Prahoje – mokymai, skirti bankomatų saugumo klausimams

Publikuota: 2012 m. vasario 29 d. trečiadienis

Bankomatų ir jų paslaugomis besinaudojančių gyventojų skaičius nuolat auga. Tinklalapio liquid-nexxus.com skelbiamais duomenimis, 2015 metais pasaulyje bus apie 3 mln. bankomatų. Tačiau didėjantis jų skaičius reiškia, jog daugėja ir su bankomatais bei kita savitarnos įranga susijusių nusikaltimų, kurie sukelia rimtų problemų bei pridaro milžiniškos žalos.

Visos šios problemos š. m. kovo 5–6 dienomis bus gvildenamos Prahoje vyksiančiuose „ATM Security Training“ mokymuose. Juos rengia „LiquidNexxus“ drauge su Bankomatų pramonės asociacija ATMIA (angl. ATM Industry Association). Mokymuose dalyvaus bankų ir įmonių specialistai, atsakingi už savitarnos įrenginių apsaugą bei prevencijos strategijas, ir visi tie, kuriems vienas svarbiausių klausimų – minėtos įrangos naudotojų saugumas. Beje, tokius mokymus asociacija nuolat rengia įvairiuose pasaulio miestuose.

Drauge su kitais bankomatų saugumo ekspertais mokymuose patirtimi dalysis ir įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančios bendrovės BS/2 Pardavimo departamento direktorius Paulius Bučelis bei Pardavimo ir konsultavimo skyriaus vadovas Denis Korobkov. Specialistų teigimu, „ATM Security Training“ tikslas – išsamiau supažindinti su šiandienos situacija ir suteikti galimybę pasidalyti sukaupta patirtimi.

„Tokiuose mokymuose paprastai aptariama, kaip tobulėja sukčiavimo metodai, kokių priemonių imtis susidūrus su jais ir kaip užkirsti nusikaltimams kelią. Bendrovė BS/2 bankomatų saugumui užtikrinti siūlo intelektinį vaizdo monitoringo ir konfliktų valdymo sprendimą „ATMeye.iQ“, apie kurį ketiname mokymuose papasakoti išsamiau. Šis programinis sprendimas padeda sumažinti sukčiavimo bei vandalizmo riziką ir išlaidas, skirtas spręsti su savitarnos įrangos naudotojais kylančius konfliktus“, – teigė D. Korobkov.

Mokymų metu daug dėmesio bus skirta ir konkrečių atvejų analizei: pristatomos kilusios problemos, nagrinėjamos jų priežastys bei pasekmės, aptariami galimi problemų sprendimo būdai. Renginio organizatoriai tikisi, jog mokymų dalyviai turės galimybę ne tik susidaryti bendrą vaizdą apie bankomatų saugumo situaciją pasaulyje, bet ir išgirs naudingų patarimų, sulauks atsakymų į iškilusius klausimus.

Plačiau apie BS/2 >>>

Plačiau apie renginį >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems per nuotolį

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas. skaityti »

BS/2 užtikrina efektyvią bankinės įrangos techninę priežiūrą netgi karantino metu

Pasaulyje įsismarkavus koronavirusui COVID-19, 2020 m. kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė pandemiją. Dauguma šalių įsivedė karantiną, rekomenduodamos savo piliečiams laikytis socialinės izoliacijos. Buvo uždaryta daugybė mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių, viešojo maitinimo įstaigų ir kitų masinių susibūrimo vietų. Daugybė įmonių savo darbuotojus išleido dirbti nuotoliniu būdu. skaityti »

Saviinkasacija. Naujos galimybės „COVID-19“ pandemijos metu

Ateityje vis labiau augs sprendimų, didinančių bankų ir mažmeninės prekybos tinklų savarankiškumą (įskaitant saviinkasacijos įrangą), paklausa. Tokią nuomonę neseniai išsakė „Infoline-analitiki“ vadovas M. Burmistrov. skaityti »

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »

Darbuotojai dirba iš namų? Būtina iš naujo peržiūrėti įmonės informacijos saugumo politiką

Lietuvos Vyriausybei paskelbus šalyje karantiną dėl koronaviruso pandemijos, Lietuvos įmonių vadovai raginami sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Ar verslas, siūlydamas savo darbuotojams nuotolinio darbo galimybes yra tinkamai pasiruošęs ne tik iš techninės pusės, bet ir gali užtikrinti apsaugą nuo kibernetinių įsilaužimų? skaityti »