„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Publikuota: 2020 m. rugsėjo 14 d. pirmadienis

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. Išmanusis įrenginys pastatytas savivaldybės laukiamajame, juo gali naudotis tiek savivaldybėje besilankantys interesantai, tiek įstaigos darbuotojai, kurių pastate – beveik 800. 

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pristato Lietuvos rinkai išmanųjį termovizorių, padedantį greitai bekontakčiu būdu nustatyti temperatūrą.

„Pirmieji termovizoriai pavasarinės COVID-19 bangos metu buvo įrengti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės centriniame biure ir „Penki“ klientų aptarnavimo centre. Įsitikinę, kad jais naudotis paprasta ir patogu, nusprendėme šį sprendimą pasiūlyti ir rinkai – tiems, kurie susiduria su iššūkiu, kaip pandemijos metu suvaldyti itin didelius darbuotojų ir lankytojų srautus. Temperatūros kontrolės sistemos būtų naudingos oro uostuose ir stotyse, prekybos centruose, medicinos ir švietimo įstaigose ir visose organizacijose, kur dirba daug darbuotojų. Kadangi jais išmatuoti temperatūrą greita, jie padėtų sumažinti eiles“, – sako BS/2 Strateginių partnerių vadovas Kornelijus Šišla. 

„Vilniaus miesto savivaldybės pastate toks termovizorius labai praverčia, nes nereikia papildomo žmogaus, kuris matuotų visų ateinančiųjų temperatūrą. Be to, garsinis signalas, pranešantis apie padidintą temperatūrą, taip pat labai naudinga funkcija“, – teigia Vilniaus miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo skyriaus vedėjas Vitalij Mosin.

Stacionaraus termovizoriaus naudą greitai pastebėjo ir įvertino pagrindinės miesto valdžios įstaigos lankytojai: „Manau, kad matuoti lankytojų temperatūrą tikrai svarbu, siekiant išvengti užsikrėtimo, o šis įrenginys padeda tai atlikti neįkyriai, savivaldybės darbuotojams nereikia lįsti žmonėms į akis su visokiais termometrais ir jų gaišinti“, – savo mintimis dalijasi vilnietis Gintaras.

Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, pakilusi temperatūra – pirmasis koronaviruso simptomas, tačiau šį požymį ne visi pastebi. Dėl šios priežasties Lietuvos įmonės, valstybinės organizacijos, švietimo įstaigos pandemijos metu raginamos matuoti savo darbuotojų ir lankytojų temperatūrą.

Išmanusis įrenginys gali nustatyti kūno temperatūrą iš pusės metro, maždaug 0,5º C tikslumu. Tereikia atsistoti priešais ekraną, kad veidas atitiktų ekrane vaizduojamą kontūrą, o lazerinis taškas atsidurtų kaktos centre. Kai sistema užfiksuoja veidą ir pamatuoja temperatūrą, ekrane parodomas temperatūros rodiklis. Įrenginiui užfiksavus galimai karščiuojantį asmenį, kurio temperatūra didesnė nei nustatyta (standartiškai 37,2 °C), apie tai informuoja garsinis pranešimas ir užrašas ekrane.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Šviesolaidinis internetas Lietuvoje švenčia 22-ąjį gimtadienį (1)

Lietuvoje šviesolaidinio interneto era prasidėjo 1998 m. spalio 28 dieną, kai „Penkių kontinentų“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pirmoji pradėjo siūlyti sostinės gyventojams tuo metu sparčiausią interneto ryšį optinio kabelio linijomis. Taigi šią dieną švęsime ne tik dabartinio „Penki“ tinklo, bet ir apskritai šviesolaidinio interneto Lietuvoje gimtadienį! skaityti »

Pandemija spartina perėjimą prie skaitmeninių atsiskaitymų (1)

Pasaulio jau seniai nestebina mokėjimo kortelės, elektroniniai atsiskaitymai ar kitos nuotolinės finansinės paslaugos. Pernai prasidėjusi COVID-19 pandemija šią transformaciją dar paspartino. Daugybė šalių septynmyliais žingsniais žengia į naują realybę, kurioje nėra nei monetų, nei kupiūrų. Grynųjų pinigų atsisakymo spartai įtakos turi daug veiksnių: naujų patogių bei saugių atsiskaitymo būdų atsiradimas, inovacinių technologijų plėtra ir netgi ekstremalios situacijos – šiuo metu pasaulį užvaldžiusi COVID-19 pandemija. skaityti »

Teniso turnyre „BFI Cup“ ir vėl triumfavo SEB (1)

Šiemet jau 13-ąjį kartą Lietuvoje organizuojamame bankų ir finansinių įstaigų teniso turnyre „BFI Cup“ geriausiai sekėsi SEB banko žaidėjams. skaityti »

Pasaulis investuoja į kriptomatus. Kaip sekasi? (2)

Daugiau nei 10 tūkstančių. Tiek pasaulinės kriptovaliutų tyrimų svetainės „Coin ATM Radar“ duomenimis šiuo metu pasaulyje yra kriptomatų. Pirmasis iš jų buvo įrengtas prieš septynerius metus Vankuveryje. Norvegų finansų įmonės „AksjeBloggen“ tyrimai rodo, kad vien per metus šių įrenginių skaičius išaugo 167 proc. skaityti »

„ASHBURN International“ mezga bendradarbiavimą su elektroniniais bankais (1)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė mokėjimo paslaugų sutartį su skaitmeniniu banku „Travel Union“. Įmonė teiks kompleksines atsiskaitymo infrastruktūros plėtros paslaugas. skaityti »

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »