„Penkių kontinentų“ biure – šventinė Kalėdų atmosfera

Publikuota: 2019 m. gruodžio 6 d. penktadienis

Kasmet įžiebus miesto Kalėdų eglę tarsi oficialiai paskelbiamas kalėdinis laikotarpis. Malonu, kai šventinė nuotaika juntama ne tik mieste ar namuose tarp artimiausių žmonių, bet ir biuruose, kur praleidžiame didžiąją dienos dalį. Subtilios, bet akiai mielos ne vienos verslo įmonės kalėdinės dekoracijos ir kūrybiška aplinka pačiame darbų įkarštyje besibaigiant metams tampa motyvacine, darbuotojų nuotaiką pakeliančia priemone ir įtemptą kasdienybę akimirksniu paverčia šventine.

Išskirtinai kūrybiška ir nuolat puoselėjama aplinka, ypač prieš didžiąsias metų šventes, gali džiaugtis ne tik įmonės „Penki kontinentai“ darbuotojai, bet ir biure apsilankantys klientai ar verslo partneriai. Į kūrybą ir grožį čia investuojama nemažai lėšų ir laiko.

Tiek dviejų įmonei priklausančių meno galerijų, tiek pagrindinio biuro erdves puošia įspūdingi tapybos darbai, įvairios iš skirtingų pasaulio šalių atkeliavusios skulptūros, metalo, medžio ar stiklo dirbiniai. Šventiniai akcentai šioms erdvėms visuomet suteikia dar daugiau jaukumo.

O ypatingą Kalėdų laukimo atmosferą ir kūrybiškas idėjas jau ne pirmus metus įgyvendina įmonių grupėje dirbantis aplinkotvarkos inžinierius Marius Tomkevičius. Kūryba – kasdienė šio darbuotojo gyvenimo dalis. Tai jo rankos nuo ryto prižiūri įvairiausius augalus ir aplinką, o kolegas vis nustebina mielos, netikėtai darbo kabinetuose ir kitose erdvėse atsirandančios kompozicijos. 

Daugiausiai dėmesio ir emocijų sulaukiantis žiemos tematika papuoštas langas šalia „Penki“ klientų aptarnavimo centro šiemet dalyvauja Vilniaus savivaldybės „Kalėdinės vitrinos“ konkurse. 

„Kalėdinę kompoziciją norėjau sukurti žaismingą: juk snigti gali ne tik lauke, bet ir viduje, o nykštuko sūpynės gali kaboti ne tik ant medžio, bet ir ant mėnulio jaunaties, nusileidusios tiesiai į mūsų biurą. Kalėdos – stebuklingas metas. Noriu, kad jų dvasia būtų jaučiama ir mūsų įmonių grupėje“, – sako autorius Marius Tomkevičius ir priduria, kad malonu kasdien matyti prie lango sustojančius besišypsančius įmonės klientus ir šiaip praeivius, ypač vaikus, norinčius pasidaryti fotografiją su nykštuku.

Taigi kviečiame pasigrožėti šventinėmis įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro dekoracijomis ir linkime rasti laiko pasidovanoti sau kuo daugiau akimirkų besigrožint mažomis smulkmenomis. 

Smagaus švenčių laukimo!

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„FCX.iQ 2.0“: naujos valiutos keitimo galimybės bankomatuose

BS/2 parengė programinio sprendimo „FCX.iQ“, skirto valiutos keitimo funkcijai bankomatuose užtikrinti, atnaujinimą. Naujoji versija suteikia papildomų galimybių, palengvinančių valiutų kursų valdymą, savitarnos įrenginių tinklų administravimą ir vartotojų identifikaciją. skaityti »

„Penki“ šviesolaidinis internetas sujungia Vilniaus miesto švietimo ir ugdymo įstaigas

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ šių metų pradžioje pasirašė 12 sutarčių dėl šviesolaidinio interneto tiekimo Vilniaus miesto mokymo bei ugdymo įstaigoms, kurios, pasikeitus ankstesnio paslaugų teikėjo veiklos funkcijoms, liko be interneto ryšio. skaityti »

Sakartvele plečiamos atsiskaitymo be grynųjų galimybės

Sakartvelo restoranuose, kuriuose atsiskaitant naudojamasi vienam stambiausių šalies bankų priklausančiais elektroniniais kortelių skaitytuvais, padavėjams galima palikti arbatpinigių, net jei lankytojai neturi grynųjų pinigų. skaityti »

2020-ieji. Kiek interneto naudotojų pasitiko naujuosius metus?

Dar, rodos, ne taip seniai su naujausiais metais žmonės vieni kitus sveikindavo skambindami telefonais. Prisiskambinti būdavo sudėtinga, linijos užimtos. Vis labiau išpopuliarėjus internetui ir įvairioms pokalbių programėlėms, su naujausiais jau bemaž niekas nebesveikina telefonu, o tik rašo žinutes internetu. Galima teigti, kad šiemet su naujausiais metais vieni kitus pasveikino apie 4,5 milijardo pasaulio gyventojų. skaityti »

„Lietuvos geležinkeliai“ įsigijo mobiliuosius elektroninius kortelių skaitytuvus

Siekdama modernizuoti atsiskaitymą už geležinkelio paslaugas, ši transporto įmonė iš „ASHBURN International", plėtojančios elektroninius kortelių skaitytuvų programinius sprendimus, įsigijo apie 100 pasaulinio gamintojo „Ingenico" mobiliųjų elektroninių kortelių skaitytuvų. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins bankomatų apsaugą Turkijoje

BS/2 plečia savo veiklos geografiją – bendradarbiaudama su partneriu Turkijoje „Analistim Bilisim“, siūlo Turkijos bankams vaizdo apsaugos, ginčytinų situacijų sprendimo ir prevencijos nuo sukčiavimo sistemą „ATMeye.iQ“. skaityti »

Lietuvos paštas tęsia bendradarbiavimą su „ASHBURN International“

Didžiausia Lietuvoje pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvos paštas dar dvejiems metams pratęsė bendradarbiavimo sutartį su mokėjimo kortelių autorizavimo sprendimus kuriančia ir diegiančia bendrove „ASHBURN International“. skaityti »

„Face Detection“: papildoma PIN kodo apsauga naudojantis bankomatu

Viena iš dažniausiai pasitaikančių banko klientų finansinių nuostolių priežasčių vis dar yra banali kortelės ar PIN kodo vagystė. skaityti »

Pokalbiai apie įvairialypę kūrybą ir meno (ne)kolekciją

Ar gali būti susiję IT verslas ir menas? „370“ žurnalo atstovai domėjosi „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininko Idrako Dadašovo meno kolekcija. skaityti »

ATSARGIAI: plinta virusas, skelbiantis melagingas žinutes „Penkių kontinentų“ vardu

Gerbiami „Penkių kontinentų“ klientai ir partneriai, įspėjame apie virusą, neteisėtai skelbiantį žinutes „Penkių kontinentų“ vardu. skaityti »