Mobilioji „Cash Management.iQ“ versija: naujos inkasacijų kontrolės galimybės

Publikuota: 2019 m. rugsėjo 26 d. ketvirtadienis

Viena iš BS/2 programinio sprendimo „Cash Management.iQ“ funkcijų – nuotolinė inkasatorių darbo stebėsena realiuoju laiku. Nuo šiol grynųjų pinigų priėmimą ir perdavimą galima sekti per mobilųjį įrenginį (išmanųjį telefoną, nešiojamąjį ar stacionarų QR kodų skenerį).

Kaip tai veikia

Atlikdamas inkasacijos užsakymą, kasininkas paruošia grynuosius (kasetes ar krepšius su popieriniais pinigais) ir atspausdina atitinkamą dokumentą, kurį iš karto automatiškai sugeneruoja „Cash Management.iQ“ sistema. Šis dokumentas turi priskirtą QR kodą su informacija apie inkasacijos užsakymą.

Sistemoje įrašomi šie kiekvieno užsakymo duomenys:

  1. pinigų maišelių ar bankomatų kasečių plombų numeris;
  2. unikalus pinigų krepšių, talpyklų ar bankomatų kasečių numeris;
  3. už inkasaciją atsakingo kasininko ir inkasatoriaus ID numeriai.

Toks dokumentas pridedamas prie grynųjų pinigų krepšio ar kasečių. Kasininkas ir inkasatorius jį patvirtina savo parašu, o tuomet inkasatorius, naudodamasis mobiliuoju įrenginiu, nuskaito QR kodą. Taip „Cash Management.iQ“ sistema užfiksuoja grynųjų pinigų perdavimą inkasatoriui, o informacija apie užsakymą atvaizduojama jo mobiliojo įrenginio programoje.

Kitas etapas – tiesioginis pinigų pristatymas. Kai inkasatorius keičia bankomato kasetes ar perduoda grynuosius atitinkamam banko darbuotojui, „Cash Management.iQ“ sistema užfiksuoja šiuos jo veiksmus.

Už grynųjų pinigų priėmimą atsakingi kasininkai, naudodamiesi mobiliuoju įrenginiu, taip pat gali įrašyti į sistemą pinigų priėmimo ar perdavimo faktą. Naudodamiesi mobiliąja programa, jie gali peržiūrėti ir visą užsakymų istoriją.

Mobiliojo įrenginio naudojimo privalumai:

  • užtikrinamas inkasacijos skaidrumas;
  • užsakymų įgyvendinimą galima kontroliuoti realiuoju laiku;
  • automatiškai sugeneruojama visa inkasacijai būtina dokumentacija;
  • supaprastinamas proceso dokumentų rengimas.

„Cash Management.iQ“ – grynųjų pinigų srautui valdyti

Programinis sprendimas „Cash Management.iQ“ skirtas optimaliai sureguliuoti grynųjų pinigų paskirstymą jų priėmimo ir išdavimo vietose. Jis padeda automatizuoti operacinius procesus, užsakymų dokumentacijos rengimą, optimizuoti inkasatorių maršrutus. 

Jei norite sužinoti daugiau apie „Cash Management.iQ“ ir jo galimybes, taip pat apie naują inkasatoriams skirtą mobiliąją programą, susisiekite su BS/2 atstovais.

Šaltinis: BS/2
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »

Darbuotojai dirba iš namų? Būtina iš naujo peržiūrėti įmonės informacijos saugumo politiką

Lietuvos Vyriausybei paskelbus šalyje karantiną dėl koronaviruso pandemijos, Lietuvos įmonių vadovai raginami sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Ar verslas, siūlydamas savo darbuotojams nuotolinio darbo galimybes yra tinkamai pasiruošęs ne tik iš techninės pusės, bet ir gali užtikrinti apsaugą nuo kibernetinių įsilaužimų? skaityti »

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalį savo veiklos vykdys nuotoliniu būdu

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, reaguodama į koronaviruso (COVID-19) plitimą ir atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą visoje Lietuvoje skelbti privalomą karantiną, taip pat į kitų šalių, kuriose veikia grupės atstovybės, Vyriausybių rekomendacijas, dalį savo veiklos vykdys nuotoliniu būdu. skaityti »

BS/2 – sertifikuota „Datalogic“ techninės priežiūros paslaugų partnerė Azerbaidžane

Technologinius sprendimus bankams ir prekybininkams siūlanti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, tapo pasaulinės prekybos įrangos gamintojos „Datalogic“ sertifikuota techninės priežiūros paslaugų partnere Azerbaidžane. skaityti »

„TransLink.iQ“ – naujas T. Dadaševo tyrimo objektas

Tachmasibas Dadaševas rengia naują knygą. Šį kartą dėmesio centre – atsiskaitymai be grynųjų pinigų, el. kortelių skaitytuvai ir jų tinklams stebėti bei valdyti skirtas programinis sprendimas „TransLink.iQ“. skaityti »

Baltijos šalių konferencijoje – diskusijos apie debesijos paslaugų įtaką verslui

Užsakomąsias ITT paslaugas „ProfIT“ teikiančios UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ atstovai lankėsi tarptautinėje Baltijos šalių konferencijoje „Verslo transformacija – darbas debesyse“. skaityti »

Kovas – Klientų mėnuo!

Kovo 19-oji paskelbta Tarptautine kliento diena. Šiemet ji minima 10-ąjį kartą. Ar žinote, kad šios šventės iniciatoriai – Lietuvos verslininkai? Būtent iš Lietuvos šventė paplito po visą pasaulį. Jos tikslas – parodyti dar didesnį dėmesį klientams, padėkoti jiems. skaityti »

„EuroShop 2020“: kaip keičiasi prekybos įrangos pasaulis

Vokietijoje, Diuseldorfe, š. m. vasario 16–20 dienomis vyko didžiausia pasaulyje mažmeninės prekybos įrangos atstovams ir partneriams skirta paroda „EuroShop 2020“. skaityti »

Latvijos mikrofinansų organizacija LAKS išduoda paskolas bankomatuose pagal pirštų atspaudus

Mikrofinansų organizacijos lanksčiai žiūri į paskolų teikimą mažmeninės prekybos klientams ir tuo yra pranašesnės už didelius bankus. Jos neretai siūlo supaprastintą paskolų įforminimo procedūrą ir yra pasirengusios dirbti su didesnės rizikos segmento klientais. skaityti »