Įspūdžiai iš parodos „BakuTel 2011“

Publikuota: 2011 m. lapkričio 25 d. penktadienis


Jau 17 kartą Azerbaidžano sostinėje Baku vyko tarptautinė paroda konferencija „BakuTel 2011“. Šalies vyriausybės ypač remiamas renginys skirtas telekomunikacinėms ir informacinėms technologijoms pristatyti.

Šiais metais renginio laikas sutapo su Azerbaidžane švenčiamu jubiliejumi. Prieš 160 metų broliai Nobeliai Baku nutiesė pirmąją telefono liniją ir tai buvo telekomunikacijų pramonės vystymosi šalyje pradžia. Šiam įvykiui atminti parodoje skirtas specialus stendas–muziejus labai aiškiai parodo, kokių rezultatų per visus šiuos metus pasiekė Azerbaidžanas.

Šių metų parodoje dalyvavo daugiau nei 250 bendrovių iš 32 pasaulio šalių. Palyginti su praėjusių metų paroda, tai dvigubai daugiau. Pati didžiausia dalyvių skaičiumi delegacija, pristačiusi vietos verslą, atstovavo Azerbaidžanui (64 bendrovės), toliau rikiavosi Rusija (23 bendrovės) ir trečioje vietoje Lietuvos atstovai (11 įmonių), tarp kurių BS/2 – vienintelė mūsų šalies bendrovė, kuri daugelį metų Azerbaidžane turi savo atstovybę.  

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti BS/2 parodoje pristatė naujausius produktus ir inovacinius sprendimus. Pasak renginyje dalyvavusio BS/2 technikos direktoriaus Tomo Bublio, pirmosiomis renginio dienomis lankytojai ypač domėjosi savitarnos įrenginiais su grynųjų pinigų recirkuliacijos funkcija (angl. Cash Recycling).

„Šiais metais pristatėme naują kompanijos „Wincor Nixdorf“ CINEO įrenginių liniją, kuri palaiko grynųjų pinigų recirkuliacijos technologiją. Būtent ja naudodamiesi bankai gali ženkliai sumažinti operacijų, susijusių su grynųjų pinigų apdorojimu, sąnaudas“, – teigia T. Bublys.

BS/2 stendo lankytojai domėjosi ir tokių produktų, kaip „Payment.iQ“, „ATMeye.iQ“, „Service Desk.iQ“, „SmartSafe.iQ“, praktiniu pritaikymu bei vertina jų privalumus.

Be to, parodoje buvo galima susipažinti su kitais „Penkių kontinentų“ įmonių grupės produktais: mokėjimo ir lojalumo sistema „PayLo“ bei IP televizijai skirtų interaktyvių paslaugų paketu IPTV.IQ.

Pastarasis sprendimas ypač populiarus tarp parodos „BakuTel 2011“ lankytojų. Anot Lietuvos bendrovės atstovų, juo labiausiai domėjosi viešbučių verslo valdytojai, kompanijos, teikiančios palydovinės televizijos paslaugas, taip pat Azerbaidžano televizijos asociacijos.

„BakuTel 2011“ vyko iki lapkričio 26 dienos.

Plačiau apie parodą>>>

Daugiau apie įmonių grupę „Penki kontinentai“>>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Kova už bankomatus. Kaip šiais laikais apiplėšiami savitarnos įrenginiai

Vagystės iš bankomatų, panaudojant piktavalių sukurtą programinę įrangą ar bankomatą išlaužiant tiesiog fiziškai, tebėra skaudi 2018-ųjų metų bankinio sektoriaus tema. skaityti »

5 mitai apie programuotojus

Ko gero kiekvienas yra girdėjęs, kad programuotojai yra uždari, nemoka bendrauti su moterimis ir kiaurą parą nesiprausę nesiskutę sėdi prie kompiuterio. skaityti »

Azerbaidžano greito maitinimo restoranuose – BS/2 įdiegti savitarnos kioskai

Greito maitinimo restoranuose „McDonald's“ Azerbaidžane Lietuvos bendrovė BS/2 įrengti pirmieji interaktyvūs savitarnos kioskai. skaityti »

Testuotojams šventę padovanojo... drugelis

Rugsėjo 9-oji laikoma Pasauline testuotojų diena dėl vieno juokingo įvykio. skaityti »

Spartusis interneto tinklas remia sparčią futbolo komandą

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ tapo Vilniaus futbolo klubo „Viltis“ rėmėju. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonė atnaujins „Kauno vandenų“ kompiuterinius tinklus

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ antrinė bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) rūpinsis UAB „Kauno vandenys“ kompiuterinio tinklo atnaujinimu. skaityti »

Poilsis darbe – tai įmanoma!

Kokie šiuolaikinių darbuotojų lūkesčiai dėl darbo sąlygų? Įmonių grupės „Penki kontinentai“ vidinis tyrimas parodė, kad darbuotojai norėtų patalpų, kuriose galėtų trumpam „pabėgti“ nuo darbo rutinos. skaityti »

„Penki“ ir GOODLIFE dovanojo dar vieną nemokamą treniruotę

Besibaigiant vasarai šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE pakvietė visus norinčius dar šiltą vakarą pasportuoti gryname ore. skaityti »

Lietuviškas sprendimas „Payments.iQ“ padeda valdyti Azerbaidžano mokėjimo terminalų tinklą

Azerbaidžano bankas „Silk Way Bank“ sėkmingai įgyvendino mokėjimo terminalų „SWPay“ su įdiegta Lietuvos bendrovės BS/2 mokėjimų valdymo sistema „Payments.iQ“ tinklo projektą. skaityti »

Kas sukūrė žiniatinklį ir kas turi nuo jo raktus?

Internautai. Visame pasaulyje jų yra daugiau nei septyni su puse milijardo. O ar žinote, kam turime dėkoti už tai, kad turime žiniatinklį ir galime vadintis internautų vardu? skaityti »