„Penkių kontinentų“ grupė stiprina poziciją Sakartvelo rinkoje

Publikuota: 2022 m. sausio 20 d. ketvirtadienis

Lietuvos bendrovės „ASHBURN International“ ir BS/2, priklausančios „Penkių kontinentų“ grupei, aktyviai plečia veiklą ne tik Baltijos šalyse, bet ir Vidurio Azijoje bei Užkaukazėje.

Šešerius metus dirbanti Sakartvelo rinkoje „Penkių kontinentų“ grupė pernai metais pasiekė itin gerų rezultatų. Šioje šalyje įmonių grupė veikia kaip mokėjimo terminalų paslaugų teikėja (angl. „Terminal Service Provider“) ir šiuo metu valdo 30 tūkst. mokėjimo kortelių skaitytuvų, kurių nedidelę dalį yra pardavusi bankams, o kitus nuomoja, užtikrindama bankų klientams saugų mokėjimo operacijų perdavimą. Atsiskaitymo įrenginių technine priežiūra šalyje rūpinasi vietinės įmonės „BS/2 Georgia“ specialistai.

Sklandžią visų įrenginių veiklą užtikrina „ASHBURN International“ sukurtas programinis sprendimas „TransLink.iQ“, skirtas mokėjimo kortelių skaitytuvų tinklams administruoti, per juos atliekamoms mokėjimo operacijoms stebėti bei paskirstyti realiuoju laiku.

„Bankai pasitiki kvalifikuotais „BS/2 Georgia“ specialistais, diegiančiais mokėjimo terminalus ir teikiančiais jų techninės priežiūros paslaugas. O „ASHBURN International“ sukurtas sprendimas „TransLink.iQ“, pritaikytas valdyti didelį mokėjimo terminalų skaičių ir didelį srautą jais atliekamų mokėjimo operacijų, užtikrina, kad mūsų kortelių skaitytuvai Sakartvelo prekybos bei paslaugų teikimo vietose veikia stabiliai ir nepertraukiamai“, - sako „BS/2 Georgia“ Techninės priežiūros skyriaus vadovas Nikoloz Kukujanov.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

zIUXbBLMtirQs IP: 124.122.55.120
2022-01-24 12:20 (!)
uFWsqnpRrYTD
YfkUdtsNj IP: 65.20.139.223
2022-01-21 00:00 (!)
nFrGIzqxcAu

Taškente vyksta seminaras apie grynųjų pinigų сirkuliaciją

BS/2 rengia seminarą „Grynųjų pinigų cirkuliavimo optimizavimas. Bankinė savitarna“. skaityti »

TV3 teiravosi BS/2 nuomonės apie savitarnos kasas

TV3 žurnalistė pakalbino BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotoją Jurij Mikuckij apie savitarnos kasų populiarėjimą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvauja tarptautiniame forume Uzbekistane

Gegužės 25 d. Taškente prasidėjo tarptautinis PLUS forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą (2)

Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos. skaityti »

Uzbekistane sukurta unikali mokėjimų ekosistema (16)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Uzbekistano Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų apdorojimo centru HUMO, įgyvendino kompleksinį „TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą. skaityti »

Sakartvele populiarėja šiuolaikiški SUNMI atsiskaitymo įrenginiai (15)

Sakartvelo bankų „Bank of Georgia“ ir „TBC Bank“ užsakymu, SUNMI įrenginiai buvo apipavidalinti pagal jų prekių ženklus. skaityti »

Kaip užtikrinti bankomatų saugumą: 2021 m. nusikaltimų statistika (16)

Europos saugių mokėjimo operacijų asociacijos, „Finextra“ ir kitų šaltinių statistiniai duomenys rodo, kad bankomatų saugumas pasaulyje tebėra aktuali problema. Bankomatų apiplėšimų polinkiai skirtinguose regionuose skirtingi. skaityti »

PENKI ir FLEXI TV stabdo kai kurių kanalų retransliaciją (40)

Lietuvos radijo ir televizijos komisija ir „Penki TV“ stabdo šešių šešių rusų kalbos TV kanalų veiklą. skaityti »

BS/2 sprendimas „Cash Management.iQ“ integruotas su grynųjų pinigų rūšiuoklėmis (12)

BS/2 integravo savo programinį sprendimą „Cash Management.iQ“ su CPS, G&D, „Glory“ ir kitų gamintojų grynųjų pinigų rūšiuoklėmis. skaityti »

Kazachstane atidarytas visą parą veikiantis BS/2 techninės pagalbos centras (10)

BS/2 Kazachstane atidarė visą parą veikiantį techninės pagalbos skambučių centrą. skaityti »