Kalėdinės dovanos „Penki TV“ naudotojams

Publikuota: 2010 m. gruodžio 14 d. antradienis

Interaktyvių paslaugų teikėja bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) paruošė savo klientams kalėdinių dovanų, tarp kurių – nemokama didelės raiškos (HD) kanalo peržiūra, filmai visai šeimai bei patrauklios sąlygos užsisakyti itin spartų internetą.

Jau nuo gruodžio 15 dienos visi esami interaktyviosios IP televizijos „Penki TV“ klientai galės išsirinkti vieną iš devynių HD kanalų ir net du mėnesius mėgautis juo nemokamai. Šimto procentų nuolaida vienam HD kanalui galės pasinaudoti visi, iki 2010 metų lapkričio 30 dienos pasirašę PKKC paslaugų teikimo sutartį.

„Penki TV“ siūlo daugiausia didelės raiškos kanalų Vilniuje – net 9! Tarp jų – vienintelis šalyje 3D kanalas. Žiūrovai gali rinktis sporto kanalą ir stebėti tiesiogines varžybų transliacijas, apžvalgas, sekti naujienas („Eurosport HD“, „Rush HD“, HD–1), kanalą, skirtą prabangos prekėms: brangiems viešbučiams, restoranams, kurortams („Luxe TV“), sužinoti neįtikėtinų istorinių faktų ir atradimų („History HD“, „Discovery HD“), mėgautis įspūdingais koncertais („I–Concerts HD“) ir pirmuoju lietuvišku studentišku HD kanalu „Kobra HD“. Be to, interaktyviosios televizijos kūrėjai siūlo ir TV programų patiems mažiausiems žiūrovams – tai lavinamosios animacijos kanalas „Bebe TV HD“, skirtas 6–36 mėnesių vaikams.

Paslauga aktyvuojama visiems „Penki TV“ naudotojams, nuo gruodžio 15 dienos pasirinkusiems norimą HD kanalą.

Be pasirinkto kanalo (arba drauge su juo), „Penki TV“ žiūrovai nuo 2010 m. gruodžio 23 d. iki 2011 m. sausio 3 d. turi galimybę nemokamai žiūrėti 12 virtualios vaizdo nuomos (VVN) juostų. Filmai ir animacija skirti visai šeimai, tad tikrai puikiai tiks ilgiems žiemos atostogų vakarams arba taps puikiu šventinės vakarienės pabaigos akcentu.

Pasiūlymas galioja visiems „Penki TV“ klientams, tad skubėkite jais tapti. Paslaugos nereikia užsisakyti specialiai – paprasčiausiai apsilankykite VVN, iš siūlomo sąrašo išsirinkite filmą (rubrika – „Ypatingi pasiūlymai“) ir mėgaukitės.

Tarp siūlomų filmų – „Mergaitė ir lapė“, skirtas paslaptingam laukinės gamtos pasauliui ir įstabiai draugystės istorijai, stebuklinga pasaka „Tiltas į Terabitiją“, romantinė komedija „Berniukai ir mergaitės“, kurioje vaikinas ir mergina apsikeičia kūnais, senovės Kinijos legenda paremta juosta „Nenugalimas Geležinis žmogus“, herojiškais žygdarbiai stebinantys „Naujieji keršytojai: Augantys didvyriai“ ir kt.

Tačiau tuo dovanos interaktyviosios televizijos naudotojams nesibaigia!

Pasiūlymas tiems, kas naudojasi šviesolaidinio interneto „Skynet“ paslaugomis, bet dar neturi „Penki TV“. Tik kalėdiniu laikotarpiu (nuo gruodžio pradžios iki 2011 m. sausio 31 d.) už prijungimą prie „Penki TV“ Vilniaus gyventojai nemokės nė cento, o įrašančio TV priedėlio nuoma kainuos tiek pat, kiek įprasto. Įrašantis TV priedėlis suteikia galimybę vienu metu įrašyti dvi programas, tuo pat metu žiūrint jau įrašytą arba įrašomą. Be to, įrašus galima valdyti – persukti, sustabdyti ir kt., o saugoti įrašytas programas leidžiama neribotą laiką – tol, kol naudotojas jų neištrins. Beje, nauji „Penki TV“ klientai galės žiūrėti 100 geriausių VVN filmų visą sutarties galiojimo laiką visiškai nemokamai!

„Penki TV“ (www.penki.tv) – tai ne tik 90 visame pasaulyje populiarių TV kanalų, tarp kurių HD ir 3D, bet ir virtuali vaizdo nuoma (VVN), kino teatras, taikomoji TV programa „Facebook“, pokalbių svetainė, el. paštas ir kitos interaktyvios paslaugos.

