Mobilioji „Cash Management.iQ“ versija: naujos inkasacijų kontrolės galimybės

Publikuota: 2019 m. rugsėjo 26 d. ketvirtadienis

Viena iš BS/2 programinio sprendimo „Cash Management.iQ“ funkcijų – nuotolinė inkasatorių darbo stebėsena realiuoju laiku. Nuo šiol grynųjų pinigų priėmimą ir perdavimą galima sekti per mobilųjį įrenginį (išmanųjį telefoną, nešiojamąjį ar stacionarų QR kodų skenerį).

Kaip tai veikia

Atlikdamas inkasacijos užsakymą, kasininkas paruošia grynuosius (kasetes ar krepšius su popieriniais pinigais) ir atspausdina atitinkamą dokumentą, kurį iš karto automatiškai sugeneruoja „Cash Management.iQ“ sistema. Šis dokumentas turi priskirtą QR kodą su informacija apie inkasacijos užsakymą.

Sistemoje įrašomi šie kiekvieno užsakymo duomenys:

  1. pinigų maišelių ar bankomatų kasečių plombų numeris;
  2. unikalus pinigų krepšių, talpyklų ar bankomatų kasečių numeris;
  3. už inkasaciją atsakingo kasininko ir inkasatoriaus ID numeriai.

Toks dokumentas pridedamas prie grynųjų pinigų krepšio ar kasečių. Kasininkas ir inkasatorius jį patvirtina savo parašu, o tuomet inkasatorius, naudodamasis mobiliuoju įrenginiu, nuskaito QR kodą. Taip „Cash Management.iQ“ sistema užfiksuoja grynųjų pinigų perdavimą inkasatoriui, o informacija apie užsakymą atvaizduojama jo mobiliojo įrenginio programoje.

Kitas etapas – tiesioginis pinigų pristatymas. Kai inkasatorius keičia bankomato kasetes ar perduoda grynuosius atitinkamam banko darbuotojui, „Cash Management.iQ“ sistema užfiksuoja šiuos jo veiksmus.

Už grynųjų pinigų priėmimą atsakingi kasininkai, naudodamiesi mobiliuoju įrenginiu, taip pat gali įrašyti į sistemą pinigų priėmimo ar perdavimo faktą. Naudodamiesi mobiliąja programa, jie gali peržiūrėti ir visą užsakymų istoriją.

Mobiliojo įrenginio naudojimo privalumai:

  • užtikrinamas inkasacijos skaidrumas;
  • užsakymų įgyvendinimą galima kontroliuoti realiuoju laiku;
  • automatiškai sugeneruojama visa inkasacijai būtina dokumentacija;
  • supaprastinamas proceso dokumentų rengimas.

„Cash Management.iQ“ – grynųjų pinigų srautui valdyti

Programinis sprendimas „Cash Management.iQ“ skirtas optimaliai sureguliuoti grynųjų pinigų paskirstymą jų priėmimo ir išdavimo vietose. Jis padeda automatizuoti operacinius procesus, užsakymų dokumentacijos rengimą, optimizuoti inkasatorių maršrutus. 

Jei norite sužinoti daugiau apie „Cash Management.iQ“ ir jo galimybes, taip pat apie naują inkasatoriams skirtą mobiliąją programą, susisiekite su BS/2 atstovais.

Šaltinis: BS/2
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penkių kontinentų“ biure – šventinė Kalėdų atmosfera

Ypatingą Kalėdų laukimo atmosferą ir kūrybiškas idėjas jau ne pirmus metus įgyvendina „Penkių kontinentų“ aplinkotvarkos inžinierius Marius Tomkevičius. skaityti »

Bankomatai ar automatinės grynųjų pinigų įnešimo mašinos? Kas naudingiau bankams, siūlantiems saviinkasacijos paslaugas savo klientams?

Nepaisant sparčiai populiarėjančių atsiskaitymų negrynaisiais pinigais, prekybos ir paslaugų teikimo įmonėse vis dar masiškai cirkuliuoja ir kaupiami grynieji pinigai. Norint surinkti juos iš kasų, kad be reikalo negulėtų talpyklose, o „uždirbtų“ prekybininkui papildomos vertės, praverčia saviinkasacijos įrenginiai. skaityti »

Inovatyvių restoranų tinklas pasirinko „ProfIT“ paslaugas

Bendrovė „Inovatyvūs restoranai“, Vilniuje valdanti aštuonis restoranus ir planuojanti plėsti savo veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje bei Lenkijoje, pasirinko UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ teikiamas užsakomąsias „ProfIT“ paslaugas. skaityti »

Konferencijoje „Banking Fusion“ aptartos svarbiausios bankinės savitarnos tendencijos

Lapkričio 26 ir 27 dienomis Uzbekistane, Taškente, vyko tarptautinė konferencija „Banking Fusion“ apie bankinę savitarną. Daugiau nei 100 finansų sektoriaus atstovų iš Uzbekistano, Kazachstano, Kirgizijos, Tadžikistano, Azerbaidžano, Sakartvelo, Rusijos, Baltarusijos, Vokietijos, Lietuvos ir Šveicarijos susirinko Uzbekistano sostinėje aptarti, kaip pastaraisiais metais keičiasi bankinės savitarnos pasaulis ir kokie veiksniai daro įtaką bankiniam sektoriui. skaityti »

„Penki“ tinklas padovanojo Lietuvos mokykloms per 1000 tinklo įrenginių

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, sostinėje tiesiantis šviesolaidinio interneto tinklą „Penki“, jau nebe pirmus metus įgyvendina socialinę akciją, kurios metu nenaudojama įranga dovanojama švietimo įstaigoms. skaityti »

Taškente aptartos inovacijos, padedančios valdyti grynųjų pinigų srautus

Lapkričio 12–13 dienomis Uzbekistane, Taškente, vyko tarptautinė konferencija apie grynųjų pinigų judėjimą, inkasaciją ir kasų operacijas bankuose „NDO Tashkent 2019“. skaityti »

Bankiniame forume Baku – Azerbaidžano negrynųjų ekonomikos tendencijos

Lapkričio 6 ir 7 dienomis Azerbaidžane, Baku, vyko IV-asis tarptautinis bankinis forumas „Ekonomika be grynųjų pinigų: patikimos bankininkystės link“. Tai vienas iš laukiamiausių ir reikšmingiausių šio regiono bankinės srities renginių. skaityti »

135-ojo televizijos gimtadienio ir artėjančių švenčių proga – 135 TV kanalai dovanų!

Ar žinote, kad televizija atsirado prieš 135 metus? Šiandien (lapkričio 21 d.) minima Pasaulinė televizijos diena. skaityti »

„ASHBURN International“ įtraukta į Europos mokėjimo sprendimų paslaugų teikėjų TOP 10

Tarptautinis bankinių technologijų žurnalas „Banking CIO Outlook“ įtraukė įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančią bendrovę „ASHBURN International“, plėtojančią ir diegiančią mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo programinius sprendimus, į dešimties geriausių 2019-ųjų Europos mokėjimų sprendimų paslaugas teikiančių bendrovių sąrašą. skaityti »

„Citadele“ su „ASHBURN International“ verslininkams pasiūlė naują paslaugą

Bankas „Citadele", bendradarbiaudamas su „ASHBURN International", pirmasis Baltijos šalyse pradėjo teikti prekybininkams naują paslaugą - greitą mobiliųjų el. kortelių skaitytuvų (EKS) išdavimą banko skyriuose. Ši paslauga verslininkams prieinama Latvijos ir Lietuvos „Citadele" banko filialuose. skaityti »