Planuoti grynųjų poreikį bankomatuose „BasisBank“ padeda „Cash Management.iQ“

Publikuota: 2020 m. lapkričio 27 d. penktadienis

Sakartvelo bankas „BasisBank“ įsidiegė BS/2 sukurtą grynųjų pinigų srauto prognozavimo ir jų paskirstymo išdavimo-priėmimo vietose sprendimą „Cash Management.iQ“.

Vienas iš pagrindinių šio pasirinkimo privalumų – naudojant minėtą programinį produktą, galima gerokai sumažinti operacines sąnaudas, susijusias su savitarnos įrenginių tinklu. Nuo šiol banko darbuotojai turi patogią priemonę, padedančią  realiuoju laiku stebėti grynųjų pinigų likutį bankomatuose ir atsižvelgiant į tai sumažinti inkasatorių tarnybos iškvietimų skaičių bei padidinti savitarnos įrenginių veiksnumą. 

„Cash Management.iQ“ sistema veikia banko „BasisBank“ infrastruktūroje jau trys mėnesiai. Šis programinis sprendimas padeda bankui lengviau valdyti grynųjų pinigų tvarkymo procesą – optimaliai suplanuoti ir paskirstyti pinigines lėšas bankomatuose. Šiuo metu prie sistemos prijungta apie 70 bankinių įrenginių.

„Naudodamiesi „Cash Management.iQ“, galime realiuoju laiku gauti informaciją apie grynųjų pinigų balansą visuose mūsų bankomatuose. Tai padeda tiksliau suplanuoti inkasatorių tarnybos darbą, apskaičiuoti, kokiomis sumomis reikia papildyti kiekvieną bankomatą ir sumažinti grynųjų pervežimo sąnaudas, – sako „BasisBank“ Iždo departamento vadovas Giorgi Makatsaria.

BS/2 teikia bankui šią grynųjų stebėsenos ir valdymo priemonę pagal SaaS (angl. Software As a Service) modelį. Toks būdas suteikia galimybę naudotis kokybiška grynųjų pinigų srauto optimizavimo technologija netgi nedidelėms finansų organizacijoms, nes sumažina pradinį indėlį ir padeda suformuoti skaidrų amortizacijos grafiką.

„Džiaugiamės, kad „BasisBank“ prisijungė prie besinaudojančių „Cash Management.iQ“ rato. Savitarnos kanalų optimizavimo poreikis šiuo metu didžiulis, nes bankomatai atlieka reikšmingą funkciją bankinių paslaugų teikimo srityje. Atsižvelgdami į individualius poreikius, siūlome savo klientams, kurie jau naudojasi  BS/2 paslaugomis ir vaizdo apsaugos sistema „ATMeye.iQ“, geriausias sąlygas. Esame įsitikinę, kad mūsų partnerystė padės padidinti „BasisBank“ bankomatų darbo efektyvumą“, – teigia „BS/2 Georgia“ generalinis direktorius Andrej Smirnov.

„BasisBank“ – jau ketvirtas Sakartvelo bankas, įsidiegęs  programinį sprendimą „Cash Management.iQ“. Taikant jį, pavyksta sėkmingai įgyvendinti ir palaikyti ekonomiškai efektyvų grynųjų pinigų tiekimo grandinės valdymą.

Penki savarankiški sistemos moduliai padeda tvarkyti grynųjų pinigų logistikos procesus kasose, grynųjų pinigų priėmimo ir išdavimo vietose ir inkasacijos tarnybose.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

rbAaPsjcnyBmq IP: 103.77.190.49
2020-12-22 17:54 (!)
buDWifZgOeAs
jVwniuDYNlRTvczk IP: 5.56.120.100
2020-12-07 01:53 (!)
JAXgrEZUqKWwGT

susiję straipsniai

Stovint ant 2021-ųjų slenksčio: septynios 2020-aisiais išmoktos pamokos

2020 m. pasaulį užklupusi pandemija paveikė visas gyvenimo sritis, ne išimtis ir mažmeninė bankininkystė. Būtinybė riboti tiesioginius kontaktus paskatino bekontakčių atsiskaitymų, biometrijos technologijų naudojimą ne tik bankuose, bet ir parduotuvėse, viešajame transporte. skaityti »

Stovint ant 2021-ųjų slenksčio: septynios 2020-aisiais išmoktos pamokos (2)

2020 m. pasaulį užklupusi pandemija paveikė visas gyvenimo sritis, ne išimtis ir mažmeninė bankininkystė. Būtinybė riboti tiesioginius kontaktus paskatino bekontakčių atsiskaitymų, biometrijos technologijų naudojimą ne tik bankuose, bet ir parduotuvėse, viešajame transporte. skaityti »

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ prisijungė prie „Švaraus interneto“ iniciatyvos (2)

Sprendimas prisijungti prie memorandumo yra svarbus prevencinis žingsnis, kovojant su netinkama informacija internete. skaityti »

„Vynamic Security“ saugo „Victoriabank“ bankomatus (2)

Bankinės infrastruktūros saugumas – vienas iš šiuo metu svarbiausių daugumos finansų įstaigų prioritetų. „DAAC Systems Integrator“, bendradarbiaudama su BS/2 ir „Diebold Nixdorf“, įgyvendino Moldovos banko „Victoriabank“ bankomatų tinklo apsaugos nuo loginių atakų projektą. Bankinių įrenginių apsaugai užtikrinti naudojamas „Diebold Nixdorf“ programinės įrangos „Vynamic Security“ modulis „Intrusion Protection“. skaityti »

BS/2 atidarė interneto svetainę apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą (2)

BS/2 sukūrė naują interneto svetainę СashManagementiQ.com, skirtą informuoti apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą jų išdavimo ir priėmimo vietose. skaityti »

Planuoti grynųjų poreikį bankomatuose „BasisBank“ padeda „Cash Management.iQ“ (2)

Sakartvelo bankas „BasisBank“ įsidiegė BS/2 sukurtą grynųjų pinigų srauto prognozavimo ir jų paskirstymo išdavimo-priėmimo vietose sprendimą „Cash Management.iQ“. skaityti »

„Penki“ ir ­5 faktai apie televiziją (3)

Pasaulinės televizijos dienos proga - 5 įdomūs faktai apie televiziją. skaityti »

Pandemijos akivaizdoje rekordiškai išaugo interneto srauto vartojimas (6)

Koronavirusas, dar pavasarį uždaręs namuose daugybę žmonių, vėl negailestingai siautėja. Įvedus karantino sąlygas, interneto srauto apkrova muša naujus rekordus. skaityti »

Žvilgsnis į praeitį: nuo kasininko Ritty iki savitarnos kasų (5)

1879 m. lapkričio 4 d. minima kaip kasos aparato gimtadienis. Praėjus 141-eriems metams, šiuolaikinės prekybos jau nebegalime įsivaizduoti be kasų. Jos visur: parduotuvėse, kavinėse, degalinėse ir pašto skyriuose. Kas sugalvojo šį įrenginį, padedantį apskaityti pinigines įplaukas? skaityti »

„Vynamic Marketing“. Klientų pritraukimas ir personalizuota reklama bankomato ekrane (3)

Dėl COVID-19 pandemijos įvesti ribojimai įnešė esminių permainų finansinių įstaigų klientų aptarnavimo srityje. Tradicinį klientų aptarnavimą bankų skyriuose vis dažniau keičia bankomatai ir kiti savitarnos įrenginiai. skaityti »

Šviesolaidinis internetas Lietuvoje švenčia 22-ąjį gimtadienį (5)

Lietuvoje šviesolaidinio interneto era prasidėjo 1998 m. spalio 28 dieną, kai „Penkių kontinentų“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pirmoji pradėjo siūlyti sostinės gyventojams tuo metu sparčiausią interneto ryšį optinio kabelio linijomis. Taigi šią dieną švęsime ne tik dabartinio „Penki“ tinklo, bet ir apskritai šviesolaidinio interneto Lietuvoje gimtadienį! skaityti »