Kanadoje „Open IPTV Forum“ nariai diskutavo IPTV temomis

Publikuota: 2012 m. birželio 28 d. ketvirtadienis

 

Birželio 18–21 d. Monrealyje (Kanadoje) vyko organizacijos „Open IPTV Forum“ (OIPF) organizuota konferencija. OIPF – tai 2007 metais įkurta tarptautinė organizacija, kurianti bendrus IP televizijos (IPTV; angl. internet protocol television) standartus. Jos narėmis yra tokios rinkos gigantės, kaip „Ericsson“, „Cisco“, „Motorola“, „Panasonic“, „Samsung“, „Sony“, „Gemalto“, „Philips“, „Sun Microsystems“, ir kt. Surengtoje konferencijoje kartu su stambiausiais TV paslaugų ir produktų kūrėjais apie IPTV aktualijas diskutavo ir įmonių grupės „Penki kontinentai“, nuo 2011 metų esančios OIPF nare, atstovai.

Vienas iš konferencijoje nagrinėtų klausimų – tarptautinių ISO standartų diegimas. Po daugybės diskusijų ir svarstymų nuspręsta pradėti darbus, susijusius su minėtų standartų įregistravimu, nes tai leistų kompanijoms neprisirišti prie vieno gamintojo produkcijos (pavyzdžiui, grafinė vartotojo sąsaja ir tinklo įranga būtų skirtingų gamintojų ir pan.) bei lengviau plėsti paslaugų spektrą ir produktų funkcionalumą.

Dar viena svarbi tema, kuria diskutavo konferencijos dalyviai, – TV įrenginių ir paslaugų testavimas. Organizacijos OIPF nariai nusprendė įkurti testavimo centrą, kuriame būtų suteikiama galimybė išbandyti savo produktus ir paslaugas bei gauti vertingų rekomendacijų. Tikima, jog toks centras padės kompanijoms tobulinti savo produktus ir pasiūlyti klientams dar kokybiškesnių paslaugų.

„Penki kontinentai“ konferencijoje kvietė diskutuoti apie bankinių ir prekybos paslaugų platformos „IPTV Retail & Banking“ TV ekrane standartizavimą. Tai savotiškas banko filialas IPTV aplinkoje, kur klientas, naudodamasis patogia naujos kartos grafine sąsaja, turi galimybę TV ekrane lengvai administruoti savo sąskaitas ir atlikti įvairias banko operacijas. Visgi nors dauguma konferencijos dalyvių sutinka, jog tai viena perspektyviausių IPTV krypčių, prieš pasiūlant klientams panašių paslaugų reikia aptarti ir išspręsti dar nemažai kylančių klausimų.

Kitą organizacijos „Open IPTV Forum“ konferenciją planuojama rudenį surengti Tokijuje.

Plačiau apie OIPF >>>

Plačiau apie „Penkis kontinentus“ >>>

Daugiau su OIPF susijusių straipsnių ir vaizdo siužetų >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems per nuotolį

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas. skaityti »

BS/2 užtikrina efektyvią bankinės įrangos techninę priežiūrą netgi karantino metu

Pasaulyje įsismarkavus koronavirusui COVID-19, 2020 m. kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė pandemiją. Dauguma šalių įsivedė karantiną, rekomenduodamos savo piliečiams laikytis socialinės izoliacijos. Buvo uždaryta daugybė mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių, viešojo maitinimo įstaigų ir kitų masinių susibūrimo vietų. Daugybė įmonių savo darbuotojus išleido dirbti nuotoliniu būdu. skaityti »

Saviinkasacija. Naujos galimybės „COVID-19“ pandemijos metu

Ateityje vis labiau augs sprendimų, didinančių bankų ir mažmeninės prekybos tinklų savarankiškumą (įskaitant saviinkasacijos įrangą), paklausa. Tokią nuomonę neseniai išsakė „Infoline-analitiki“ vadovas M. Burmistrov. skaityti »

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »