„Penkių kontinentų“ biure – šventinė Kalėdų atmosfera

Publikuota: 2019 m. gruodžio 6 d. penktadienis

Kasmet įžiebus miesto Kalėdų eglę tarsi oficialiai paskelbiamas kalėdinis laikotarpis. Malonu, kai šventinė nuotaika juntama ne tik mieste ar namuose tarp artimiausių žmonių, bet ir biuruose, kur praleidžiame didžiąją dienos dalį. Subtilios, bet akiai mielos ne vienos verslo įmonės kalėdinės dekoracijos ir kūrybiška aplinka pačiame darbų įkarštyje besibaigiant metams tampa motyvacine, darbuotojų nuotaiką pakeliančia priemone ir įtemptą kasdienybę akimirksniu paverčia šventine.

Išskirtinai kūrybiška ir nuolat puoselėjama aplinka, ypač prieš didžiąsias metų šventes, gali džiaugtis ne tik įmonės „Penki kontinentai“ darbuotojai, bet ir biure apsilankantys klientai ar verslo partneriai. Į kūrybą ir grožį čia investuojama nemažai lėšų ir laiko.

Tiek dviejų įmonei priklausančių meno galerijų, tiek pagrindinio biuro erdves puošia įspūdingi tapybos darbai, įvairios iš skirtingų pasaulio šalių atkeliavusios skulptūros, metalo, medžio ar stiklo dirbiniai. Šventiniai akcentai šioms erdvėms visuomet suteikia dar daugiau jaukumo.

O ypatingą Kalėdų laukimo atmosferą ir kūrybiškas idėjas jau ne pirmus metus įgyvendina įmonių grupėje dirbantis aplinkotvarkos inžinierius Marius Tomkevičius. Kūryba – kasdienė šio darbuotojo gyvenimo dalis. Tai jo rankos nuo ryto prižiūri įvairiausius augalus ir aplinką, o kolegas vis nustebina mielos, netikėtai darbo kabinetuose ir kitose erdvėse atsirandančios kompozicijos. 

Daugiausiai dėmesio ir emocijų sulaukiantis žiemos tematika papuoštas langas šalia „Penki“ klientų aptarnavimo centro šiemet dalyvauja Vilniaus savivaldybės „Kalėdinės vitrinos“ konkurse. 

„Kalėdinę kompoziciją norėjau sukurti žaismingą: juk snigti gali ne tik lauke, bet ir viduje, o nykštuko sūpynės gali kaboti ne tik ant medžio, bet ir ant mėnulio jaunaties, nusileidusios tiesiai į mūsų biurą. Kalėdos – stebuklingas metas. Noriu, kad jų dvasia būtų jaučiama ir mūsų įmonių grupėje“, – sako autorius Marius Tomkevičius ir priduria, kad malonu kasdien matyti prie lango sustojančius besišypsančius įmonės klientus ir šiaip praeivius, ypač vaikus, norinčius pasidaryti fotografiją su nykštuku.

Taigi kviečiame pasigrožėti šventinėmis įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro dekoracijomis ir linkime rasti laiko pasidovanoti sau kuo daugiau akimirkų besigrožint mažomis smulkmenomis. 

Smagaus švenčių laukimo!

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

NFC kaip bankinių operacijų standartas

Bekontaktis autorizavimas – jau seniai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Juo naudojamės įsigydami prekes parduotuvėse, mokėdami už keliones viešajame transporte, eidami į pastatus, turinčius įėjimo kontrolę. skaityti »

„Penkių kontinentų komunikacijų centrui“ vadovaus Evaldas Girskus (1)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikiančiai šviesolaidinio interneto bei IPTV paslaugas „Penki“ ir verslo sprendimus „ProfIT“, nuo šiandien pradeda vadovauti Evaldas Girskus. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė po karantino: keitėsi gyvas bendravimas, sparčiau diegiamos naujos technologijos

Šalyje atšaukus karantiną, bankinių ir ITT technologijų įmonių grupė „Penki kontinentai“ pamažu grįžta prie įprasto darbo režimo, dar labiau sutvirtinusi savo pozicijas rinkoje, nesumažinusi nė vieno iš savo darbuotojų atlyginimų ir ryžtingai žiūrėdama į ateitį. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacija rūpinsis A. Zubriakovas

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacijos vadovu nuo šiandien pradeda dirbti 38-erių Aleksandras Zubriakovas. skaityti »

Ateities bankinė savitarna. Naujų „DN Series“ bankomatų apžvalga

Viena iš pirmaujančių bankinės įrangos gamintojų ir jai skirtų programinių sprendimų kūrėjų „Diebold Nixdorf“ prieš metus anonsavo naują bankomatų liniją – „DN Series“. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »