Knygų mugė vilios gyvais susitikimais ir renginių gausa

Publikuota: 2016 m. vasario 22 d. pirmadienis

Vasario 25–28 d. į parodų ir kongresų centrą LITEXPO kviečia 17-oji Vilniaus knygų mugė. Lankytojų tradiciškai čia lauks ne tik daugiau nei 300 Lietuvos ir užsienio šalių leidyklų, bet ir įdomi kultūrinė programa bei pirmą kartą rengiamas antikvarinių knygų aukcionas.

Šių metų mugės tema – „Personažas ieško autoriaus“. Kaip sako LITEXPO parodų grupės vadovė Milda Gembickienė, tai ne vien siūlymas atidžiau peržvelgti literatūros puslapius, apsvarstyti santykį tarp kūrėjo ir jo kūrinių, sugalvotų personažų, bet ir raginimas suteikti knygoms gyvybės, siūlymas apsidairyti aplink ir į kasdienybę įpūsti tikro, gyvo susitikimo ir netikėto atradimo džiaugsmo.

Į gyvą susitikimą su rašytojais mugės lankytojus kvies ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ laida „Knygos per „Penki TV“. Jos kūrėjų komanda kalbins rašytojus, rengs vaizdo reportažus ir savo laidose stengsis nušviesti įdomiausias mugės akimirkas. „Kadangi šiemet organizatoriai kviečia personažus ieškoti savo autorių, drauge su jais įdomių kūrėjų ieškosime ir mes. Planuojame sėsti ir pasikalbėti su viešnia iš Rusijos solidžiomis literatūros premijomis apdovanota Marina Stepnova, pasaulinių bestselerių autore brite Liucinda Riley, naujus romanus pristatysiančiais svečiais iš Paryžiaus Valdu Papieviu ir Erika Umbrasaite, vaikų rašytoja iš Slovėnijos Jana Bauser ir kitais. O tai, ką spės užfiksuoti mūsų kameros, pristatysime žiūrovams bene vienintelėje Lietuvoje knygų laidoje „Knygos per „Penki TV“. Tad maloniai kviečiame žiūrėti“, – sako laidos prodiuserė Julija Usova.

Antrame aukšte įsikūrusioje atviroje ir interaktyvioje Bibliotekų erdvėje „Penki kontinentai“ kvies susipažinti ir su savo biblioteka, kurioje įmonės darbuotojai randa naudingų knygų apie informacines technologijas, verslą, rinkodarą, kultūrą ir kt.

„Penkių kontinentų“ valdomas TV kanalas „Penki TV“ taip pat pasiūlys užsukti į šiemet dvigubai išaugusią Muzikos salę, kurioje į savo stendus pakvies per pusę šimto muzikos leidėjų ir koncertų organizatorių. Anot šį projektą inicijuojančios ir organizuojančios asociacijos AGATA direktorės Agnės Masalskytės, tai galimybė atrasti ne tik naujausią lietuvišką muziką, bet ir susitikti su atlikėjais be sceninio barjero. „Knygų mugė mums atnešė be galo vertingą tradiciją ne tik susipažinti su naujausiais kūrėjų darbais, bet ir su jais susitikti, pabendrauti, išgirsti jų mintis įvairiomis temomis. Praėjusiais metais daugelis atlikėjų įvertino šiuos susitikimus ir puikią Muzikos salės atmosferą, tad šiais metais turime dar gausesnį būrį atlikėjų, kurie keturioms dienoms įsikurs Muzikos salėje“, – sako A. Masalskytė.

Muzikos salės erdvėje per keturias dienas planuojama daugiau nei 40 gyvos muzikos koncertų. Juos tiesiogiai internetu per DELFI TV ir svetainėje www.scena.lt transliuos „Penki TV“. Profesionalioje scenoje naujausius savo albumus pristatys Andrius Mamontovas, Ieva Narkutė, Dainius Pulauskas su grupe, Jurga, Monika Liu, Vidas Bareikis, Monika Linkytė, Gerai Gerai, Donatas Montvydas, grupės „Keymono“, „Garbanotas Bosistas“ ir kiti jau gerai pažįstami bei debiutuojantys atlikėjai.

Į Muzikos salę užsukę lankytojai taip pat galės atsikvėpti šviesolaidinio tinklo „Skynet“ poilsio erdvėje. Čia bus galima ne tik atsipūsti nuo mugės šurmulio, bet ir nuotaikingai praleisti laiką šokio sūkuryje. „Skynet“ komanda kvies pažaisti KINECT šokių žaidimą ir laimėti puikų prizų.

Iki 17-osios Vilniaus knygų mugės beliko vos kelios dienos, taigi siūlome iš anksto pasidomėti programa, išsirinkti įdomiausius renginius ir leistis kelių dienų kelionėn į naujus literatūrinius atradimus!

Išsamiau apie knygų mugės renginius ir naujoves

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems per nuotolį

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas. skaityti »

BS/2 užtikrina efektyvią bankinės įrangos techninę priežiūrą netgi karantino metu

Pasaulyje įsismarkavus koronavirusui COVID-19, 2020 m. kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė pandemiją. Dauguma šalių įsivedė karantiną, rekomenduodamos savo piliečiams laikytis socialinės izoliacijos. Buvo uždaryta daugybė mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių, viešojo maitinimo įstaigų ir kitų masinių susibūrimo vietų. Daugybė įmonių savo darbuotojus išleido dirbti nuotoliniu būdu. skaityti »

Saviinkasacija. Naujos galimybės „COVID-19“ pandemijos metu

Ateityje vis labiau augs sprendimų, didinančių bankų ir mažmeninės prekybos tinklų savarankiškumą (įskaitant saviinkasacijos įrangą), paklausa. Tokią nuomonę neseniai išsakė „Infoline-analitiki“ vadovas M. Burmistrov. skaityti »

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »