„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ prisijungė prie „Švaraus interneto“ iniciatyvos

Publikuota: 2020 m. gruodžio 22 d. antradienis

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikiantis „Penki“ interneto paslaugas privatiems vartotojams ir „ProfIT“ paslaugas verslui, prisijungė prie Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) inicijuoto memorandumo „Švarus internetas“. Anot RRT, šia iniciatyva siekiama skatinti elektroninių paslaugų teikėjų ir RRT bendradarbiavimą, kad iš interneto būtų sklandžiai šalinama netinkama informacija arba ribojama prieiga prie jos. Memorandumas taip pat apibrėžia paslaugų teikėjų veiklos principus, kuriant švaresnę interneto aplinką.
 
UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ direktoriaus Lauryno Šeškevičiaus teigimu, sprendimas prisijungti prie memorandumo turi būti suprantamas ne tik kaip dalis įmonės socialinės atsakomybės, bet ir kaip svarbus prevencinis žingsnis, kovojant su piktavaliais internete: „Džiaugiamės prisidėdami prie švarios aplinkos internete kūrimo. Daugeliui kasdienių procesų, tokių kaip darbas, mokymasis ar laisvalaikis, vykstant internete, privalome išlikti socialiai atsakingi. Siekiame užtikrinti,  kad tiek „Penki“, tiek „ProfIT“ paslaugų vartotojus pasiektų „švarus“ turinys, o draudžiama informacija būtų operatyviai ribojama“.
RRT prisijungti prie memorandumo kvietė visus Lietuvos elektroninės informacijos paslaugų teikėjus. Pasirašę šį dokumentą, paslaugų teikėjai įsipareigoja aktyviai bendradarbiauti su RRT, kuriant švarią interneto aplinką, operatyviai riboti prieigą prie netinkamos ar konfidencialios informacijos.
 
„Švaraus interneto“ memorandumas taip pat apibrėžia principus, skatinančius klientus būti atsakingus, neskelbti internete draudžiamos informacijos, operatyviai šalinti itin jautrią informaciją (pvz., vaikų seksualinio išnaudojimo medžiagą) ir kt. Prie memorandumo prisijungę paslaugų teikėjai operatyviau reaguoja į RRT nurodymus riboti draudžiamą turinį  jų serveriuose, taip sumažinant riziką, kad netinkama informacija pasieks vartotojus.
 
Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

FGLXJxykTHd IP: 137.154.176.33
2021-02-05 01:43 (!)
xwjRPomZWL
hEoIOwVbATa IP: 109.188.89.16
2021-01-19 04:08 (!)
asbCrUKqx
rWEKePHpTdxbcn IP: 117.70.93.10
2021-01-12 04:18 (!)
vwbZHTMR
ZNtxgbTO IP: 82.185.34.53
2021-01-04 17:51 (!)
LWbqtcJkpaAluRMV

susiję straipsniai

Grynieji ar kortelė? Pandemijos įtaka

COVID-19 pandemija visame pasaulyje paskatino skaitmeninių paslaugų diegimą. Reikšmingi pokyčiai įvyko ir atsiskaitymų srityje. Priverstinė izoliacija, rekomendacijos vengti grynųjų pinigų paskatino sparčią elektroninių atsiskaitymų plėtrą. skaityti »

„Penki“ klientams – dar patikimesnis interneto ryšys

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikianti šviesolaidinio interneto ir IPTV paslaugas sostinės gyventojams, praneša, kad sėkmingai įgyvendina ryšio magistralių spartos didinimo iki 100 Gb/s projektą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupės pajamos viršijo 60 mln. eurų (2)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės, veikiančios bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo sprendimų, šviesolaidinio interneto bei IPTV, IT užsakomųjų paslaugų sektoriuose, pajamos 2020 metais pasiekė 62,5 mln. eurų. skaityti »

IPTV technologijai Lietuvoje – jau 20 metų (4)

Dar, rodos, taip neseniai populiariųjų TV serialų mėgėjai skubėjo namo iš darbo, kad tik nepraleistų kokios svarbios scenos. Krepšinio sirgaliams ne kartą teko neišsimiegoti belaukiant varžybų ir keiktis pražiopsojus tritaškį. Viskas pasikeitė atsiradus IPTV (angl. Internet Protocol Television), interneto protokolo pagrindu veikiančiai išmaniajai televizijai. skaityti »

HD kokybės „Sport1“ prieinamas visiems „Penki“ TV žiūrovams (4)

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo 2021 metų sausio pagrindiniame „Penki“ TV kanalų rinkinyje rasite lietuvišką sporto kanalą „Sport1“ nebe SD, o HD vaizdo raiškos kokybe. skaityti »

BS/2 tieks „ССL Tech“ prekybos įrangą (5)

BS/2 pasirašė partnerystės sutartį su stambia mažmeninės prekybos sprendimų gamintoja „CCL Tech“. skaityti »

Stovint ant 2021-ųjų slenksčio: septynios 2020-aisiais išmoktos pamokos (5)

2020 m. pasaulį užklupusi pandemija paveikė visas gyvenimo sritis, ne išimtis ir mažmeninė bankininkystė. Būtinybė riboti tiesioginius kontaktus paskatino bekontakčių atsiskaitymų, biometrijos technologijų naudojimą ne tik bankuose, bet ir parduotuvėse, viešajame transporte. skaityti »

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ prisijungė prie „Švaraus interneto“ iniciatyvos (4)

Sprendimas prisijungti prie memorandumo yra svarbus prevencinis žingsnis, kovojant su netinkama informacija internete. skaityti »

„Vynamic Security“ saugo „Victoriabank“ bankomatus (3)

Bankinės infrastruktūros saugumas – vienas iš šiuo metu svarbiausių daugumos finansų įstaigų prioritetų. „DAAC Systems Integrator“, bendradarbiaudama su BS/2 ir „Diebold Nixdorf“, įgyvendino Moldovos banko „Victoriabank“ bankomatų tinklo apsaugos nuo loginių atakų projektą. Bankinių įrenginių apsaugai užtikrinti naudojamas „Diebold Nixdorf“ programinės įrangos „Vynamic Security“ modulis „Intrusion Protection“. skaityti »

BS/2 atidarė interneto svetainę apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą (3)

BS/2 sukūrė naują interneto svetainę СashManagementiQ.com, skirtą informuoti apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą jų išdavimo ir priėmimo vietose. skaityti »