„Penkių kontinentų“ įvaizdinis filmas tarptautiniame rinkodaros konkurse „ATMmys“ pelnė apdovanojimą

Publikuota: 2019 m. vasario 26 d. antradienis

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ įvaizdinis filmas „Rytojaus technologijos šiandien“ tarptautiniame rinkodaros projektų konkurse „ATMmys“ (angl. ATM Industry Marketing Awards) laimėjo geriausio videoprojekto apdovanojimą. Konkurso laimėtojai paskelbti ir apdovanoti vasario 19–21 dienomis Orlande (Florida, JAV) vykusioje kasmetėje Tarptautinės bankomatų asociacijos (ATMIA) konferencijoje „ATMIA US Conference 2019“. Tai stambiausias pasaulyje bankinių technologijų industrijų renginys, į kurį pasidalyti savo patirtimi, aptarti bankinio sektoriaus tendencijų ir plėtros perspektyvų susirinko daugiau nei 1 200 finansų pramonės atstovų iš viso pasaulio. 

„Proaktyvi komunikacija ir rinkodara įgauna vis didesnį vaidmenį bankinių technologijų industrijoje. Šiandien nepakanta tik turėti kokį nors sprendimą ar paslaugą, reikia mokėti ją tinkamai pateikti tikslinei auditorijai, sudominti potencialius klientus. Smagu, kad ATMIA ne tik didelį dėmesį skiria bankinių technologijų plėtrai, bet kartu siekia įvertinti ir rinkodaros bei komunikacijos kampanijų, kuriomis norima pasiekti tikslines auditorijas, efektyvumą“, – sako „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas.

Tai pirmasis tokio pobūdžio rinkodaros projektų konkursas, kurį organizavo ATMIA, bendradarbiaudama su  Tarptautiniu rinkodaros forumu (angl. „ATMIA International Marketing Forum“). Dalyviai varžėsi trijose kategorijose: Geriausia rinkodaros kampanija, Geriausias turinio rinkodaros projektas ir Geriausias videoprojektas, kurioje ir laimėjo „Penki kontinentai“.

„ATMmys“ apdovanojimas mūsų įmonių grupei itin reikšmingas. Džiaugiamės, kad esame vienintelė užsienio bendrovė, pelniusi šį įvertinimą tarp pasaulinių JAV korporacijų. Laukėme tokio rezultato, kadangi įvaizdinis filmas – mūsų komandinio darbo rezultatas. Jame filmavosi įmonių grupės darbuotojai, kurie su didžiausiu atsidavimu ir įkvėpimu jau šiandien kuria rytdienos technologijas“, – pridūrė I. Dadašovas.

Įvaizdiniame filme pristatoma įmonių grupės veikla, pagrindinės kiekvienos įmonės darbo sritys ir reikšmingiausi beveik 30-ies metų pasiekimai. Videoprojektų kategorijoje „Penki kontinentai“ varžėsi su tokiomis stambiomis JAV korporacijomis, kaip FCTI, kuri yra viena didžiausių bankomatų priežiūros paslaugas teikiančių bendrovių JAV rinkoje, ir „Cardtronics“, valdanti stambiausią pasaulyje daugiau nei 230 000 bankomatų tinklą.

„Už kiekvienos technologijos slypi jas kuriantys žmonės, tačiau ne kiekvienas žmogus gali pasakyti, kas yra aukštosios technologijos, kuo užsiima jas kurianti įmonė, kaip gimsta ir diegiamos inovacijos. Būtent tai ir norėjome pademonstruoti mūsų videoprojektu. Kartu šis apdovanojimas reikšmingas pasiekimas ne tik mums – jis prisideda ir prie Lietuvos vardo garsinimo. Kadangi net tokia nedidelė šalis, kaip Lietuva, kuria pasaulinio lygio technologijas“, – teigia įmonių grupės „Penki kontinentai“ Korporatyvinės komunikacijos vadovas Germanas Kavalskis.