O tiems, kas pageidauja prisijungti prie sparčiojo interneto ypatingomis sąlygomis, verta aplankyti puslapį www.skynet.lt.

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„ProfIT“ suteiktas „Hewlett Packard Enterprise“ partnerio statusas

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei ir valdanti IT užsakomųjų paslaugų verslui prekės ženklą „ProfIT“, pasirašė partnerystės susitarimą su UAB „Sophela“, kuri yra oficiali tarptautinės informacinių technologijų įmonės „Hewl... skaityti »

„FCX.iQ 2.0“: naujos valiutos keitimo galimybės bankomatuose

BS/2 parengė programinio sprendimo „FCX.iQ“, skirto valiutos keitimo funkcijai bankomatuose užtikrinti, atnaujinimą. Naujoji versija suteikia papildomų galimybių, palengvinančių valiutų kursų valdymą, savitarnos įrenginių tinklų administravimą ir vartotojų identifikaciją. skaityti »

„Penki“ šviesolaidinis internetas sujungia Vilniaus miesto švietimo ir ugdymo įstaigas

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ šių metų pradžioje pasirašė 12 sutarčių dėl šviesolaidinio interneto tiekimo Vilniaus miesto mokymo bei ugdymo įstaigoms, kurios, pasikeitus ankstesnio paslaugų teikėjo veiklos funkcijoms, liko be interneto ryšio. skaityti »

Sakartvele plečiamos atsiskaitymo be grynųjų galimybės

Sakartvelo restoranuose, kuriuose atsiskaitant naudojamasi vienam stambiausių šalies bankų priklausančiais elektroniniais kortelių skaitytuvais, padavėjams galima palikti arbatpinigių, net jei lankytojai neturi grynųjų pinigų. skaityti »

2020-ieji. Kiek interneto naudotojų pasitiko naujuosius metus?

Dar, rodos, ne taip seniai su naujausiais metais žmonės vieni kitus sveikindavo skambindami telefonais. Prisiskambinti būdavo sudėtinga, linijos užimtos. Vis labiau išpopuliarėjus internetui ir įvairioms pokalbių programėlėms, su naujausiais jau bemaž niekas nebesveikina telefonu, o tik rašo žinutes internetu. Galima teigti, kad šiemet su naujausiais metais vieni kitus pasveikino apie 4,5 milijardo pasaulio gyventojų. skaityti »

„Lietuvos geležinkeliai“ įsigijo mobiliuosius elektroninius kortelių skaitytuvus

Siekdama modernizuoti atsiskaitymą už geležinkelio paslaugas, ši transporto įmonė iš „ASHBURN International", plėtojančios elektroninius kortelių skaitytuvų programinius sprendimus, įsigijo apie 100 pasaulinio gamintojo „Ingenico" mobiliųjų elektroninių kortelių skaitytuvų. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins bankomatų apsaugą Turkijoje

BS/2 plečia savo veiklos geografiją – bendradarbiaudama su partneriu Turkijoje „Analistim Bilisim“, siūlo Turkijos bankams vaizdo apsaugos, ginčytinų situacijų sprendimo ir prevencijos nuo sukčiavimo sistemą „ATMeye.iQ“. skaityti »

Lietuvos paštas tęsia bendradarbiavimą su „ASHBURN International“

Didžiausia Lietuvoje pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvos paštas dar dvejiems metams pratęsė bendradarbiavimo sutartį su mokėjimo kortelių autorizavimo sprendimus kuriančia ir diegiančia bendrove „ASHBURN International“. skaityti »

„Face Detection“: papildoma PIN kodo apsauga naudojantis bankomatu

Viena iš dažniausiai pasitaikančių banko klientų finansinių nuostolių priežasčių vis dar yra banali kortelės ar PIN kodo vagystė. skaityti »

Pokalbiai apie įvairialypę kūrybą ir meno (ne)kolekciją

Ar gali būti susiję IT verslas ir menas? „370“ žurnalo atstovai domėjosi „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininko Idrako Dadašovo meno kolekcija. skaityti »

ATSARGIAI: plinta virusas, skelbiantis melagingas žinutes „Penkių kontinentų“ vardu

Gerbiami „Penkių kontinentų“ klientai ir partneriai, įspėjame apie virusą, neteisėtai skelbiantį žinutes „Penkių kontinentų“ vardu. skaityti »