Londone baigėsi saugumo konferencija „ATM Security 2011“

Publikuota: 2011 m. spalio 25 d. antradienis

Š. m. spalio 18–19 dienomis Londone vyko tarptautinė konferencija „ATM Security 2011“, skirta bankomatų bei savitarnos įrenginių saugumo klausimams. Šiųmetis renginys išsiskyrė dalyvių geografija – į konferenciją susirinko stambiausi bankinių technologijų gamintojai bei programinių sprendimų kūrėjai ne tik iš Europos valstybių, bet ir iš Kanados, Australijos, Nigerijos, Japonijos, Vietnamo ir kt. Organizacijos EAST (angl. European ATM Security Team) duomenimis, pirmąjį 2011 metų pusmetį dėl nusikaltimų, susijusių su bankomatais, Europoje patirta 112 mln. eurų nuostolių. Taigi, savitarnos įrenginių apsauga aktuali daugeliui.

Inovatyvius apsaugos sprendimus konferencijoje pristatė tarptautinei įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti bankinių technologijų bendrovė BS/2. Didžiausio susidomėjimo sulaukė jos sukurta vaizdo stebėjimo sistema „ATMeye.iQ“, kuri užtikrina nuotolinį vaizdo monitoringą ir visapusišką centralizuotą savitarnos įrangos valdymą. BS/2 stende buvo galima ne tik išgirsti specialistų komentarų, bet ir savo akimis išvysti, kaip veikia šis modernus sprendimas.

Anot BS/2 pardavimo vadybininko Sauliaus Kancerevyčiaus, pasaulyje augant bankomatų skaičiui, didėja ir susidomėjimas savitarnos įrenginių apsauga.

„Intensyviai naudojami savitarnos įrenginiai reikalauja išskirtinės apsaugos. Mūsų bendrovės pristatyta sistema „ATMeye.iQ – unikali tuo, jog ją galima diegti į bet kurio gamintojo daugiafunkcę savitarnos įrangą ir IT sistemos tinklą bei prijungti prie jų neribotą vartotojų bei įrangos skaičių“, – komentavo S. Kancerevyčius.

Be „ATMeye.iQ“, BS/2 specialistai renginio dalyvius supažindino su automatiniams seifams skirtu sprendimu „SmartSafe.iQ“, verslo procesų automatizavimo produktu „Service Desk.iQ ir kt. produktais.

Kasmetę „ATM Security 2011“ konferenciją organizuoja Bankomatų pramonės asociacija (angl. ATM Industry Association, ATMIA) bei mažmeninės bankininkystės rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovė RBR (angl. Retail Banking Research).

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems per nuotolį

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas. skaityti »

BS/2 užtikrina efektyvią bankinės įrangos techninę priežiūrą netgi karantino metu

Pasaulyje įsismarkavus koronavirusui COVID-19, 2020 m. kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė pandemiją. Dauguma šalių įsivedė karantiną, rekomenduodamos savo piliečiams laikytis socialinės izoliacijos. Buvo uždaryta daugybė mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių, viešojo maitinimo įstaigų ir kitų masinių susibūrimo vietų. Daugybė įmonių savo darbuotojus išleido dirbti nuotoliniu būdu. skaityti »

Saviinkasacija. Naujos galimybės „COVID-19“ pandemijos metu

Ateityje vis labiau augs sprendimų, didinančių bankų ir mažmeninės prekybos tinklų savarankiškumą (įskaitant saviinkasacijos įrangą), paklausa. Tokią nuomonę neseniai išsakė „Infoline-analitiki“ vadovas M. Burmistrov. skaityti »

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »

Darbuotojai dirba iš namų? Būtina iš naujo peržiūrėti įmonės informacijos saugumo politiką

Lietuvos Vyriausybei paskelbus šalyje karantiną dėl koronaviruso pandemijos, Lietuvos įmonių vadovai raginami sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Ar verslas, siūlydamas savo darbuotojams nuotolinio darbo galimybes yra tinkamai pasiruošęs ne tik iš techninės pusės, bet ir gali užtikrinti apsaugą nuo kibernetinių įsilaužimų? skaityti »