„Penki kontinentai“ – masiškiausia įmonė „Walmark“ ėjimo varžybose

Publikuota: 2019 m. balandžio 29 d. pirmadienis

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ antrus metus iš eilės laimėjo masiškiausios „Walmark“ ėjimo varžybų įmonių komandos vardą. Balandžio 27-ąją, šeštadienį, įmonių grupės darbuotojai kartu su savo šeimomis nuėjo 15 000 žingsnių trasą, besidriekusią nuo Baltojo tilto, apsukusią lanką Vingio parke ir sugrąžinusią atgal. Mobilioji programėlė #walk 15 rodo, kad iš viso komandos nariai nuėjo daugiau nei milijoną žingsnių.

„Penkių kontinentų“ įmonių grupėje skatinamas aktyvus ir sveikas gyvensenos būdas. Darbuotojai kasmet dalyvauja įvairiose ėjimo, bėgimo, dviračių varžybose. Artimiausias  renginys –  bėgimas į „Europos“ dangoraižį. Centriniame įmonių grupės biure Vilniuje įrengta sporto salė, kur darbuotojai gali stiprinti savo sveikatą ir valią, sportuodami su treniruokliais, kartu su kolegomis žaisti stalo tenisą, stalo futbolą, oro ritulį, smiginį.

„Bet kokia fizinė veikla gerina savijautą ir nuotaiką. Nauji susitikimai, turnyrai, varžybos – puikus būdas darbo kolegoms pabendrauti neformalioje aplinkoje, pagerinti ir darbo santykius“, – teigia įmonių grupės „Penki kontinentai“ komunikacijos vadovas Germanas Kavalskis.

Pagrindinis „Walmark“ varžybų tikslas –  paskatinti visuomenę gyventi aktyvų gyvenimą, atkreipti dėmesį į sveikatos gerinimą ir stiprinimą. Ėjimas – viena iš paprasčiausių ir naudingiausių organizmo fizinių apkrovų, todėl organizatoriai siekia pritraukti į varžybas ir pagyvenusius žmones, ir šeimas su vaikais.

Varžybų dalyviams buvo pasiūlyta įveikti 15 000 žingsnių (10,5 km) trasą ne siekiant pirmos ar antros vietos, o tiesiog dėl paties ėjimo, galimybės aktyviai ir smagiai praleisti laisvalaikį drauge. Perėjus 5 000 žingsnių buvo įrengta poilsio ir pramogų erdvė vaikams. Vaikai galėjo pavartyti knygų, pašokinėti ant batutų, papūsti milžiniškų oro burbulų ir paragauti šokolado. Kiekvienas finišą pasiekęs dalyvis gavo rankų darbo medalį.


„Penki kontinentai“ komanda „Walmark“ ėjimo varžybose

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„Penkių kontinentų“ įvaizdinis filmas tarptautiniame rinkodaros konkurse „ATMmys“ pelnė apdovanojimą

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ įvaizdinis filmas „Rytojaus technologijos šiandien“ tarptautiniame rinkodaros projektų konkurse „ATMmys“ (angl. ATM Industry Marketing Awards) laimėjo geriausio videoprojekto apdovanojimą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė per pirmąjį 2019 m. ketvirtį uždirbo 10,9 mln. eurų pajamų

Unikalius informacinių technologijų sprendimus kuriančios įmonių grupės „Penki kontinentai“ pardavimo pajamos pirmąjį 2019 m. ketvirtį pasiekė 10,9 mln. Eur arba 25 proc. daugiau nei prieš metus per tą patį laikotarpį, kai grupės pajamos sudarė 8,7 mln. eurų. skaityti »

Uzbekistano bankui „Ipak Yuli“ įrengti automatizuoti valiutos keitimo centrai

Pastaraisiais metais bankiniame sektoriuje vyksta dideli savitarnos įrangos paskirties pokyčiai. skaityti »

Išmanioji televizija visą vasarą už neįtikėtiną kainą

Atėjus kalendorinei vasarai, „Penki“ nori pradžiuginti savo esamus ir būsimus klientus ypatingais pasiūlymais. Vasaros laikotarpiu užsisakę „Penki“ išmaniąją televiziją, ja vasaros mėnesiais galėsite naudotis tik už 1 Eur/ mėn. skaityti »

Lietuvos įmonė prisideda prie Nigerijos bankų saugumo

Afrika yra didelių kontrastų šalis, kurioje vienu metu galima aptikti aktyviai besiplėtojančius miestus, o šalimais – skurdą ir lūšnynų rajonus. skaityti »

Atgijusios legendinės lenktynės į 31-ą verslo centro „Europa“ aukštą

Po daugelio metų pertraukos Vilniuje vyko ekstremalusis bėgimas į 31-ą aukščiausio Baltijos šalyse verslo centro „Europa“ aukštą. skaityti »

„Penki kontinentai“ išleido knygą apie grynųjų pinigų judėjimą

Dar visai neseniai įmonių grupė „Penki kontinentai“ išleido Tachmasib Dadašev knygą „Šiuolaikinės vaizdo apsaugos platformos“, o šiandien vartome jau antrąją šio autoriaus knygą – „Grynųjų pinigų judėjimas: istorija ir technologinės perspektyvos“. skaityti »

Apie pinigų ciklo evoliuciją ir grynųjų judėjimo valdymo strategiją – tarptautiniame seminare

Tarptautinis seminaras apie grynųjų pinigų operacijas yra vienas iš autoritetingų forumų, suburiančių grynųjų pinigų srautų valdymo specialistus iš komercinių ir valstybinių bankų. skaityti »

V. Nazarenko: apie S&G 2019-ųjų planus ir partnerystę su BS/2

Jau daugiau nei 160 metų pasaulyje žinomas „Sargent and Greenleaf“ (S&G) vardas. skaityti »

BS/2 pristatė naują bankomatų apsaugos sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pristatė naują programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę – atmeye.com. skaityti »