„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą

Publikuota: 2022 m. gegužės 17 d. antradienis

Gegužės 14 d., šeštadienį, Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos, kuriose dalyvavo 355 bėgikai – ir profesionalūs sportininkai, ir tiesiog mėgėjai. Jie turėjo užbėgti į 31-ą aukštą, įveikti apie 140 vertikalios trasos metrų. 

Geriausiai bėgimo į dangoraižį varžybose šiemet pasirodė triatlonininkas Jaunius Strazdas. Superfinale jis finišavo per 3 min. 9 sek., pagerinęs pernai metų kito sportininko rezultatą (3 min. 24 sek.). Iš moterų geriausią rezultatą pasiekė atletė Monika Elenska (3 min. 58 sek.).

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė jau daugelį metų yra bėgimo į „Europos“ dangoraižį renginio rėmėja, partnerė ir dalyvė. Šiemet (kaip, beje, ir pernai) „Penkių kontinentų“ komanda pelnė Gausiausios komandos nominaciją – bėgime dalyvavo 15-ika įmonių grupės darbuotojų. 

Geriausiai iš „Penkių kontinentų“ komandos sekėsi Evaldui Bartaškai iš UAB „ASHBURN International“, kuris bendroje varžybų rezultatų lentelėje užėmė net 15 vietą! Jis pagerino savo pernykštį rezultatą 29 sekundėmis, trasą įveikdamas per 3 min. ir 50 sek.  Antras atbėgo Jevgenij Sabaliauskas iš UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC), taip pat pagerinęs savo pernai metų rezultatą  –  įveikė trasą 47 sekundėmis greičiau (pernai per 5 min. ir 20 sek.). 

Na, o dėl trečiosios vietos kolegos kaip reikalas pakovojo: Ilya Kholodnov iš BS/2 (beje, dalyvavęs tokiose varžybose pirmą kartą) aplenkė Remigijų Baldauską iš PKKC vos 6-iomis sekundės dalelėmis.

„Europos“ aikštėje stovėjo ir „Penki“ palapinė, kurioje renginio dalyviai bei svečiai buvo kviečiami susipažinti su „Penki“ interneto bei IPTV paslaugomis (jas teikia grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“).  Kiekvienam renginio dalyviui „Penki“ dovanojo 5 Eur kuponą apsipirkti el. parduotuvėje  https:/shop.penki.lt

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

Christy Walton IP: 46.166.163.179
2022-05-22 21:18 (!)
Sveiki visi, Aš esu privatus skolintojas, siūlau paskolą 2% tai yra teisėta įmonė su garbe ir skirtingumu, mes esame pasirengę padėti jums išspręsti bet kokias jūsų finansines problemas, siūlome visų tipų paskolas, taigi, jei jus domina šis paskolos pasiūlymas susisiekite su mumis mūsų el. pašto adresu (christywalton355@gmail.com) Taip pat pateikite toliau pateiktą informaciją, kad galėtume nedelsiant tęsti paskolą. Vardas: Reikalinga suma: Trukmė: Šalis: Paskolos paskirtis: Mėnesinės pajamos: Telefono numeris: Susisiekite su mumis ir nurodykite aukščiau nurodytą informaciją mūsų el. pašto adresu: christywalton355@gmail.com Pagarbiai jums visiems.
VHthWYgTK IP: 62.148.158.119
2022-05-18 19:20 (!)
pexdbNZv

„Intersect 2022“: bankininkystės tendencijų analizė ir technologinės naujovės (2)

2022 m. birželio 13–15 d. BS/2 atstovai dalyvavo konferencijoje „Intersect“. skaityti »

PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“ atgarsiai (6)

Žiūrėkite vaizdo reportažą iš PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Kavos galia“ suteikia galių jaustis reikšmingu (5)

Prie įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro Vilniuje ir vėl viešėjo iniciatyvos „Kavos galia“ automobilis. skaityti »

„DUOday 2022“ įmonių grupėje „Penki kontinentai“ (4)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė jau antrus metus dalyvavo socialinės įdarbinimo agentūros SOPA iniciatyvoje „DUOday“. skaityti »

Už „Penkis kontinentus“ – beveik 100 km. bėgte (4)

17-ika įmonių grupės darbuotojų bėgo varžybose „We Run Vilnius“. skaityti »

Taškente vyksta seminaras apie grynųjų pinigų сirkuliaciją (1)

BS/2 rengia seminarą „Grynųjų pinigų cirkuliavimo optimizavimas. Bankinė savitarna“. skaityti »

TV3 teiravosi BS/2 nuomonės apie savitarnos kasas

TV3 žurnalistė pakalbino BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotoją Jurij Mikuckij apie savitarnos kasų populiarėjimą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvauja tarptautiniame forume Uzbekistane

Gegužės 25 d. Taškente prasidėjo tarptautinis PLUS forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą (2)

Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos. skaityti »

Uzbekistane sukurta unikali mokėjimų ekosistema (16)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Uzbekistano Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų apdorojimo centru HUMO, įgyvendino kompleksinį „TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą. skaityti »