„Penkių kontinentų“ biure – šventinė Kalėdų atmosfera

Publikuota: 2019 m. gruodžio 6 d. penktadienis

Kasmet įžiebus miesto Kalėdų eglę tarsi oficialiai paskelbiamas kalėdinis laikotarpis. Malonu, kai šventinė nuotaika juntama ne tik mieste ar namuose tarp artimiausių žmonių, bet ir biuruose, kur praleidžiame didžiąją dienos dalį. Subtilios, bet akiai mielos ne vienos verslo įmonės kalėdinės dekoracijos ir kūrybiška aplinka pačiame darbų įkarštyje besibaigiant metams tampa motyvacine, darbuotojų nuotaiką pakeliančia priemone ir įtemptą kasdienybę akimirksniu paverčia šventine.

Išskirtinai kūrybiška ir nuolat puoselėjama aplinka, ypač prieš didžiąsias metų šventes, gali džiaugtis ne tik įmonės „Penki kontinentai“ darbuotojai, bet ir biure apsilankantys klientai ar verslo partneriai. Į kūrybą ir grožį čia investuojama nemažai lėšų ir laiko.

Tiek dviejų įmonei priklausančių meno galerijų, tiek pagrindinio biuro erdves puošia įspūdingi tapybos darbai, įvairios iš skirtingų pasaulio šalių atkeliavusios skulptūros, metalo, medžio ar stiklo dirbiniai. Šventiniai akcentai šioms erdvėms visuomet suteikia dar daugiau jaukumo.

O ypatingą Kalėdų laukimo atmosferą ir kūrybiškas idėjas jau ne pirmus metus įgyvendina įmonių grupėje dirbantis aplinkotvarkos inžinierius Marius Tomkevičius. Kūryba – kasdienė šio darbuotojo gyvenimo dalis. Tai jo rankos nuo ryto prižiūri įvairiausius augalus ir aplinką, o kolegas vis nustebina mielos, netikėtai darbo kabinetuose ir kitose erdvėse atsirandančios kompozicijos. 

Daugiausiai dėmesio ir emocijų sulaukiantis žiemos tematika papuoštas langas šalia „Penki“ klientų aptarnavimo centro šiemet dalyvauja Vilniaus savivaldybės „Kalėdinės vitrinos“ konkurse. 

„Kalėdinę kompoziciją norėjau sukurti žaismingą: juk snigti gali ne tik lauke, bet ir viduje, o nykštuko sūpynės gali kaboti ne tik ant medžio, bet ir ant mėnulio jaunaties, nusileidusios tiesiai į mūsų biurą. Kalėdos – stebuklingas metas. Noriu, kad jų dvasia būtų jaučiama ir mūsų įmonių grupėje“, – sako autorius Marius Tomkevičius ir priduria, kad malonu kasdien matyti prie lango sustojančius besišypsančius įmonės klientus ir šiaip praeivius, ypač vaikus, norinčius pasidaryti fotografiją su nykštuku.

Taigi kviečiame pasigrožėti šventinėmis įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro dekoracijomis ir linkime rasti laiko pasidovanoti sau kuo daugiau akimirkų besigrožint mažomis smulkmenomis. 

Smagaus švenčių laukimo!

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalį savo veiklos vykdys nuotoliniu būdu

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, reaguodama į koronaviruso (COVID-19) plitimą ir atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą visoje Lietuvoje skelbti privalomą karantiną, taip pat į kitų šalių, kuriose veikia grupės atstovybės, Vyriausybių rekomendacijas, dalį savo veiklos vykdys nuotoliniu būdu. skaityti »

BS/2 – sertifikuota „Datalogic“ techninės priežiūros paslaugų partnerė Azerbaidžane

Technologinius sprendimus bankams ir prekybininkams siūlanti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, tapo pasaulinės prekybos įrangos gamintojos „Datalogic“ sertifikuota techninės priežiūros paslaugų partnere Azerbaidžane. skaityti »

„TransLink.iQ“ – naujas T. Dadaševo tyrimo objektas

Tachmasibas Dadaševas rengia naują knygą. Šį kartą dėmesio centre – atsiskaitymai be grynųjų pinigų, el. kortelių skaitytuvai ir jų tinklams stebėti bei valdyti skirtas programinis sprendimas „TransLink.iQ“. skaityti »

Baltijos šalių konferencijoje – diskusijos apie debesijos paslaugų įtaką verslui

Užsakomąsias ITT paslaugas „ProfIT“ teikiančios UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ atstovai lankėsi tarptautinėje Baltijos šalių konferencijoje „Verslo transformacija – darbas debesyse“. skaityti »

Kovas – Klientų mėnuo!

Kovo 19-oji paskelbta Tarptautine kliento diena. Šiemet ji minima 10-ąjį kartą. Ar žinote, kad šios šventės iniciatoriai – Lietuvos verslininkai? Būtent iš Lietuvos šventė paplito po visą pasaulį. Jos tikslas – parodyti dar didesnį dėmesį klientams, padėkoti jiems. skaityti »

„EuroShop 2020“: kaip keičiasi prekybos įrangos pasaulis

Vokietijoje, Diuseldorfe, š. m. vasario 16–20 dienomis vyko didžiausia pasaulyje mažmeninės prekybos įrangos atstovams ir partneriams skirta paroda „EuroShop 2020“. skaityti »

Latvijos mikrofinansų organizacija LAKS išduoda paskolas bankomatuose pagal pirštų atspaudus

Mikrofinansų organizacijos lanksčiai žiūri į paskolų teikimą mažmeninės prekybos klientams ir tuo yra pranašesnės už didelius bankus. Jos neretai siūlo supaprastintą paskolų įforminimo procedūrą ir yra pasirengusios dirbti su didesnės rizikos segmento klientais. skaityti »

„Penki kontinentai“ 2019 metais viršijo 70 mln. eurų apyvartą

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pajamos, palyginti su 2018 metais, išaugo daugiau nei 50 proc. ir 2019 m. viršijo 70 mln. eurų. skaityti »

„PayTech“ suvažiavimas. Atsiskaitymo paslaugų sistemos ir daugiafunkciai įrenginiai

Viena iš didžiausių pasaulyje atsiskaitymo įrenginių gamintojų - „Ingenico" - savo partnerius pakvietė į forumą „PayTech Summit", skirtą įmonės 40-mečiui. skaityti »

„FCX.iQ 2.0“: naujos valiutos keitimo galimybės bankomatuose

BS/2 parengė programinio sprendimo „FCX.iQ“, skirto valiutos keitimo funkcijai bankomatuose užtikrinti, atnaujinimą. Naujoji versija suteikia papildomų galimybių, palengvinančių valiutų kursų valdymą, savitarnos įrenginių tinklų administravimą ir vartotojų identifikaciją. skaityti »