„Penkių kontinentų“ grupė dalyvauja tarptautiniame forume Uzbekistane

Publikuota: 2022 m. gegužės 25 d. trečiadienis

Gegužės 25 d. Uzbekistano sostinėje Taškente prasidėjo dvi dienas truksiantis tarptautinis PLUS forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. Renginys organizuojamas su Uzbekistano centrinio banko ir „IT-Park“ palaikymu.

Forume kviečiama susipažinti su modernia bankiniam ir mažmeninės prekybos sektoriui skirta įranga ir specializuotais programiniais sprendimais, pabendrauti su šios rinkos dalyviais ir „Fintech“ vadovais. Jame dalyvauja IT įmonės, mažmeninės prekybos tinklų ir el. komercijos atstovai, bankinės ir atsiskaitymų pramonės ekspertai.

Renginyje įrengtuose stenduose 11-12, 17-18 „Penkių kontinentų“ grupės įmonių BS/2  ir „ASHBURN International“ ekspertai kartu su savo partneriais iš „Diebold Nixdorf“, CPS, S&G ir „Datalogic“ demonstruoja šiuolaikišką bankinę ir prekybos įrangą, taip pat specializuotus programinius sprendimus.

Be to, BS/2 atstovai dalyvauja forume ir kaip pranešėjai. BS/2 regiono vadovas Anton Valinčius kartu su Uzbekistano banko „Ipak Yuli“ Mažmeninės bankininkystės departamento vadovu Umid Chodžibekov pristatys pranešimą „Bankinė savitarna – šiuolaikinės bankininkystės pagrindas“. Pristatymo metu įvyks ir BS/2 kartu su „Ipak Yuli“ nufilmuoto dokumentinio filmo premjera apie bankomatų tinklo plėtrą šalyje.

Dar vieną pranešimą „Unikalios atsiskaitymo mokėjimo kortelių skaitytuvais ekosistemos diegimas Uzbekistane“ pristatys BS/2 gen. direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirill Ovsiannikov. Daugiau apie PLUS forumą skaitykite mūsų puslapyje jam pasibaigus.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„Intersect 2022“: bankininkystės tendencijų analizė ir technologinės naujovės (1)

2022 m. birželio 13–15 d. BS/2 atstovai dalyvavo konferencijoje „Intersect“. skaityti »

PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“ atgarsiai (5)

Žiūrėkite vaizdo reportažą iš PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Kavos galia“ suteikia galių jaustis reikšmingu (4)

Prie įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro Vilniuje ir vėl viešėjo iniciatyvos „Kavos galia“ automobilis. skaityti »

„DUOday 2022“ įmonių grupėje „Penki kontinentai“ (4)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė jau antrus metus dalyvavo socialinės įdarbinimo agentūros SOPA iniciatyvoje „DUOday“. skaityti »

Už „Penkis kontinentus“ – beveik 100 km. bėgte (4)

17-ika įmonių grupės darbuotojų bėgo varžybose „We Run Vilnius“. skaityti »

Taškente vyksta seminaras apie grynųjų pinigų сirkuliaciją (1)

BS/2 rengia seminarą „Grynųjų pinigų cirkuliavimo optimizavimas. Bankinė savitarna“. skaityti »

TV3 teiravosi BS/2 nuomonės apie savitarnos kasas

TV3 žurnalistė pakalbino BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotoją Jurij Mikuckij apie savitarnos kasų populiarėjimą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvauja tarptautiniame forume Uzbekistane

Gegužės 25 d. Taškente prasidėjo tarptautinis PLUS forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą (2)

Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos. skaityti »

Uzbekistane sukurta unikali mokėjimų ekosistema (16)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Uzbekistano Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų apdorojimo centru HUMO, įgyvendino kompleksinį „TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą. skaityti »