„Picasa“ TV ekrane – dalykitės gražiausiomis gyvenimo akimirkomis!

Publikuota: 2012 m. birželio 29 d. penktadienis

Esate didelis fotografijos gerbėjas? Pro Jūsų akis neprasprūsta nė vienas svarbus gyvenimo įvykis? O gal neseniai grįžote iš atostogų ir norite kuo ilgiau išsaugoti gražiausias akimirkas arba pasidalyti jomis su draugais? Redaguoti, rūšiuoti ir į atskirus albumus suskirstyti turimas nuotraukas Jums padės gerai žinoma taikomoji skaitmeninės fotografijos programa „Picasa“, o „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ tiekiama „Skynet“ IP televizija leis peržiūrėti jas įprasto televizoriaus ekrane.

Tie, kas dar neturi savo „Picasa“ paskyros, gali ją susikurti prisijungę prie picasa.google.com su „Google“ paskyros prisijungimo duomenimis ir įkelti į „Picasa“ turimas fotografijas. Na, o norėdami atrasti „Picasa“ televizoriaus ekrane grafinėje TV vartotojo sąsajoje pasirinkite „Meniu“, skiltį „Internetas“, programą „Picasa“ ir įveskite savo prisijungimo duomenis. Patekę į savo paskyrą, jau galėsite išsirinkti norimą nuotraukų albumą, peržiūrėti jį, pasirinkti „Slideshow“ režimą, nustatyti fotografijų peržiūros laiką. Atnaujinus nuotraukas programoje, jos automatiškai atsinaujins ir televizoriuje. Beje, aukšta nuotraukų kokybė – garantuota!

„Skynet“ IPTV – tai daugiau nei 90 TV kanalų, tarp kurių HD ir 3D formato, elektroninio programų gido funkcija, leidžianti žiūrovams mėgstamiausias programas matyti bet kuriuo jiems patogiu laiku, „YouTube“ vaizdeliai, bendravimas su „Facebook“ tinklo bičiuliais, galimybė klausytis mėgstamos radijo stoties tiesiogiai televizoriaus ekrane. Šios ir daugybė kitų galimybių leidžia žiūrovams jaustis nepriklausomiems nuo standartinių TV funkcijų ir turinio bei susikurti savo asmeninę televiziją.

Atsižvelgdami į savo klientų pageidavimus ir poreikius, „Skynet“ IPTV kūrėjai artimiausiu metu ketina papildyti siūlomų funkcijų sąrašą bei suteikti Jūsų mėgstamai televizijai dar daugiau lankstumo.

Daugiau apie visas šviesolaidinio tinklo „Skynet“ paslaugas >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Kovas – Klientų mėnuo!

Kovo 19-oji paskelbta Tarptautine kliento diena. Šiemet ji minima 10-ąjį kartą. Ar žinote, kad šios šventės iniciatoriai – Lietuvos verslininkai? Būtent iš Lietuvos šventė paplito po visą pasaulį. Jos tikslas – parodyti dar didesnį dėmesį klientams, padėkoti jiems. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems per nuotolį

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas. skaityti »

BS/2 užtikrina efektyvią bankinės įrangos techninę priežiūrą netgi karantino metu

Pasaulyje įsismarkavus koronavirusui COVID-19, 2020 m. kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė pandemiją. Dauguma šalių įsivedė karantiną, rekomenduodamos savo piliečiams laikytis socialinės izoliacijos. Buvo uždaryta daugybė mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių, viešojo maitinimo įstaigų ir kitų masinių susibūrimo vietų. Daugybė įmonių savo darbuotojus išleido dirbti nuotoliniu būdu. skaityti »

Saviinkasacija. Naujos galimybės „COVID-19“ pandemijos metu

Ateityje vis labiau augs sprendimų, didinančių bankų ir mažmeninės prekybos tinklų savarankiškumą (įskaitant saviinkasacijos įrangą), paklausa. Tokią nuomonę neseniai išsakė „Infoline-analitiki“ vadovas M. Burmistrov. skaityti »

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »