Parodoje „Išmani Lietuva 2016“ – finansinių paslaugų kanalų įvairovė

Publikuota: 2016 m. lapkričio 8 d. antradienis

Š. m. lapkričio 4–5 dienomis Vilniuje vyko modernių technologijų paroda-konferencija „Išmani Lietuva 2016“. Pirmą kartą organizuojamame tokio pobūdžio renginyje vilniečiai ir sostinės svečiai galėjo pajusti, ką reiškia gyventi išmaniuosiuose namuose, pamatyti mūsų šalyje kuriamas inovacijas, pažaisti kompiuterinius žaidimus, susipažinti su naujausiais vaizdo ir garso sprendimais, pasiklausyti sėkmės istorijų bei sužinoti apie ateities įmonėms ir jų darbuotojams reikalingas kompetencijas.

Atidarydama konferenciją, Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pabrėžė, kad kūrybingi žmonės ir unikalios jų idėjos – tai didžiausias šalies turtas. „Lietuva – sumanių, darbščių ir kūrybingų žmonių šalis. Jiems rūpi tėvynė ir jos ateitis, o jų idėjos sutelkia ir padeda valstybei judėti išmanios šalies keliu. Šie kūrybingi žmonės – didžiausias mūsų turtas“, – sakė šalies vadovė.

Drauge su pažangiausiomis Lietuvoje dirbančiomis kompanijomis renginyje dalyvavo ir įmonių grupė „Penki kontinentai“, akcentavusi finansinių paslaugų kanalų įvairovę (angl. omni-channel). Kompanijos stende buvo galima išvysti modernių mokėjimo terminalų, bekontakčių kortelių, atsiskaitymo ir lojalumo sprendimą „PayTaxi“, leidžiantį atsiskaityti už keliones taksi, IPTV (angl. Internet Protocol Television) galimybę televizoriaus ekrane atlikti norimą mokėjimą, įvairiems mokesčiams, įmokoms ir el. paslaugoms skirtą sistemą „Payments.iQ“, saugias finansines operacijas užtikrinantį ir terminalų tinklus valdantį sprendimą „TransLink.iQ“ ir daugiausia parodos lankytojų dėmesio sulaukusį kompleksinį sprendimą „VTM.iQ“.

Kaip sako grupės bendrovės „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) vykdomasis direktorius Tomas Augucevičius, šis unikalus sprendimas ateityje galbūt net pakeis šiandienius banko skyrius. „Šis inovatyvus techninės ir programinės įrangos kompleksas ne tik išplečia klientų aptarnavimo galimybes, bet ir iš esmės keičia požiūrį į jį. Naudodamasis šia įranga, klientas gali sudaryti sutartis, nuskenuoti ir pasirašyti dokumentus, gauti mokėjimo kortelę, išsiimti ar įnešti į sąskaitą grynųjų pinigų, gauti kreditą, atlikti kitas finansines operacijas. Be to, pasitelkus į pagalbą vaizdo konferencijos technologiją, suteikiama galimybė nuotoliniu būdu konsultuotis ir bendrauti su banko ar kitos finansų institucijos specialistu realiuoju laiku“, – sprendimo galimybes vardijo T. Augucevičius.

Parodos lankytojai galėjo pasijusti ateities banko klientais. Per terminalą bendraudami su banko operatore, kurios vaidmenį atliko Elita Citovičiūtė, jie galėjo išmėginti galimybę pasirašyti  su banku sutartį, gauti mokėjimo kortelę, sumokėti mokesčius, pasiimti ar grąžinti kreditą. 

Sprendimas gali būti naudojamas įvairioms finansinėms, draudimo ir kitoms paslaugoms teikti. Pirmąjį realiai veikiantį „VTM.iQ“ šių metų rudenį „Penki kontinentai“ pristatė Azerbaidžano sostinėje Baku. Drauge su vienu šios šalies banku įgyvendintas projektas leidžia patogiau ir operatyviau aptarnauti banko klientus, optimizuoti darbo su grynaisiais pinigais procesus, ženkliai išplėsti aptarnavimo erdvę.

Leidinio „Verslo žinios“ organizuojamas renginys „Išmani Lietuva“ pritraukė apie 4 140 dalyvių.

 

Vaizdo siužetas

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Ateities bankinė savitarna. Naujų „DN Series“ bankomatų apžvalga

Viena iš pirmaujančių bankinės įrangos gamintojų ir jai skirtų programinių sprendimų kūrėjų „Diebold Nixdorf“ prieš metus anonsavo naują bankomatų liniją – „DN Series“. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems per nuotolį

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas. skaityti »

BS/2 užtikrina efektyvią bankinės įrangos techninę priežiūrą netgi karantino metu

Pasaulyje įsismarkavus koronavirusui COVID-19, 2020 m. kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė pandemiją. Dauguma šalių įsivedė karantiną, rekomenduodamos savo piliečiams laikytis socialinės izoliacijos. Buvo uždaryta daugybė mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių, viešojo maitinimo įstaigų ir kitų masinių susibūrimo vietų. Daugybė įmonių savo darbuotojus išleido dirbti nuotoliniu būdu. skaityti »

Saviinkasacija. Naujos galimybės „COVID-19“ pandemijos metu

Ateityje vis labiau augs sprendimų, didinančių bankų ir mažmeninės prekybos tinklų savarankiškumą (įskaitant saviinkasacijos įrangą), paklausa. Tokią nuomonę neseniai išsakė „Infoline-analitiki“ vadovas M. Burmistrov. skaityti »

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »