„Penkių kontinentų“ įmonių grupė pelnė metų bendruomeniškiausios įmonės vardą

Publikuota: 2021 m. kovo 26 d. penktadienis

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė ‒ 2020-ųjų metų bendruomeniškiausia įmonė. Tokį įvertinimą grupė pelnė LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kasmet organizuojamuose Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose didelių įmonių kategorijoje. Iš viso į apdovanojimus pretendavo 58 įmonės, o į minėtą nominaciją ‒ 11 įmonių.

„Su „Penkiais kontinentais“ bendraujame daugiau nei dešimtmetį. Įmonė visuomet prisideda prie mūsų kasmetinių renginių, kartu įgyvendiname akcijas, skatinančias mažinti sutrikusio intelekto žmonių socialinę atskirtį. Svarbiausia, kad gauname ne tik finansinį, bet ir emocinį-socialinį palaikymą. Taigi tiesiog negalėjome nepasiūlyti šios organizacijos kaip pretendentės į atsakingo verslo apdovanojimus“, ‒ sako Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ vadovė Dana Migaliova, pasiūliusi įmonių grupę šiai nominacijai.

„Penkių kontinentų“ ir „Vilties“ draugystė užsimezgė įmonių grupei įsikūrus kaimynystėje. Erdvėje šalia grupės pastato kiekvieną gegužę rengiama „Vilties“ kaimynystės ir draugystės šventė, suburianti bendrijos auklėtinius iš visos Lietuvos bei kaimynystėje įsikūrusių įstaigų atstovus. Renginio metu vyksta auklėtinių koncertas, jų dirbinių mugė.

2019-2020 m. „Penki kontinentai“ ne kartą kvietėsi į svečius ir „Vilties“ auklėtinius su jų kavos automobiliuku, palaikydama akciją „Kavos galia“, padedančią integruoti intelektinių sutrikimų turinčius asmenis į visuomenę. 2020 m. „Penkių kontinentų“ iniciatyva socialiniuose tinkluose buvo organizuota akcija „Šypsena dovanoja viltį“.

 „Bendrauti su mus supančiais žmonėmis, atsiliepti į pagalbos šauksmą – tai natūralus kiekvieno žmogaus atsakas. Didžiausia padėka už tai ‒ žmonių šypsenos. Pastaraisiais metais pastebime, kad verslas tampa vis labiau socialiai atsakingas. Džiugu stebėti, kad įmonės prisiima įsipareigojimus, išeinančius už tinkamų darbo vietų įrengimo, atlyginimų ir mokesčių mokėjimų ribų. Tikslingai teikti paramą ‒ paprasčiau ir efektyviau, todėl jau daugybę metų draugaujame su savo kaimynais“, ‒ sako „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, kurdama produktus ir paslaugas, stengiasi atsižvelgti į visų amžiaus grupių, taip pat specialiųjų poreikių žmones (pvz., bendradarbiaudami su Sakartvelo bankais, sukūrė ir į bankomatus įdiegė programą, pritaikančią juos silpnaregiams).

Grupė daug prisidėjo ir prie pandemijos padarinių mažinimo šalyje: keletoje gydymo įstaigų  neatlygintinai pastatė bekontakčius dezinfekatorius, Vilniaus savivaldybėje ‒ išmanųjį termovizorių. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų, o beveik 25 tūkst. eurų ‒ Lietuvoje veikiantiems fondams, renkantiems lėšas būtiniausioms medikų darbo priemonėms įsigyti. Palaikymo sulaukė ir jautriausios pandemijos metu visuomenės grupės: pirmojo karantino laikotarpiu vyresni nei 65 m. klientai buvo atleisti nuo „Penki“ interneto ir IPTV abonentinio mokesčio, o daugiau nei 120 organizacijų ‒ nuo mokėjimo terminalų nuomos bei priežiūros finansinių įsipareigojimų. 

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

bKBSpomkcw IP: 86.18.174.102
2021-04-18 09:02 (!)
fBDYsOCIwgRciy
MiOeQbGTdEtjLJu IP: 107.152.33.172
2021-04-16 14:00 (!)
NLCrqQXyHUIfe
SNWfgDCpTodFVaJ IP: 192.226.85.42
2021-04-04 23:53 (!)
zBAOYTmPE

„Vilties“ kaimynystės ir draugystės šventė ‒ socialinei izoliacijai mažinti (7)

„Saulė kasdieną šildo kiekvieną, nes ji myli mus“ – šiais žodžiais prasidėjo dvyliktoji kaimynystės ir draugystė šventė, kurią gegužės 27 d. organizavo Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“. Bendrijos himno „Mes irgi galime mylėti“ tekstas pabrėžia tai, kas jos nariams yra svarbiausia ‒ supratimas ir meilė kiekvienam, nepaisant mūsų skirtybių. skaityti »

BS/2 ir „ASHBURN International“ dalyvaus PLUS forume Taškente (10)

2021 m. birželio 1 d. Uzbekistane, Taškente, vyks tarptautinis forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba: skaitmeninė transformacija bei sąveika“. Renginį organizuoja žiniasklaidos grupė PLUS su Uzbekistano centrinio banko palaikymu. skaityti »

„Teltonika Networks“ ir BS/2 partnerystė: nauji plėtros horizontai ir kompleksinės paslaugos (1)

BS/2 pasirašė strateginės partnerystės sutartį su pramoninės tinklo įrangos tiekėja „Teltonika Networks“. skaityti »

Pandemijos sąlygomis aktualus įrenginių dezinfekcijos sprendimas (2)

Jau įsitikinome, kad koronavirusas niekur staiga nedings. Pasaulis turės išmokti gyventi jo grėsmės sąlygomis, galiausiai išlaisvindamas visuomenę iš izoliacijos varžtų ir imdamasis visų įmanomų viruso pristabdymo priemonių. skaityti »

PCI PIN sertifikatas garantuoja atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis saugumą

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ sėkmingai baigė „PCI PIN Security operations“ reikalavimų atitikties auditą. Išduotas sertifikatas suteikia galimybę įgyvendinti saugų atsiskaitymą mokėjimo kortelėmis, identifikuojant mokėtoją pagal PIN kodą. skaityti »

„EcoVadis“ sidabro statusas – BS/2 kokybės ženklas

„Penkių kontinentų“ grupės įmonei UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) suteiktas „EcoVadis“ sidabrinis statusas už efektyvią socialinės atsakomybės veiklą. Šis reitingas patvirtina, kad įmonė atitinka aukštus tarptautinius tvarios plėtros ir socialinės atsakomybės standartus. skaityti »

„ASHBURN International“ ir „E21 PARTNERS“ sinergija

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė partnerystės sutartį su tarptautine grupe „E21 PARTNERS“. skaityti »

„Cash Management.iQ“ evoliucija. BS/2 atnaujina sistemų pagrindą (2)

Pastaruoju metu BS/2 aktyviai įgyvendina savo programinių produktų perkėlimą į naują šiuolaikinę IT sistemą. .iQ šeimos sprendimai perkeliami į kitą sistemą, siekiant padidinti jų našumą, darbinių sistemų stabilumą, konfidencialių duomenų apdorojimo ir laikymo saugumą, taip pat didinant jų patogumą naudotojams. skaityti »

BS/2 bankiniai sprendimai garsina Lietuvos vardą užsienyje daugiau nei 20 metų (1)

Balandžio 24 d. Lietuvos įmonei „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) oficialiai sukanka 20 metų. Tiesa, įmonių grupės „Penki kontinentai“, kuriai priklauso ši bendrovė, veikla bankinių technologijų srityje prasidėjo gerokai anksčiau. skaityti »

Kas lemia interneto spartą? (2)

Pastaruoju metu interneto sparta tapo vienu esminių veiksnių, renkantis interneto paslaugų teikėją. Nuotolinis mokymasis, nuotolinis darbas, nuotolinės treniruotės ir kitokia veikla, vykdoma per vaizdo konferencijas, kuriose iš vienų namų vienu metu dalyvauja keli šeimos asmenys, reikalauja stabilaus ir spartaus interneto. Kai gyvas bendravimas vis dar ribojamas, norisi su draugu per internetą susirungti ir naujausiame kompiuteriniame žaidime, per internetą žiūrėti televiziją, klausytis muzikos. Visai šiai veiklai taip pat reikia didesnės interneto spartos. skaityti »