Klientams duris atveria „Demo loft“

Publikuota: 2011 m. spalio 12 d. trečiadienis

Praėjusią savaitę „Litexpo“ parodų rūmuose vykusioje parodoje „Miestas. Nekilnojamasis turtas 2011“ lankytojai turėjo galimybę susipažinti su unikaliu projektu „Loft Town“, kurį buvusioje Kuro aparatūros gamykloje įgyvendina įmonių grupė „Penki kontinentai“ kartu su bendrove „Trinapolis“.

Sparčiai Lietuvoje populiarėjantys loftai – tai gyvenamosios ar komercinės erdvės, įkurtos buvusiuose industrinės paskirties pastatuose. Didžiulės loftų erdvės – tai puiki galimybė įsirengti namus pagal savo skonį ir atskleisti savo kūrybinį potencialą kuriant originalų namų interjerą. Tad tokius būstus dažnai renkasi kūrybingi žmonės, pirmenybę teikiantys nevaržomai laisvei, išskirtiniam patogumui ir gyvenimo kokybei.

Visi, kas domisi loftais arba nori jų įsigyti, šįkart kviečiami apsilankyti spalio 13 dieną Kalvarijų g. 143 duris atveriančiame parodomajame lofte (Demo loft), kuriame bus galima savomis akimis išvysti visus šio tipo būsto privalumus, sužinoti apie projekto įgyvendinimo etapus.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ loftų gyventojams siūlo savo produktų ir paslaugų: šviesolaidinį internetą „Skynet“, IP telefoniją, interaktyvių TV paslaugų paketą, intelektinį būsto valdymo sprendimą „Smart House“ ir kt.

Išsamiau apie projektą „Loft Town“ – www.lofttown.lt.

Išsamiau apie „Penkių kontinentų“ sprendimus tinklalapyje www.skynet.lt.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„BS/2 Georgia“ specialistus mokė „Ingenico“

Bankinių technologijų bendrovė „BS/2 Georgia“, priklausanti Lietuvos kapitalo įmonei BS/2, pradėjo įgyvendinti naują projektą Gruzijoje, kurio metu teiks bankų mokėjimo terminalų tinklo priežiūros paslaugas vienam stambiausių Gruzijos banku. skaityti »

Išmanioji „Skynet“ televizija kanalus „TV3“ ir „TV6“ retransliuoja HD raiška

Vienos pirmųjų IPTV Lietuvoje – išmaniosios „Skynet“ televizijos – kūrėjai š. m. sausio 18 dieną savo klientams pasiūlė kanalus „TV3“ ir „TV6“ didžiąja HD raiška. Minėtus kanalus „Skynet“ klientai galės žiūrėti nemokamai. skaityti »

„ProfIT“ pradeda teikti vaizdo kamerų pardavimo, įrengimo ir vaizdo įrašų saugojimo debesyje paslaugas

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ siūlo verslo stebėjimo sprendimą, kuris ne tik leis stebėti svarbius objektus vaizdo kameromis, bet ir patogiai peržiūrėti vaizdo kamerų įrašus, gauti pranešimus apie pastebėtą įtartiną pašalinių asmenų veiklą. skaityti »

Plečiami verslo ryšiai su Uzbekistano duomenų apdorojimo centru

Plečiant verslo santykius su vietos verslo atstovais, grupėje lankėsi svečiai iš Uzbekistano duomenų apdorojimo centro, kurie buvo supažindinti su BS/2 ir „ASHBURN International“ plėtojamais bankinių technologijų ir mokėjimo kortelių sprendimais. skaityti »

„VisionLabs“ vadovas Aleksandr Khanin: „Pagrindinis mūsų bendradarbiavimo tikslas – kurti sprendimus konkrečioms verslo užduotims įgyvendinti“

BS/2 būstinėje Vilniuje lankėsi „VisionLabs“ įkūrėjas ir vadovas Aleksandr Khanin. Pristatome interviu su juo. skaityti »

Kompleksiniam savitarnos įrenginių apsaugos sprendimui „ATMeye.iQ“ – aukso medalis

Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 plėtojamas kompleksinis savitarnos įrenginių apsaugos ir monitoringo sprendimas „ATMeye.iQ“ gavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ aukso medalį. skaityti »

„Connected Commerce“ principas – bankų, mažmeninės prekybos ir klientų bendra ateitis

Dabartiniai verslininkai, atsižvelgdami į šiuolaikinio žmogaus poreikius, stengiasi pasiūlyti naujus, kuo inovatyvesnius sprendimus, padedančius taupyti klientų laiką. skaityti »

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »