„Penki kontinentai“ – masiškiausia įmonė „Walmark“ ėjimo varžybose

Publikuota: 2019 m. balandžio 29 d. pirmadienis

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ antrus metus iš eilės laimėjo masiškiausios „Walmark“ ėjimo varžybų įmonių komandos vardą. Balandžio 27-ąją, šeštadienį, įmonių grupės darbuotojai kartu su savo šeimomis nuėjo 15 000 žingsnių trasą, besidriekusią nuo Baltojo tilto, apsukusią lanką Vingio parke ir sugrąžinusią atgal. Mobilioji programėlė #walk 15 rodo, kad iš viso komandos nariai nuėjo daugiau nei milijoną žingsnių.

„Penkių kontinentų“ įmonių grupėje skatinamas aktyvus ir sveikas gyvensenos būdas. Darbuotojai kasmet dalyvauja įvairiose ėjimo, bėgimo, dviračių varžybose. Artimiausias  renginys –  bėgimas į „Europos“ dangoraižį. Centriniame įmonių grupės biure Vilniuje įrengta sporto salė, kur darbuotojai gali stiprinti savo sveikatą ir valią, sportuodami su treniruokliais, kartu su kolegomis žaisti stalo tenisą, stalo futbolą, oro ritulį, smiginį.

„Bet kokia fizinė veikla gerina savijautą ir nuotaiką. Nauji susitikimai, turnyrai, varžybos – puikus būdas darbo kolegoms pabendrauti neformalioje aplinkoje, pagerinti ir darbo santykius“, – teigia įmonių grupės „Penki kontinentai“ komunikacijos vadovas Germanas Kavalskis.

Pagrindinis „Walmark“ varžybų tikslas –  paskatinti visuomenę gyventi aktyvų gyvenimą, atkreipti dėmesį į sveikatos gerinimą ir stiprinimą. Ėjimas – viena iš paprasčiausių ir naudingiausių organizmo fizinių apkrovų, todėl organizatoriai siekia pritraukti į varžybas ir pagyvenusius žmones, ir šeimas su vaikais.

Varžybų dalyviams buvo pasiūlyta įveikti 15 000 žingsnių (10,5 km) trasą ne siekiant pirmos ar antros vietos, o tiesiog dėl paties ėjimo, galimybės aktyviai ir smagiai praleisti laisvalaikį drauge. Perėjus 5 000 žingsnių buvo įrengta poilsio ir pramogų erdvė vaikams. Vaikai galėjo pavartyti knygų, pašokinėti ant batutų, papūsti milžiniškų oro burbulų ir paragauti šokolado. Kiekvienas finišą pasiekęs dalyvis gavo rankų darbo medalį.


„Penki kontinentai“ komanda „Walmark“ ėjimo varžybose

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„Penkių kontinentų“ įvaizdinis filmas tarptautiniame rinkodaros konkurse „ATMmys“ pelnė apdovanojimą

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ įvaizdinis filmas „Rytojaus technologijos šiandien“ tarptautiniame rinkodaros projektų konkurse „ATMmys“ (angl. ATM Industry Marketing Awards) laimėjo geriausio videoprojekto apdovanojimą. skaityti »

Ateities bankinė savitarna. Naujų „DN Series“ bankomatų apžvalga

Viena iš pirmaujančių bankinės įrangos gamintojų ir jai skirtų programinių sprendimų kūrėjų „Diebold Nixdorf“ prieš metus anonsavo naują bankomatų liniją – „DN Series“. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems per nuotolį

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas. skaityti »

BS/2 užtikrina efektyvią bankinės įrangos techninę priežiūrą netgi karantino metu

Pasaulyje įsismarkavus koronavirusui COVID-19, 2020 m. kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė pandemiją. Dauguma šalių įsivedė karantiną, rekomenduodamos savo piliečiams laikytis socialinės izoliacijos. Buvo uždaryta daugybė mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių, viešojo maitinimo įstaigų ir kitų masinių susibūrimo vietų. Daugybė įmonių savo darbuotojus išleido dirbti nuotoliniu būdu. skaityti »

Saviinkasacija. Naujos galimybės „COVID-19“ pandemijos metu

Ateityje vis labiau augs sprendimų, didinančių bankų ir mažmeninės prekybos tinklų savarankiškumą (įskaitant saviinkasacijos įrangą), paklausa. Tokią nuomonę neseniai išsakė „Infoline-analitiki“ vadovas M. Burmistrov. skaityti »

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »