Konferencijoje „Banking Fusion“ aptartos svarbiausios bankinės savitarnos tendencijos

Publikuota: 2019 m. lapkričio 29 d. penktadienis

Lapkričio 26 ir 27 dienomis Uzbekistane, Taškente, vyko tarptautinė konferencija „Banking Fusion“ apie bankinę savitarną. Daugiau nei 100 finansų sektoriaus atstovų iš Uzbekistano, Kazachstano, Kirgizijos, Tadžikistano, Azerbaidžano, Sakartvelo, Rusijos, Baltarusijos, Vokietijos, Lietuvos ir Šveicarijos susirinko Uzbekistano sostinėje aptarti, kaip pastaraisiais metais keičiasi bankinės savitarnos pasaulis ir kokie veiksniai daro įtaką bankiniam sektoriui.  

Renginį organizavo UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) su Uzbekistano bankų asociacijos, „Diebold Nixdorf“ ir „Sargent&Greenleaf“ palaikymu.

„Uzbekistane matome didžiulį susidomėjimą inovacinėmis technologijomis. Vyriausybė siekia jau dabar investuoti į ateities technologijas. Sekant pasaulinėmis tendencijomis, šalyje aktyviai diegiama interneto bankininkystė, naudojami šiuolaikiniai savitarnos įrenginiai. Pvz., bankai per įvairius komunikacijos kanalus išsiaiškina klientų poreikius ir atsižvelgdami į juos teikia individualias paslaugas“, – pasakoja įmonių grupės  „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas.

Vienas iš svarbiausių konferencijos ypatumų – tai, kad visi pranešėjai savo kalbas rengė, remdamiesi įvairiose pasaulio finansų įstaigose jau įdiegtų inovacinių bankinių sprendimų patirtimi. Pranešimai sulaukė didžiulio „Banking Fusion“ dalyvių susidomėjimo ir aktyvių diskusijų.

„Bankai aktyviai domisi ir siekia diegti naujas technologijas, kurios padėtų plėsti jų verslą ir apskritai visą Uzbekistano ekonomiką,“ – sakė Uzbekistano bankų asociacijos Informacinių ir komunikacijos technologijų departamento direktorius Temur Egamberdiev.

Ši asociacija padeda šalies finansinio sektoriaus atstovams diegti inovatyvias technologijas, siekiant, kad  bankinės paslaugos būtų dar patogesnės klientams.

Renginio metu taip pat vyko bankinės įrangos ir technologinių sprendimų paroda. Joje buvo pristatyti sprendimai, skirti išplėsti bankomatų funkcionalumą, sujungti įvairius bankinės savitarnos kanalus, sustiprinti bankomatų apsaugą, paprasčiau valdyti grynųjų pinigų srautą ir atsiskaitymo įrenginių tinklus.

Konferencijos pabaigoje bankinio sektoriaus ekspertai susirinko už apvaliojo stalo, kur aptarė pagrindines šios sektoriaus tendencijas,  numatė artimiausius siekius ir veiklos kryptis.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„FCX.iQ 2.0“: naujos valiutos keitimo galimybės bankomatuose

BS/2 parengė programinio sprendimo „FCX.iQ“, skirto valiutos keitimo funkcijai bankomatuose užtikrinti, atnaujinimą. Naujoji versija suteikia papildomų galimybių, palengvinančių valiutų kursų valdymą, savitarnos įrenginių tinklų administravimą ir vartotojų identifikaciją. skaityti »

„Penki“ šviesolaidinis internetas sujungia Vilniaus miesto švietimo ir ugdymo įstaigas

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ šių metų pradžioje pasirašė 12 sutarčių dėl šviesolaidinio interneto tiekimo Vilniaus miesto mokymo bei ugdymo įstaigoms, kurios, pasikeitus ankstesnio paslaugų teikėjo veiklos funkcijoms, liko be interneto ryšio. skaityti »

Sakartvele plečiamos atsiskaitymo be grynųjų galimybės

Sakartvelo restoranuose, kuriuose atsiskaitant naudojamasi vienam stambiausių šalies bankų priklausančiais elektroniniais kortelių skaitytuvais, padavėjams galima palikti arbatpinigių, net jei lankytojai neturi grynųjų pinigų. skaityti »

2020-ieji. Kiek interneto naudotojų pasitiko naujuosius metus?

Dar, rodos, ne taip seniai su naujausiais metais žmonės vieni kitus sveikindavo skambindami telefonais. Prisiskambinti būdavo sudėtinga, linijos užimtos. Vis labiau išpopuliarėjus internetui ir įvairioms pokalbių programėlėms, su naujausiais jau bemaž niekas nebesveikina telefonu, o tik rašo žinutes internetu. Galima teigti, kad šiemet su naujausiais metais vieni kitus pasveikino apie 4,5 milijardo pasaulio gyventojų. skaityti »

„Lietuvos geležinkeliai“ įsigijo mobiliuosius elektroninius kortelių skaitytuvus

Siekdama modernizuoti atsiskaitymą už geležinkelio paslaugas, ši transporto įmonė iš „ASHBURN International", plėtojančios elektroninius kortelių skaitytuvų programinius sprendimus, įsigijo apie 100 pasaulinio gamintojo „Ingenico" mobiliųjų elektroninių kortelių skaitytuvų. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins bankomatų apsaugą Turkijoje

BS/2 plečia savo veiklos geografiją – bendradarbiaudama su partneriu Turkijoje „Analistim Bilisim“, siūlo Turkijos bankams vaizdo apsaugos, ginčytinų situacijų sprendimo ir prevencijos nuo sukčiavimo sistemą „ATMeye.iQ“. skaityti »

Lietuvos paštas tęsia bendradarbiavimą su „ASHBURN International“

Didžiausia Lietuvoje pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvos paštas dar dvejiems metams pratęsė bendradarbiavimo sutartį su mokėjimo kortelių autorizavimo sprendimus kuriančia ir diegiančia bendrove „ASHBURN International“. skaityti »

„Face Detection“: papildoma PIN kodo apsauga naudojantis bankomatu

Viena iš dažniausiai pasitaikančių banko klientų finansinių nuostolių priežasčių vis dar yra banali kortelės ar PIN kodo vagystė. skaityti »

Pokalbiai apie įvairialypę kūrybą ir meno (ne)kolekciją

Ar gali būti susiję IT verslas ir menas? „370“ žurnalo atstovai domėjosi „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininko Idrako Dadašovo meno kolekcija. skaityti »

ATSARGIAI: plinta virusas, skelbiantis melagingas žinutes „Penkių kontinentų“ vardu

Gerbiami „Penkių kontinentų“ klientai ir partneriai, įspėjame apie virusą, neteisėtai skelbiantį žinutes „Penkių kontinentų“ vardu. skaityti »