Kalėdinės dovanos „Penki TV“ naudotojams

Publikuota: 2010 m. gruodžio 14 d. antradienis

Interaktyvių paslaugų teikėja bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) paruošė savo klientams kalėdinių dovanų, tarp kurių – nemokama didelės raiškos (HD) kanalo peržiūra, filmai visai šeimai bei patrauklios sąlygos užsisakyti itin spartų internetą.

Jau nuo gruodžio 15 dienos visi esami interaktyviosios IP televizijos „Penki TV“ klientai galės išsirinkti vieną iš devynių HD kanalų ir net du mėnesius mėgautis juo nemokamai. Šimto procentų nuolaida vienam HD kanalui galės pasinaudoti visi, iki 2010 metų lapkričio 30 dienos pasirašę PKKC paslaugų teikimo sutartį.

„Penki TV“ siūlo daugiausia didelės raiškos kanalų Vilniuje – net 9! Tarp jų – vienintelis šalyje 3D kanalas. Žiūrovai gali rinktis sporto kanalą ir stebėti tiesiogines varžybų transliacijas, apžvalgas, sekti naujienas („Eurosport HD“, „Rush HD“, HD–1), kanalą, skirtą prabangos prekėms: brangiems viešbučiams, restoranams, kurortams („Luxe TV“), sužinoti neįtikėtinų istorinių faktų ir atradimų („History HD“, „Discovery HD“), mėgautis įspūdingais koncertais („I–Concerts HD“) ir pirmuoju lietuvišku studentišku HD kanalu „Kobra HD“. Be to, interaktyviosios televizijos kūrėjai siūlo ir TV programų patiems mažiausiems žiūrovams – tai lavinamosios animacijos kanalas „Bebe TV HD“, skirtas 6–36 mėnesių vaikams.

Paslauga aktyvuojama visiems „Penki TV“ naudotojams, nuo gruodžio 15 dienos pasirinkusiems norimą HD kanalą.

Be pasirinkto kanalo (arba drauge su juo), „Penki TV“ žiūrovai nuo 2010 m. gruodžio 23 d. iki 2011 m. sausio 3 d. turi galimybę nemokamai žiūrėti 12 virtualios vaizdo nuomos (VVN) juostų. Filmai ir animacija skirti visai šeimai, tad tikrai puikiai tiks ilgiems žiemos atostogų vakarams arba taps puikiu šventinės vakarienės pabaigos akcentu.

Pasiūlymas galioja visiems „Penki TV“ klientams, tad skubėkite jais tapti. Paslaugos nereikia užsisakyti specialiai – paprasčiausiai apsilankykite VVN, iš siūlomo sąrašo išsirinkite filmą (rubrika – „Ypatingi pasiūlymai“) ir mėgaukitės.

Tarp siūlomų filmų – „Mergaitė ir lapė“, skirtas paslaptingam laukinės gamtos pasauliui ir įstabiai draugystės istorijai, stebuklinga pasaka „Tiltas į Terabitiją“, romantinė komedija „Berniukai ir mergaitės“, kurioje vaikinas ir mergina apsikeičia kūnais, senovės Kinijos legenda paremta juosta „Nenugalimas Geležinis žmogus“, herojiškais žygdarbiai stebinantys „Naujieji keršytojai: Augantys didvyriai“ ir kt.

Tačiau tuo dovanos interaktyviosios televizijos naudotojams nesibaigia!

Pasiūlymas tiems, kas naudojasi šviesolaidinio interneto „Skynet“ paslaugomis, bet dar neturi „Penki TV“. Tik kalėdiniu laikotarpiu (nuo gruodžio pradžios iki 2011 m. sausio 31 d.) už prijungimą prie „Penki TV“ Vilniaus gyventojai nemokės nė cento, o įrašančio TV priedėlio nuoma kainuos tiek pat, kiek įprasto. Įrašantis TV priedėlis suteikia galimybę vienu metu įrašyti dvi programas, tuo pat metu žiūrint jau įrašytą arba įrašomą. Be to, įrašus galima valdyti – persukti, sustabdyti ir kt., o saugoti įrašytas programas leidžiama neribotą laiką – tol, kol naudotojas jų neištrins. Beje, nauji „Penki TV“ klientai galės žiūrėti 100 geriausių VVN filmų visą sutarties galiojimo laiką visiškai nemokamai!

„Penki TV“ (www.penki.tv) – tai ne tik 90 visame pasaulyje populiarių TV kanalų, tarp kurių HD ir 3D, bet ir virtuali vaizdo nuoma (VVN), kino teatras, taikomoji TV programa „Facebook“, pokalbių svetainė, el. paštas ir kitos interaktyvios paslaugos.

O tiems, kas pageidauja prisijungti prie sparčiojo interneto ypatingomis sąlygomis, verta aplankyti puslapį www.skynet.lt.

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »

Darbuotojai dirba iš namų? Būtina iš naujo peržiūrėti įmonės informacijos saugumo politiką

Lietuvos Vyriausybei paskelbus šalyje karantiną dėl koronaviruso pandemijos, Lietuvos įmonių vadovai raginami sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Ar verslas, siūlydamas savo darbuotojams nuotolinio darbo galimybes yra tinkamai pasiruošęs ne tik iš techninės pusės, bet ir gali užtikrinti apsaugą nuo kibernetinių įsilaužimų? skaityti »

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalį savo veiklos vykdys nuotoliniu būdu

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, reaguodama į koronaviruso (COVID-19) plitimą ir atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą visoje Lietuvoje skelbti privalomą karantiną, taip pat į kitų šalių, kuriose veikia grupės atstovybės, Vyriausybių rekomendacijas, dalį savo veiklos vykdys nuotoliniu būdu. skaityti »

BS/2 – sertifikuota „Datalogic“ techninės priežiūros paslaugų partnerė Azerbaidžane

Technologinius sprendimus bankams ir prekybininkams siūlanti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, tapo pasaulinės prekybos įrangos gamintojos „Datalogic“ sertifikuota techninės priežiūros paslaugų partnere Azerbaidžane. skaityti »

„TransLink.iQ“ – naujas T. Dadaševo tyrimo objektas

Tachmasibas Dadaševas rengia naują knygą. Šį kartą dėmesio centre – atsiskaitymai be grynųjų pinigų, el. kortelių skaitytuvai ir jų tinklams stebėti bei valdyti skirtas programinis sprendimas „TransLink.iQ“. skaityti »

Baltijos šalių konferencijoje – diskusijos apie debesijos paslaugų įtaką verslui

Užsakomąsias ITT paslaugas „ProfIT“ teikiančios UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ atstovai lankėsi tarptautinėje Baltijos šalių konferencijoje „Verslo transformacija – darbas debesyse“. skaityti »

Kovas – Klientų mėnuo!

Kovo 19-oji paskelbta Tarptautine kliento diena. Šiemet ji minima 10-ąjį kartą. Ar žinote, kad šios šventės iniciatoriai – Lietuvos verslininkai? Būtent iš Lietuvos šventė paplito po visą pasaulį. Jos tikslas – parodyti dar didesnį dėmesį klientams, padėkoti jiems. skaityti »

„EuroShop 2020“: kaip keičiasi prekybos įrangos pasaulis

Vokietijoje, Diuseldorfe, š. m. vasario 16–20 dienomis vyko didžiausia pasaulyje mažmeninės prekybos įrangos atstovams ir partneriams skirta paroda „EuroShop 2020“. skaityti »

Latvijos mikrofinansų organizacija LAKS išduoda paskolas bankomatuose pagal pirštų atspaudus

Mikrofinansų organizacijos lanksčiai žiūri į paskolų teikimą mažmeninės prekybos klientams ir tuo yra pranašesnės už didelius bankus. Jos neretai siūlo supaprastintą paskolų įforminimo procedūrą ir yra pasirengusios dirbti su didesnės rizikos segmento klientais. skaityti »