„Penki TV“ eteryje – užsienio studentų darbai

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 3 d. penktadienis

TV kanalo „Penki TV“ studijoje du vasaros mėnesius praleidę netoli Barselonos įsikūrusios profesinės mokyklos „Institut Pere Martell“ studentai Sonia Tomegros Regalado ir Ivan Bonet Pizarro pristatė savo sukurtą dokumentinį filmą „Vilnius – another European city or not?“ (liet. Vilnius – dar vienas Europos miestas, ar ne?). Taigi, ispanai netrukus turės galimybę daugiau sužinoti apie Lietuvos sostinę, o kanalo „Penki TV“ žiūrovų laukia jaunų menininkų sukurtų darbų peržiūra.

Anot „Penki TV“ studijai vadovaujančio Boriso Binevičiaus, kanalo kūrėjai džiaugiasi galimybe prisidėti prie jaunų žmonių profesinio tobulėjimo bei Vilniaus vardo populiarinimo.

„Pagal ERASMUS mainų programą mūsų „Penki TV“ studijoje praktiką atlikę Sonia ir Ivan turėjo puikią galimybę savo akimis išvysti studijos darbo kasdienybę, pamatyti, kaip kuriamos autorinės laidos, reportažai, kalbinami pašnekovai, kuriamos produktų reklamos, įvairūs klipai. Be to, jie visuomet galėjo pasikonsultuoti su studijoje dirbančiais patyrusiais žurnalistais, montuotojais, operatoriais, kūrybiniais darbuotojais. Na, o jaunų menininkų dviejų mėnesių darbo rezultatas – kanalo „Penki TV“ žiūrovų rudenį laukianti įspūdinga filmo apie Vilnių premjera ir Ispanijos gyventojų pažintis su šiuo miestu“, – sakė B. Binevičius.

Ispanų studentų sukurtas dokumentinis filmas – tai 20 minučių pasakojimas apie dvi dienas Vilniuje. Anot idėjos autorės ir įgyvendintojos S. Tomegros Regalado, filmo tikslas – supažindinti ispanus su Vilniumi.

„Vilnius – labai įdomus ir gyvas miestas su savita architektūra, kultūra, žmonėmis. Tačiau Ispanijoje žmonės nedaug žino apie Lietuvą ir Vilnių. Savo sukurtoje juostoje mes pristatome Lietuvos sostinės architektūrinius šedevrus bei pasakojame, ką smagaus galima nuveikti atvykus į šį miestą“, – pasakoja audiovizualinius menus studijuojanti mergina.

Sonia ir Ivan taip pat buvo suteikta galimybė dalyvauti Neringoje vykusiame tarptautiniame projekte „Vasaros MEDIA studija“. Tai kasmet Lietuvos muzikos ir teatro akademijos rengiami mokymai Europos Sąjungos šalių audiovizualinės krypties mokyklų studentams. Penkis ispanų studentų drauge su komanda sukurtus filmukus artimiausiu metu galės išvysti kanalo „Penki TV“ žiūrovai.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Kovas – Klientų mėnuo!

Kovo 19-oji paskelbta Tarptautine kliento diena. Šiemet ji minima 10-ąjį kartą. Ar žinote, kad šios šventės iniciatoriai – Lietuvos verslininkai? Būtent iš Lietuvos šventė paplito po visą pasaulį. Jos tikslas – parodyti dar didesnį dėmesį klientams, padėkoti jiems. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems per nuotolį

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas. skaityti »

BS/2 užtikrina efektyvią bankinės įrangos techninę priežiūrą netgi karantino metu

Pasaulyje įsismarkavus koronavirusui COVID-19, 2020 m. kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė pandemiją. Dauguma šalių įsivedė karantiną, rekomenduodamos savo piliečiams laikytis socialinės izoliacijos. Buvo uždaryta daugybė mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių, viešojo maitinimo įstaigų ir kitų masinių susibūrimo vietų. Daugybė įmonių savo darbuotojus išleido dirbti nuotoliniu būdu. skaityti »

Saviinkasacija. Naujos galimybės „COVID-19“ pandemijos metu

Ateityje vis labiau augs sprendimų, didinančių bankų ir mažmeninės prekybos tinklų savarankiškumą (įskaitant saviinkasacijos įrangą), paklausa. Tokią nuomonę neseniai išsakė „Infoline-analitiki“ vadovas M. Burmistrov. skaityti »

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »

Darbuotojai dirba iš namų? Būtina iš naujo peržiūrėti įmonės informacijos saugumo politiką

Lietuvos Vyriausybei paskelbus šalyje karantiną dėl koronaviruso pandemijos, Lietuvos įmonių vadovai raginami sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Ar verslas, siūlydamas savo darbuotojams nuotolinio darbo galimybes yra tinkamai pasiruošęs ne tik iš techninės pusės, bet ir gali užtikrinti apsaugą nuo kibernetinių įsilaužimų? skaityti »