Mobilioji „Cash Management.iQ“ versija: naujos inkasacijų kontrolės galimybės

Publikuota: 2019 m. rugsėjo 26 d. ketvirtadienis

Viena iš BS/2 programinio sprendimo „Cash Management.iQ“ funkcijų – nuotolinė inkasatorių darbo stebėsena realiuoju laiku. Nuo šiol grynųjų pinigų priėmimą ir perdavimą galima sekti per mobilųjį įrenginį (išmanųjį telefoną, nešiojamąjį ar stacionarų QR kodų skenerį).

Kaip tai veikia

Atlikdamas inkasacijos užsakymą, kasininkas paruošia grynuosius (kasetes ar krepšius su popieriniais pinigais) ir atspausdina atitinkamą dokumentą, kurį iš karto automatiškai sugeneruoja „Cash Management.iQ“ sistema. Šis dokumentas turi priskirtą QR kodą su informacija apie inkasacijos užsakymą.

Sistemoje įrašomi šie kiekvieno užsakymo duomenys:

  1. pinigų maišelių ar bankomatų kasečių plombų numeris;
  2. unikalus pinigų krepšių, talpyklų ar bankomatų kasečių numeris;
  3. už inkasaciją atsakingo kasininko ir inkasatoriaus ID numeriai.

Toks dokumentas pridedamas prie grynųjų pinigų krepšio ar kasečių. Kasininkas ir inkasatorius jį patvirtina savo parašu, o tuomet inkasatorius, naudodamasis mobiliuoju įrenginiu, nuskaito QR kodą. Taip „Cash Management.iQ“ sistema užfiksuoja grynųjų pinigų perdavimą inkasatoriui, o informacija apie užsakymą atvaizduojama jo mobiliojo įrenginio programoje.

Kitas etapas – tiesioginis pinigų pristatymas. Kai inkasatorius keičia bankomato kasetes ar perduoda grynuosius atitinkamam banko darbuotojui, „Cash Management.iQ“ sistema užfiksuoja šiuos jo veiksmus.

Už grynųjų pinigų priėmimą atsakingi kasininkai, naudodamiesi mobiliuoju įrenginiu, taip pat gali įrašyti į sistemą pinigų priėmimo ar perdavimo faktą. Naudodamiesi mobiliąja programa, jie gali peržiūrėti ir visą užsakymų istoriją.

Mobiliojo įrenginio naudojimo privalumai:

  • užtikrinamas inkasacijos skaidrumas;
  • užsakymų įgyvendinimą galima kontroliuoti realiuoju laiku;
  • automatiškai sugeneruojama visa inkasacijai būtina dokumentacija;
  • supaprastinamas proceso dokumentų rengimas.

„Cash Management.iQ“ – grynųjų pinigų srautui valdyti

Programinis sprendimas „Cash Management.iQ“ skirtas optimaliai sureguliuoti grynųjų pinigų paskirstymą jų priėmimo ir išdavimo vietose. Jis padeda automatizuoti operacinius procesus, užsakymų dokumentacijos rengimą, optimizuoti inkasatorių maršrutus. 

Jei norite sužinoti daugiau apie „Cash Management.iQ“ ir jo galimybes, taip pat apie naują inkasatoriams skirtą mobiliąją programą, susisiekite su BS/2 atstovais.

Šaltinis: BS/2
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Asterios Karampolas: „ATMeye.iQ“ yra vienas iš nedaugelio produktų, atitinkantis visus bankomatų apsaugos reikalavimus

Londone vykusi tarptautinė bankomatų loginio ir fizinio saugumo konferencija „ATM & Cyber Security 2019“ subūrė bankinių technologijų specialistus iš viso pasaulio. skaityti »

Į „Banking Fusion 2019“ Taškente susirinks bankininkai iš 6 šalių

Lapkričio 26–27 dienomis Uzbekistane, Taškente, vyks tarptautinė bankinė konferencija „Banking Fusion 2019“. Joje dalyvaus Centrinės Azijos bei Kaukazo regionų kredito ir finansinių organizacijų atstovai, bankinių technologinių sprendimų kūrėjai ir tiekėjai. skaityti »

„ATM & Cyber Security 2019“ konferencijoje – Afrikoje įgyvendinami BS/2 projektai

Spalio 6–8 dienomis Londone vyks tarptautinė bankomatų saugumo konferencija „ATM & Cyber Security 2019“, kurioje dalyvaus daugiau nei 400 bankų ir saugumo ekspertų iš daugiau nei 40 šalių. skaityti »

Kviečiame švęsti „Penki“ gimtadienį kartu

Šviesolaidinio interneto ir išmaniosios IPTV tinklas „Penki“ nesiliauja stebinęs savo esamus ir naujus klientus puikiomis dovanomis bei pasiūlymais. skaityti »

„ProfIT“ suteiktas „Hewlett Packard Enterprise“ partnerio statusas

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei ir valdanti IT užsakomųjų paslaugų verslui prekės ženklą „ProfIT“, pasirašė partnerystės susitarimą su UAB „Sophela“, kuri yra oficiali tarptautinės informacinių technologijų įmonės „Hewlett Packard Enterprise“ atstovė Lietuvoje. skaityti »

Užsakomųjų IT paslaugų privalumai ir trūkumai

Užsakovai skirtingai supranta, kas yra užsakomosios paslaugos ir kuo jos skiriasi nuo įprastinės techninės pagalbos, nes abiem atvejais įmonė perduoda tam tikrus verslo procesus trečiajai šaliai. „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Techninės priežiūros departamento vadovas Andrius Kiaunė pastebi, kad techninė pagalba paprastai būna vienkartinė arba periodinė. skaityti »

Mobilioji „Cash Management.iQ“ versija: naujos inkasacijų kontrolės galimybės

Viena iš BS/2 programinio sprendimo „Cash Management.iQ“ funkcijų – nuotolinė inkasatorių darbo stebėsena realiuoju laiku. Nuo šiol grynųjų pinigų priėmimą ir perdavimą galima sekti per mobilųjį įrenginį (išmanųjį telefoną, nešiojamąjį ar stacionarų QR kodų skenerį). skaityti »

Kas ta veidų aptikimo funkcija ir kaip ji gali padėti bankams apsaugoti bankomatus

Veidų aptikimas (angl. Face Detection) – tai biometrijos technologijų pagrindu veikianti funkcija, padedanti nustatyti, ar prieš vaizdo kamerą stovi gyvas žmogus. Ši funkcija įdiegta į BS/2 sukurtą bankinės įrangos vaizdo stebėsenos ir apsaugos sprendimą „ATMeye.iQ“. skaityti »

„Intersect 2019“. Bankininkystės sektoriaus patirtis ir ateities vizija

Nepaisant spartaus pasaulinio skaitmenizavimo proceso, bankų skyriai artimiausiu metu neišnyks. Finansų įstaigos supranta, kad atsisakydamos realių klientų aptarnavimo centrų, prarastų artimą ryšį su klientais ir jų pasitikėjimą. Tokią nuomonę išsakė „Diebold Nixdorf“ prezidentas Gerrard Schmid, atidarydamas trijų dienų konferenciją „Intersect 2019“, vykusią Las Vegase (JAV). Renginyje dalyvavo ir „Penkių kontinentų“ grupės įmonės „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) atstovai. skaityti »

Nauja „ProfIT“ interneto svetainė – daugiau galimybių verslui

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“, valdantis užsakomųjų IT paslaugų (angl. outsourcing) kompleksą verslui iš vienų rankų „ProfIT“, savo verslo partneriams pristato atnaujintą jo interneto svetainę. skaityti »