Kirgizijoje rengiamas „Azijos bankinių technologijų forumas 2014“

Publikuota: 2014 m. gruodžio 3 d. trečiadienis

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) kartu su ilgamete partnere Vokietijos bankinės įrangos gamintoja „Wincor Nixdorf“ gruodžio 5–6 dienomis Kirgizijoje rengia kasmetį „Azijos bankinių technologijų forumą“. Tai tradicinis renginys, skirtas pristatyti bankinių technologijų naujoves, pasidalyti patirtimi, aptarti aktualiausius Azijos bankinio sektoriaus klausimus.

Anot BS/2 Pardavimo departamento direktoriaus Pauliaus Bučelio, tai gera galimybė susitikti su Kirgizijoje dirbančių bankų atstovais, išgirsti jų lūkesčius ir pasiūlyti modernių sprendimų. „Modernios technologijos – neatsiejama šiandienio banko dalis. Todėl jų paklausa bankiniame sektoriuje nuolat auga. Mūsų kompanija seka pasaulines tendencijas, stebi atskirus regionus ir stengiasi pasiūlyti geriausiai bankų poreikius atitinkančių programinių produktų bei paslaugų“, – sako P. Bučelis.

Kirgizijos bankų atstovams BS/2 pristatys specialiai finansų sektoriui sukurtų „.iQ“ šeimos produktų: kasininkų darbo vietų automatizavimo sprendimą „SmartSafe.iQ“, bankinei savitarnos įrangai skirtą vaizdo stebėjimo sprendimą „ATMeye.iQ“, grynųjų pinigų srautus optimizuojantį „Cash Logistics.iQ“, savitarnos įrenginių galimybes išplečiančią ir mokėjimams valdyti skirtą programinę įrangą „Payments.iQ“. Forumo dalyvius bendrovė taip pat supažindins su mobiliųjų sprendimų šeima „Mobile.iQ“, pakvies diskutuoti apie mobiliosios bankininkystės perspektyvas.

Kompanija „Wincor Nixdorf“ forume pristatys modernią bankinę sistemą C4090. Tai daugiafunkcis įrenginys, skirtas ne tik palengvinti klientų aptarnavimą, bet ir mažinti grynųjų pinigų srautų valdymo išlaidas bei riziką.

Panašias specializuotas bankinių technologijų konferencijas įvairiose šalyse BS/2 rengia ne pirmus metus. Šiųmečiame „Azijos bankinių technologijų forume“ tikimasi sulaukti atstovų iš 15 Kirgizijos bankų.

Apie anksčiau vykusius forumus

Sėkmingai baigėsi „Azijos bankinių technologijų forumas 2013“

Kompanija BS/2 surengė „Azijos bankinių technologijų forumą 2012“

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

2020-ieji. Kiek interneto naudotojų pasitiko naujuosius metus?

Dar, rodos, ne taip seniai su naujausiais metais žmonės vieni kitus sveikindavo skambindami telefonais. Prisiskambinti būdavo sudėtinga, linijos užimtos. Vis labiau išpopuliarėjus internetui ir įvairioms pokalbių programėlėms, su naujausiais jau bemaž niekas nebesveikina telefonu, o tik rašo žinutes internetu. Galima teigti, kad šiemet su naujausiais metais vieni kitus pasveikino apie 4,5 milijardo pasaulio gyventojų. skaityti »

„Lietuvos geležinkeliai“ įsigijo mobiliuosius elektroninius kortelių skaitytuvus

Siekdama modernizuoti atsiskaitymą už geležinkelio paslaugas, ši transporto įmonė iš „ASHBURN International", plėtojančios elektroninius kortelių skaitytuvų programinius sprendimus, įsigijo apie 100 pasaulinio gamintojo „Ingenico" mobiliųjų elektroninių kortelių skaitytuvų. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins bankomatų apsaugą Turkijoje

BS/2 plečia savo veiklos geografiją – bendradarbiaudama su partneriu Turkijoje „Analistim Bilisim“, siūlo Turkijos bankams vaizdo apsaugos, ginčytinų situacijų sprendimo ir prevencijos nuo sukčiavimo sistemą „ATMeye.iQ“. skaityti »

Lietuvos paštas tęsia bendradarbiavimą su „ASHBURN International“

Didžiausia Lietuvoje pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvos paštas dar dvejiems metams pratęsė bendradarbiavimo sutartį su mokėjimo kortelių autorizavimo sprendimus kuriančia ir diegiančia bendrove „ASHBURN International“. skaityti »

„Face Detection“: papildoma PIN kodo apsauga naudojantis bankomatu

Viena iš dažniausiai pasitaikančių banko klientų finansinių nuostolių priežasčių vis dar yra banali kortelės ar PIN kodo vagystė. skaityti »

Pokalbiai apie įvairialypę kūrybą ir meno (ne)kolekciją

Ar gali būti susiję IT verslas ir menas? „370“ žurnalo atstovai domėjosi „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininko Idrako Dadašovo meno kolekcija. skaityti »

ATSARGIAI: plinta virusas, skelbiantis melagingas žinutes „Penkių kontinentų“ vardu

Gerbiami „Penkių kontinentų“ klientai ir partneriai, įspėjame apie virusą, neteisėtai skelbiantį žinutes „Penkių kontinentų“ vardu. skaityti »

Kaip keičiasi bankinė savitarna Uzbekistane: pagrindinės konferencijos „Banking Fusion 2019“ įžvalgos

Lapkričio pabaigoje Uzbekistane vykusi bankinės savitarnos konferencija parodė, kad šalis pasiruošusi diegti ir naudoti bankines inovacijas. skaityti »

„Penkių kontinentų“ biure – šventinė Kalėdų atmosfera

Ypatingą Kalėdų laukimo atmosferą ir kūrybiškas idėjas jau ne pirmus metus įgyvendina „Penkių kontinentų“ aplinkotvarkos inžinierius Marius Tomkevičius. skaityti »

Bankomatai ar automatinės grynųjų pinigų įnešimo mašinos? Kas naudingiau bankams, siūlantiems saviinkasacijos paslaugas savo klientams?

Nepaisant sparčiai populiarėjančių atsiskaitymų negrynaisiais pinigais, prekybos ir paslaugų teikimo įmonėse vis dar masiškai cirkuliuoja ir kaupiami grynieji pinigai. Norint surinkti juos iš kasų, kad be reikalo negulėtų talpyklose, o „uždirbtų“ prekybininkui papildomos vertės, praverčia saviinkasacijos įrenginiai. skaityti »