Pasivaikščiokime „Draugystės tiltais“

Publikuota: 2012 m. gegužės 17 d. ketvirtadienis

„Mes norime susipažinti, norime draugauti, norime pažinti Jus ir stengsimės, kad Jūs geriau pažintumėte mus“, – tokiu šūkiu gegužės 15 dieną Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“ trečią kartą vilniečius pakvietė į geros kaimynystės ir santykių šventę „Draugystės tiltai“.

Po atviru dangumi buvusios Kuro aparatūros gamyklos, o dabar „Penkių kontinentų“ įmonių grupės teritorijoje vyko sutrikusio intelekto vaikų, jaunuolių ir suaugusiųjų rankdarbių mugė, skambėjo muzika, pleveno idėjos ir mezgėsi bendrų ateities darbų planai.

Dėkodama už rėmimą ir galimybę rengti geros kaimynystės ir santykių šventę bendrijos „Viltis“ asociacijos vadovė Dana Migaliova sakė: „Mes tikrai nusiteikę šventei. Šis smagus pasibuvimas Jūsų įmonei priklausiančiame kieme jau tampa tradicija. Aš tikiuosi, kad ši draugystė mums padės geriau pažinti vienam kitą.“

Susiformavusios neigiamos nuostatos, informacijos stygius apie sutrikusio intelekto žmonių gebėjimus, jų poreikius didina socialinę atskirtį, izoliuoja juos, jų tėvus ir globėjus nuo visuomenės. Tad net mažiausios šventės, kilnios iniciatyvos ir nuoširdus bendradarbiavimas visuomet pradžiugina „Vilties“ narius.

Bendrijos „Viltis“ ir įmonių grupes „Penki kontinentai“ draugystė tęsiasi jau daugiau nei 10 metų. Bendrovė džiaugiasi galėdama prisidėti prie geros kaimynystės ir santykių šventės organizavimo, jau trejus metus siūlydama naudotis jai priklausančiu kiemu.

Geros kaimynystės ir santykių šventės dalyviai bei svečiai iš įvairių organizacijų, verslo struktūrų, valstybinių institucijų, tarptautinių įstaigų bendravo su sutrikusio intelekto žmonėmis, jų tėvais, specialistais, apžiūrinėjo ir pirko rankdarbius. Ekspertai, politikai, valstybės tarnautojai, verslo atstovai išsakė savo nuomones apie socialinę neįgaliųjų integraciją, laimėjimus ir iššūkius bei aptarė socialinės atskirties mažinimo veiksmus.

Reportažas iš praėjusių metų bendrijos „Viltis“ šventės >>>

Plačiau apie įmonių grupę „Penki kontinentai“ – www.5ci.lt

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha