiems paaugliams, dalijasi patirtimi ir pataria, kaip elgtis bei kokių klaidų nedaryti auginant paauglį ir bendraujant su juo.

Kas yra paauglystė, kodėl tuo laiku kyla tiek daug tėvų ir vaikų konfliktų, kuo skiriasi ankstyvoji ir vėlyvoji paauglystė, kaip elgtis su vaiku, kaip jam padėti – į šiuos ir daugybę kitų klausimų atsakymus tėvams padės rasti specialistė.

Būsimuose siužetuose specialistai aptars, ar reikia vaiką leisti į darželį, kaip išsirinkti gerą korepetitorių, kaip prasmingai ir turiningai leisti laiką su šeima, kaip bendrauti su Z kartos vaikais, ar svarbūs vaikų būreliai ir kt. Tad jei Jums aktualūs šie ir panašūs klausimai ir jei ieškote kvalifikuotų pedagogų bei psichologų patarimų, kviečiame užsukti į „Vasaros stovyklą tėveliams“, kurią rasite „YouTube“ svetainėje, „Skynet“ paskyroje „Facebook“ ir Vilniaus privačios gimnazijos tinklalapyje.

Planuojama, kad per visą vasarą bus parengta 21 vaizdo pamoka esamiems ir būsimiems tėvams. Malonių įspūdžių!

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ atnaujins Lietuvos oro uostų IT infrastruktūrą

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ laimėjo valstybinės įmonės Lietuvos oro uostai viešųjų pirkimų konkursą dėl visų trijų oro uostų IT infrastruktūros atnaujinimo darbų. skaityti »

Lietuvoje pripažinta atsiskaitymų kortelėmis sistema įvertinta ir užsienyje

20-metį švenčianti UAB „ASHBURN International“ šiandien žinoma kaip įmonė, viena pirmųjų pristačiusi unikalių naujovių Lietuvoje. skaityti »

Kelionė interneto kabeliais – iki mėnulio ir triskart aplink žemę

Šiuolaikinė karta jau sunkiai įsivaizduoja, kad kažkada interneto nebuvo. O ar žinote, kaip iš tikrųjų veikia internetas? skaityti »

BS/2 partnerė „Diebold Nixdorf“ – tarp 10 geriausių technologijų bendrovių

Bankinių technologijų srities lyderė „Diebold Nixdorf“ vėl pateko į tarptautinį autoritetingo „FinTech 2018 IDC Financial Insights“ reitingo dešimtuką. skaityti »

IT paslaugas teikiantys „rykliai“ užmiršta smulkų verslą – siūlome išeitį

Skaitmeniniame amžiuje vis svarbesnį vaidmenį atlieka informacinių technologijų priežiūra. skaityti »

„ASHBURN International“ stiprina partnerystę su „Gjensidige“ – teiks savo paslaugas Latvijoje

Elektroninių kortelių skaitytuvų (EKS) tinklų valdymo ir programinės įrangos sprendimus diegianti „ASHBURN International“ plečia bendradarbiavimą su draudimo paslaugų įmone „Gjensidige“. skaityti »

Emociukų gimtadienis. Kas pirmasis el. paštu išsiuntė šypsenėlę?

Šiuolaikiniame gyvenime bendraujant virtualiai, išgyvenimus ir nuotaiką padeda reikšti emociukai (ang. emoji) – ženkliukai, perteikiantys emociją. skaityti »

Kova už bankomatus. Kaip šiais laikais apiplėšiami savitarnos įrenginiai

Vagystės iš bankomatų, panaudojant piktavalių sukurtą programinę įrangą ar bankomatą išlaužiant tiesiog fiziškai, tebėra skaudi 2018-ųjų metų bankinio sektoriaus tema. skaityti »

5 mitai apie programuotojus

Ko gero kiekvienas yra girdėjęs, kad programuotojai yra uždari, nemoka bendrauti su moterimis ir kiaurą parą nesiprausę nesiskutę sėdi prie kompiuterio. skaityti »

Azerbaidžano greito maitinimo restoranuose – BS/2 įdiegti savitarnos kioskai

Greito maitinimo restoranuose „McDonald's“ Azerbaidžane Lietuvos bendrovė BS/2 įrengti pirmieji interaktyvūs savitarnos kioskai. skaityti »