„Penkių kontinentų“ biure – šventinė Kalėdų atmosfera

Publikuota: 2019 m. gruodžio 6 d. penktadienis

Kasmet įžiebus miesto Kalėdų eglę tarsi oficialiai paskelbiamas kalėdinis laikotarpis. Malonu, kai šventinė nuotaika juntama ne tik mieste ar namuose tarp artimiausių žmonių, bet ir biuruose, kur praleidžiame didžiąją dienos dalį. Subtilios, bet akiai mielos ne vienos verslo įmonės kalėdinės dekoracijos ir kūrybiška aplinka pačiame darbų įkarštyje besibaigiant metams tampa motyvacine, darbuotojų nuotaiką pakeliančia priemone ir įtemptą kasdienybę akimirksniu paverčia šventine.

Išskirtinai kūrybiška ir nuolat puoselėjama aplinka, ypač prieš didžiąsias metų šventes, gali džiaugtis ne tik įmonės „Penki kontinentai“ darbuotojai, bet ir biure apsilankantys klientai ar verslo partneriai. Į kūrybą ir grožį čia investuojama nemažai lėšų ir laiko.

Tiek dviejų įmonei priklausančių meno galerijų, tiek pagrindinio biuro erdves puošia įspūdingi tapybos darbai, įvairios iš skirtingų pasaulio šalių atkeliavusios skulptūros, metalo, medžio ar stiklo dirbiniai. Šventiniai akcentai šioms erdvėms visuomet suteikia dar daugiau jaukumo.

O ypatingą Kalėdų laukimo atmosferą ir kūrybiškas idėjas jau ne pirmus metus įgyvendina įmonių grupėje dirbantis aplinkotvarkos inžinierius Marius Tomkevičius. Kūryba – kasdienė šio darbuotojo gyvenimo dalis. Tai jo rankos nuo ryto prižiūri įvairiausius augalus ir aplinką, o kolegas vis nustebina mielos, netikėtai darbo kabinetuose ir kitose erdvėse atsirandančios kompozicijos. 

Daugiausiai dėmesio ir emocijų sulaukiantis žiemos tematika papuoštas langas šalia „Penki“ klientų aptarnavimo centro šiemet dalyvauja Vilniaus savivaldybės „Kalėdinės vitrinos“ konkurse. 

„Kalėdinę kompoziciją norėjau sukurti žaismingą: juk snigti gali ne tik lauke, bet ir viduje, o nykštuko sūpynės gali kaboti ne tik ant medžio, bet ir ant mėnulio jaunaties, nusileidusios tiesiai į mūsų biurą. Kalėdos – stebuklingas metas. Noriu, kad jų dvasia būtų jaučiama ir mūsų įmonių grupėje“, – sako autorius Marius Tomkevičius ir priduria, kad malonu kasdien matyti prie lango sustojančius besišypsančius įmonės klientus ir šiaip praeivius, ypač vaikus, norinčius pasidaryti fotografiją su nykštuku.

Taigi kviečiame pasigrožėti šventinėmis įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro dekoracijomis ir linkime rasti laiko pasidovanoti sau kuo daugiau akimirkų besigrožint mažomis smulkmenomis. 

Smagaus švenčių laukimo!

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai