„Penki kontinentai“ – masiškiausia įmonė „Walmark“ ėjimo varžybose

Publikuota: 2019 m. balandžio 29 d. pirmadienis

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ antrus metus iš eilės laimėjo masiškiausios „Walmark“ ėjimo varžybų įmonių komandos vardą. Balandžio 27-ąją, šeštadienį, įmonių grupės darbuotojai kartu su savo šeimomis nuėjo 15 000 žingsnių trasą, besidriekusią nuo Baltojo tilto, apsukusią lanką Vingio parke ir sugrąžinusią atgal. Mobilioji programėlė #walk 15 rodo, kad iš viso komandos nariai nuėjo daugiau nei milijoną žingsnių.

„Penkių kontinentų“ įmonių grupėje skatinamas aktyvus ir sveikas gyvensenos būdas. Darbuotojai kasmet dalyvauja įvairiose ėjimo, bėgimo, dviračių varžybose. Artimiausias  renginys –  bėgimas į „Europos“ dangoraižį. Centriniame įmonių grupės biure Vilniuje įrengta sporto salė, kur darbuotojai gali stiprinti savo sveikatą ir valią, sportuodami su treniruokliais, kartu su kolegomis žaisti stalo tenisą, stalo futbolą, oro ritulį, smiginį.

„Bet kokia fizinė veikla gerina savijautą ir nuotaiką. Nauji susitikimai, turnyrai, varžybos – puikus būdas darbo kolegoms pabendrauti neformalioje aplinkoje, pagerinti ir darbo santykius“, – teigia įmonių grupės „Penki kontinentai“ komunikacijos vadovas Germanas Kavalskis.

Pagrindinis „Walmark“ varžybų tikslas –  paskatinti visuomenę gyventi aktyvų gyvenimą, atkreipti dėmesį į sveikatos gerinimą ir stiprinimą. Ėjimas – viena iš paprasčiausių ir naudingiausių organizmo fizinių apkrovų, todėl organizatoriai siekia pritraukti į varžybas ir pagyvenusius žmones, ir šeimas su vaikais.

Varžybų dalyviams buvo pasiūlyta įveikti 15 000 žingsnių (10,5 km) trasą ne siekiant pirmos ar antros vietos, o tiesiog dėl paties ėjimo, galimybės aktyviai ir smagiai praleisti laisvalaikį drauge. Perėjus 5 000 žingsnių buvo įrengta poilsio ir pramogų erdvė vaikams. Vaikai galėjo pavartyti knygų, pašokinėti ant batutų, papūsti milžiniškų oro burbulų ir paragauti šokolado. Kiekvienas finišą pasiekęs dalyvis gavo rankų darbo medalį.


„Penki kontinentai“ komanda „Walmark“ ėjimo varžybose

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„Penkių kontinentų“ įvaizdinis filmas tarptautiniame rinkodaros konkurse „ATMmys“ pelnė apdovanojimą

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ įvaizdinis filmas „Rytojaus technologijos šiandien“ tarptautiniame rinkodaros projektų konkurse „ATMmys“ (angl. ATM Industry Marketing Awards) laimėjo geriausio videoprojekto apdovanojimą. skaityti »

„ATM & Cyber Security 2019“ konferencijoje – Afrikoje įgyvendinami BS/2 projektai

Spalio 6–8 dienomis Londone vyks tarptautinė bankomatų saugumo konferencija „ATM & Cyber Security 2019“, kurioje dalyvaus daugiau nei 400 bankų ir saugumo ekspertų iš daugiau nei 40 šalių. skaityti »

Kviečiame švęsti „Penki“ gimtadienį kartu

Šviesolaidinio interneto ir išmaniosios IPTV tinklas „Penki“ nesiliauja stebinęs savo esamus ir naujus klientus puikiomis dovanomis bei pasiūlymais. skaityti »

„ProfIT“ suteiktas „Hewlett Packard Enterprise“ partnerio statusas

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei ir valdanti IT užsakomųjų paslaugų verslui prekės ženklą „ProfIT“, pasirašė partnerystės susitarimą su UAB „Sophela“, kuri yra oficiali tarptautinės informacinių technologijų įmonės „Hewlett Packard Enterprise“ atstovė Lietuvoje. skaityti »

Užsakomųjų IT paslaugų privalumai ir trūkumai

Užsakovai skirtingai supranta, kas yra užsakomosios paslaugos ir kuo jos skiriasi nuo įprastinės techninės pagalbos, nes abiem atvejais įmonė perduoda tam tikrus verslo procesus trečiajai šaliai. „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Techninės priežiūros departamento vadovas Andrius Kiaunė pastebi, kad techninė pagalba paprastai būna vienkartinė arba periodinė. skaityti »

Mobilioji „Cash Management.iQ“ versija: naujos inkasacijų kontrolės galimybės

Viena iš BS/2 programinio sprendimo „Cash Management.iQ“ funkcijų – nuotolinė inkasatorių darbo stebėsena realiuoju laiku. Nuo šiol grynųjų pinigų priėmimą ir perdavimą galima sekti per mobilųjį įrenginį (išmanųjį telefoną, nešiojamąjį ar stacionarų QR kodų skenerį). skaityti »

Kas ta veidų aptikimo funkcija ir kaip ji gali padėti bankams apsaugoti bankomatus

Veidų aptikimas (angl. Face Detection) – tai biometrijos technologijų pagrindu veikianti funkcija, padedanti nustatyti, ar prieš vaizdo kamerą stovi gyvas žmogus. Ši funkcija įdiegta į BS/2 sukurtą bankinės įrangos vaizdo stebėsenos ir apsaugos sprendimą „ATMeye.iQ“. skaityti »

„Intersect 2019“. Bankininkystės sektoriaus patirtis ir ateities vizija

Nepaisant spartaus pasaulinio skaitmenizavimo proceso, bankų skyriai artimiausiu metu neišnyks. Finansų įstaigos supranta, kad atsisakydamos realių klientų aptarnavimo centrų, prarastų artimą ryšį su klientais ir jų pasitikėjimą. Tokią nuomonę išsakė „Diebold Nixdorf“ prezidentas Gerrard Schmid, atidarydamas trijų dienų konferenciją „Intersect 2019“, vykusią Las Vegase (JAV). Renginyje dalyvavo ir „Penkių kontinentų“ grupės įmonės „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) atstovai. skaityti »

Nauja „ProfIT“ interneto svetainė – daugiau galimybių verslui

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“, valdantis užsakomųjų IT paslaugų (angl. outsourcing) kompleksą verslui iš vienų rankų „ProfIT“, savo verslo partneriams pristato atnaujintą jo interneto svetainę. skaityti »

Ateities prekyba. „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas

Naujausios mažmeninės prekybos tendencijos ir pokyčiai buvo pagrindinės temos, svarstytos pasaulinio bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų gamintojo „Diebold Nixdorf“ partnerių iš Rytų Europos suvažiavime. skaityti »

Lietuvos gyventojai vis dažniau renkasi spartųjį šviesolaidinį internetą ir IPTV

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, abonentų, kurie naudojasi interneto prieigos paslaugomis, teikiamomis šviesolaidinėmis linijomis, skaičius nuolat auga. skaityti »