„Penki kontinentai“ ir „Wincor Nixdorf“ paminėjo bendradarbiavimo 20-metį

Publikuota: 2015 m. gegužės 27 d. trečiadienis


„Wincor Nixdorf“ prezidentas Eckard Heidloff (d.) ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ antrinė bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) gegužės pabaigoje minėjo svarbią datą – bendradarbiavimo su pasauline bankinės įrangos gamybos lydere „Wincor Nixdorf“ 20 metų jubiliejų. Ta proga Vokietijos mieste Paderborne buvo surengtas abiejų įmonių delegacijų susitikimas.

Koncerno „Wincor Nixdorf“ prezidento Eckardo Heidloffo (Eckard Heidloff) nuomone, sėkmingai įgyvendinti bendrus projektus leidžia panašus bendrovių požiūris į verslą bei jo plėtrą, o vienas pagrindinių abiejų įmonių laukiančių darbų – verslo plėtra programinės įrangos srityje.

Prieš du dešimtmečius Vokietijos kompanijos partnere tapusi BS/2 šiandien gali pasidžiaugti išskirtiniu auksinio partnerio statusu ir ne vienu „Wincor Nixdorf“ apdovanojimu. Tai, anot bendrovės vadovo Idrako Dadašovo, ilgo ir atkaklaus darbo rezultatas. „Per 20 metų partnerystės laikotarpį susiklostę pasitikėjimu pagrįsti santykiai nulėmė naujų inovatyvių produktų atsiradimą ir daugybės bendrų projektų sėkmę. Esu tikras, kad atkaklus tikslo siekimas ir visiškas atsidavimas savo darbui ateityje leis pasiūlyti klientams naujų pažangių programinių sprendimų, kurie padės optimizuoti verslo procesus ir dirbti dar produktyviau bei išlikti konkurencingiems rinkoje“, – sakė I. Dadašovas.

Abiejų įmonių vadovai susitikime pasirašė atnaujintą partnerystė sutartį. Tikimasi, kad šis žingsnis bus naudingas tolimesnei dviejų tarptautinių kompanijų plėtrai ir leis siekti dar aukštesnių tikslų.

BS/2 yra oficiali „Wincor Nixdorf“ atstovė Baltijos ir NVS šalyse, Mongolijoje. Bendrovė platina Vokietijos kompanijos techninę įrangą, siūlo jos priežiūros paslaugų, kuria ir diegia jai skirtus programinius sprendimus. Tarp BS/2 klientų – didžiausi Centrinės ir Rytų Europos bankai, kitos finansų institucijos, mažmeninės prekybos įmonės.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

2020-ieji. Kiek interneto naudotojų pasitiko naujuosius metus?

Dar, rodos, ne taip seniai su naujausiais metais žmonės vieni kitus sveikindavo skambindami telefonais. Prisiskambinti būdavo sudėtinga, linijos užimtos. Vis labiau išpopuliarėjus internetui ir įvairioms pokalbių programėlėms, su naujausiais jau bemaž niekas nebesveikina telefonu, o tik rašo žinutes internetu. Galima teigti, kad šiemet su naujausiais metais vieni kitus pasveikino apie 4,5 milijardo pasaulio gyventojų. skaityti »

„Lietuvos geležinkeliai“ įsigijo mobiliuosius elektroninius kortelių skaitytuvus

Siekdama modernizuoti atsiskaitymą už geležinkelio paslaugas, ši transporto įmonė iš „ASHBURN International", plėtojančios elektroninius kortelių skaitytuvų programinius sprendimus, įsigijo apie 100 pasaulinio gamintojo „Ingenico" mobiliųjų elektroninių kortelių skaitytuvų. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins bankomatų apsaugą Turkijoje

BS/2 plečia savo veiklos geografiją – bendradarbiaudama su partneriu Turkijoje „Analistim Bilisim“, siūlo Turkijos bankams vaizdo apsaugos, ginčytinų situacijų sprendimo ir prevencijos nuo sukčiavimo sistemą „ATMeye.iQ“. skaityti »

Lietuvos paštas tęsia bendradarbiavimą su „ASHBURN International“

Didžiausia Lietuvoje pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvos paštas dar dvejiems metams pratęsė bendradarbiavimo sutartį su mokėjimo kortelių autorizavimo sprendimus kuriančia ir diegiančia bendrove „ASHBURN International“. skaityti »

„Face Detection“: papildoma PIN kodo apsauga naudojantis bankomatu

Viena iš dažniausiai pasitaikančių banko klientų finansinių nuostolių priežasčių vis dar yra banali kortelės ar PIN kodo vagystė. skaityti »

Pokalbiai apie įvairialypę kūrybą ir meno (ne)kolekciją

Ar gali būti susiję IT verslas ir menas? „370“ žurnalo atstovai domėjosi „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininko Idrako Dadašovo meno kolekcija. skaityti »

ATSARGIAI: plinta virusas, skelbiantis melagingas žinutes „Penkių kontinentų“ vardu

Gerbiami „Penkių kontinentų“ klientai ir partneriai, įspėjame apie virusą, neteisėtai skelbiantį žinutes „Penkių kontinentų“ vardu. skaityti »

Kaip keičiasi bankinė savitarna Uzbekistane: pagrindinės konferencijos „Banking Fusion 2019“ įžvalgos

Lapkričio pabaigoje Uzbekistane vykusi bankinės savitarnos konferencija parodė, kad šalis pasiruošusi diegti ir naudoti bankines inovacijas. skaityti »

„Penkių kontinentų“ biure – šventinė Kalėdų atmosfera

Ypatingą Kalėdų laukimo atmosferą ir kūrybiškas idėjas jau ne pirmus metus įgyvendina „Penkių kontinentų“ aplinkotvarkos inžinierius Marius Tomkevičius. skaityti »

Bankomatai ar automatinės grynųjų pinigų įnešimo mašinos? Kas naudingiau bankams, siūlantiems saviinkasacijos paslaugas savo klientams?

Nepaisant sparčiai populiarėjančių atsiskaitymų negrynaisiais pinigais, prekybos ir paslaugų teikimo įmonėse vis dar masiškai cirkuliuoja ir kaupiami grynieji pinigai. Norint surinkti juos iš kasų, kad be reikalo negulėtų talpyklose, o „uždirbtų“ prekybininkui papildomos vertės, praverčia saviinkasacijos įrenginiai. skaityti »