„Penki kontinentai“ ir „Wincor Nixdorf“ paminėjo bendradarbiavimo 20-metį

Publikuota: 2015 m. gegužės 27 d. trečiadienis


„Wincor Nixdorf“ prezidentas Eckard Heidloff (d.) ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ antrinė bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) gegužės pabaigoje minėjo svarbią datą – bendradarbiavimo su pasauline bankinės įrangos gamybos lydere „Wincor Nixdorf“ 20 metų jubiliejų. Ta proga Vokietijos mieste Paderborne buvo surengtas abiejų įmonių delegacijų susitikimas.

Koncerno „Wincor Nixdorf“ prezidento Eckardo Heidloffo (Eckard Heidloff) nuomone, sėkmingai įgyvendinti bendrus projektus leidžia panašus bendrovių požiūris į verslą bei jo plėtrą, o vienas pagrindinių abiejų įmonių laukiančių darbų – verslo plėtra programinės įrangos srityje.

Prieš du dešimtmečius Vokietijos kompanijos partnere tapusi BS/2 šiandien gali pasidžiaugti išskirtiniu auksinio partnerio statusu ir ne vienu „Wincor Nixdorf“ apdovanojimu. Tai, anot bendrovės vadovo Idrako Dadašovo, ilgo ir atkaklaus darbo rezultatas. „Per 20 metų partnerystės laikotarpį susiklostę pasitikėjimu pagrįsti santykiai nulėmė naujų inovatyvių produktų atsiradimą ir daugybės bendrų projektų sėkmę. Esu tikras, kad atkaklus tikslo siekimas ir visiškas atsidavimas savo darbui ateityje leis pasiūlyti klientams naujų pažangių programinių sprendimų, kurie padės optimizuoti verslo procesus ir dirbti dar produktyviau bei išlikti konkurencingiems rinkoje“, – sakė I. Dadašovas.

Abiejų įmonių vadovai susitikime pasirašė atnaujintą partnerystė sutartį. Tikimasi, kad šis žingsnis bus naudingas tolimesnei dviejų tarptautinių kompanijų plėtrai ir leis siekti dar aukštesnių tikslų.

BS/2 yra oficiali „Wincor Nixdorf“ atstovė Baltijos ir NVS šalyse, Mongolijoje. Bendrovė platina Vokietijos kompanijos techninę įrangą, siūlo jos priežiūros paslaugų, kuria ir diegia jai skirtus programinius sprendimus. Tarp BS/2 klientų – didžiausi Centrinės ir Rytų Europos bankai, kitos finansų institucijos, mažmeninės prekybos įmonės.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »

Darbuotojai dirba iš namų? Būtina iš naujo peržiūrėti įmonės informacijos saugumo politiką

Lietuvos Vyriausybei paskelbus šalyje karantiną dėl koronaviruso pandemijos, Lietuvos įmonių vadovai raginami sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Ar verslas, siūlydamas savo darbuotojams nuotolinio darbo galimybes yra tinkamai pasiruošęs ne tik iš techninės pusės, bet ir gali užtikrinti apsaugą nuo kibernetinių įsilaužimų? skaityti »

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalį savo veiklos vykdys nuotoliniu būdu

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, reaguodama į koronaviruso (COVID-19) plitimą ir atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą visoje Lietuvoje skelbti privalomą karantiną, taip pat į kitų šalių, kuriose veikia grupės atstovybės, Vyriausybių rekomendacijas, dalį savo veiklos vykdys nuotoliniu būdu. skaityti »

BS/2 – sertifikuota „Datalogic“ techninės priežiūros paslaugų partnerė Azerbaidžane

Technologinius sprendimus bankams ir prekybininkams siūlanti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, tapo pasaulinės prekybos įrangos gamintojos „Datalogic“ sertifikuota techninės priežiūros paslaugų partnere Azerbaidžane. skaityti »

„TransLink.iQ“ – naujas T. Dadaševo tyrimo objektas

Tachmasibas Dadaševas rengia naują knygą. Šį kartą dėmesio centre – atsiskaitymai be grynųjų pinigų, el. kortelių skaitytuvai ir jų tinklams stebėti bei valdyti skirtas programinis sprendimas „TransLink.iQ“. skaityti »

Baltijos šalių konferencijoje – diskusijos apie debesijos paslaugų įtaką verslui

Užsakomąsias ITT paslaugas „ProfIT“ teikiančios UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ atstovai lankėsi tarptautinėje Baltijos šalių konferencijoje „Verslo transformacija – darbas debesyse“. skaityti »

Kovas – Klientų mėnuo!

Kovo 19-oji paskelbta Tarptautine kliento diena. Šiemet ji minima 10-ąjį kartą. Ar žinote, kad šios šventės iniciatoriai – Lietuvos verslininkai? Būtent iš Lietuvos šventė paplito po visą pasaulį. Jos tikslas – parodyti dar didesnį dėmesį klientams, padėkoti jiems. skaityti »

„EuroShop 2020“: kaip keičiasi prekybos įrangos pasaulis

Vokietijoje, Diuseldorfe, š. m. vasario 16–20 dienomis vyko didžiausia pasaulyje mažmeninės prekybos įrangos atstovams ir partneriams skirta paroda „EuroShop 2020“. skaityti »

Latvijos mikrofinansų organizacija LAKS išduoda paskolas bankomatuose pagal pirštų atspaudus

Mikrofinansų organizacijos lanksčiai žiūri į paskolų teikimą mažmeninės prekybos klientams ir tuo yra pranašesnės už didelius bankus. Jos neretai siūlo supaprastintą paskolų įforminimo procedūrą ir yra pasirengusios dirbti su didesnės rizikos segmento klientais. skaityti »