20-oje jubiliejinėje ATMIA konferencijoje, skirtoje naujausioms bankinėms technologijoms, dalyvavo ir „Penkių kontinentų“ grupės įmonė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2). Jos atstovai pristatė savo kuriamus bankinės įrangos apsaugos ir biometrijos produktus: veido atpažinimo sprendimą „FRN.iQ“, grynųjų pinigų srautų optimizavimo sprendimą „Cash Management.iQ“, daugelio pasaulio šalių pripažintą sistemą „ATMeye.iQ“, kuri šiuo metu užtikrina beveik 75 tūkst. savitarnos įrenginių stebėseną ir apsaugą įvairiose pasaulio šalyse. Už šį produktą įmonė BS/2 yra gavusi ne vieną tarptautinį apdovanojimą.

Konferenciją „ATMIA US Conference“ organizuoja Tarptautinė bankomatų asociacija (ATMIA), kurios tikslas – plėtoti bankomatų pramonę. Šiandien ši nekomercinė organizacija jungia per 10 tūkst. narių, atstovaujančių daugiau nei 650 organizacijų iš 66 pasaulio šalių: bankomatų gamintojus ir tiekėjus, finansines organizacijas, privačius asmenis, konsultavimo ir priežiūros bendroves ir pan.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Iššūkis laipteliais užbėgti į dangoraižį „Europa“ sugrįžta!

Bėgikų į 31 Europos dangoraižio aukštą laukia išties nemenkas krūvis – iki 116 m aukštyje esančios terasos jiems teks įveikti 1010 laiptelių. skaityti »

„Penki kontinentai“ išleido knygą apie grynųjų pinigų judėjimą

Dar visai neseniai įmonių grupė „Penki kontinentai“ išleido Tachmasib Dadašev knygą „Šiuolaikinės vaizdo apsaugos platformos“, o šiandien vartome jau antrąją šio autoriaus knygą – „Grynųjų pinigų judėjimas: istorija ir technologinės perspektyvos“. skaityti »

Apie pinigų ciklo evoliuciją ir grynųjų judėjimo valdymo strategiją – tarptautiniame seminare

Tarptautinis seminaras apie grynųjų pinigų operacijas yra vienas iš autoritetingų forumų, suburiančių grynųjų pinigų srautų valdymo specialistus iš komercinių ir valstybinių bankų. skaityti »

V. Nazarenko: apie S&G 2019-ųjų planus ir partnerystę su BS/2

Jau daugiau nei 160 metų pasaulyje žinomas „Sargent and Greenleaf“ (S&G) vardas. skaityti »

BS/2 pristatė naują bankomatų apsaugos sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pristatė naują programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę – atmeye.com. skaityti »

„Penki kontinentai“ – masiškiausia įmonė „Walmark“ ėjimo varžybose

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ antrus metus iš eilės laimėjo masiškiausios „Walmark“ ėjimo varžybų įmonių komandos vardą. skaityti »

BS/2 teikia grynųjų pinigų srauto stebėsenos paslaugas VTB bankui Sakartvele

„VTB Bank (Georgia)“ yra vienas iš stambiausių Sakartvelo (Gruzijos) bankų. Per beveik 15 veiklos metų jis išaugo į šiuolaikinę finansų organizaciją, nuolat diegiančią inovacijas ir tobulinančią paslaugų kokybę. skaityti »

„BankExpo 2019“: pažangūs IT sprendimai ir savitarnos kanalų plėtra

Uzbekistano sostinėje Taškente neseniai šurmuliavo paroda „BankExpo 2019“, kurioje aktyviai dalyvavo „Penkių kontinentų“ grupės įmonės BS/2 ir „ASHBURN International“. skaityti »

Svarbus bankomatų apsaugos žingsnis: BS/2 stiprina partnerystę su S&G

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pasirašė partnerystės susitarimą su pasauline seifų sistemų gamintoja „Sargent and Greenleaf“ (S&G). skaityti »