SMK studentai programavimo žinių semsis verslo įmonėse

Publikuota: 2015 m. kovo 5 d. ketvirtadienis

Aktyvesnis verslo įmonių ir mokslo institucijų bendradarbiavimas Lietuvoje pamažu įsibėgėja. Vienas iš sėkmingų tokios veiklos pavyzdžių – įmonių grupės „Penki kontinentai“ ir viešosios įstaigos Socialinių mokslų kolegija (SMK) partnerystė, užsimezgusi dar praėjusių metų vasarą.

Siekdamos vienyti ir stiprinti akademinę bei verslo bendruomenę, įkvėpti jaunąją kartą pritaikyti studijų žinias praktiškai, šių metų vasario pabaigoje abi institucijos pasirašė ketinimų protokolą. Jis numato, kad įmonių grupė įdarbins SMK studentus, įgijusius programavimo ir multimedijos specialybę, prisidės prie dalinio studijų finansavimo, sudarys sąlygas kolegijos studentams atlikti įmonėje profesinės veiklos praktiką, dalyvaus studijų programos tobulinimo procese.

Anot SMK kolegijos direktorės Gabijos Skučaitės, šis susitarimas – tai ne tik svari parama studentams, bet ir galimybė suartinti verslo ir mokslo organizacijas bendriems tikslams. „Naujoji sutartis reikšminga užtikrinant garantuotas darbo vietas būsimiems programavimo specialistams ir plėtojant mokslo bei verslo partnerystę. Stojantieji galės rinktis šias perspektyvias studijas ir gauti tikslinį studijų finansavimą, padengiantį studijų kainą“, – sakė G. Skučaitė.

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ Personalo departamento vadovės Anželikos Daujotienės teigimu, studijų, mokslinių tyrimų ir verslo integracijos procesai būtini kiekvienai šaliai, kurios darnaus vystymosi prioritetas yra žinių visuomenė ir konkurencinga ekonomika. „Mokslas ir verslas turi veikti išvien, nes tik tokiu atveju šalyje galima paspartinti žinių visuomenės kūrimąsi. Svarbu, kad darbo rinkai būtų rengiami tokie darbuotojai, kuriems baigus studijas darbo vieta būtų garantuota, o verslininkams nereikėtų nepaliaujamai ieškoti specialistų“, – sakė A. Daujotienė.


Socialinių mokslų kolegija

Tikimasi, kad plečiama partnerystė padės stiprinti mokslo ir verslo visuomenės bendradarbiavimą, paskatins inovacijų kūrimą, mokslinių tyrimų ir technologijų plėtrą bei jų pritaikymą versle.

Naujas SMK pastatas Vilniuje – žiūrėti vaizdo klipą

 

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė per pirmąjį 2019 m. ketvirtį uždirbo 10,9 mln. eurų pajamų

Unikalius informacinių technologijų sprendimus kuriančios įmonių grupės „Penki kontinentai“ pardavimo pajamos pirmąjį 2019 m. ketvirtį pasiekė 10,9 mln. Eur arba 25 proc. daugiau nei prieš metus per tą patį laikotarpį, kai grupės pajamos sudarė 8,7 mln. eurų. skaityti »

Uzbekistano bankui „Ipak Yuli“ įrengti automatizuoti valiutos keitimo centrai

Pastaraisiais metais bankiniame sektoriuje vyksta dideli savitarnos įrangos paskirties pokyčiai. skaityti »

Išmanioji televizija visą vasarą už neįtikėtiną kainą

Atėjus kalendorinei vasarai, „Penki“ nori pradžiuginti savo esamus ir būsimus klientus ypatingais pasiūlymais. Vasaros laikotarpiu užsisakę „Penki“ išmaniąją televiziją, ja vasaros mėnesiais galėsite naudotis tik už 1 Eur/ mėn. skaityti »

Lietuvos įmonė prisideda prie Nigerijos bankų saugumo

Afrika yra didelių kontrastų šalis, kurioje vienu metu galima aptikti aktyviai besiplėtojančius miestus, o šalimais – skurdą ir lūšnynų rajonus. skaityti »

Atgijusios legendinės lenktynės į 31-ą verslo centro „Europa“ aukštą

Po daugelio metų pertraukos Vilniuje vyko ekstremalusis bėgimas į 31-ą aukščiausio Baltijos šalyse verslo centro „Europa“ aukštą. skaityti »

„Penki kontinentai“ išleido knygą apie grynųjų pinigų judėjimą

Dar visai neseniai įmonių grupė „Penki kontinentai“ išleido Tachmasib Dadašev knygą „Šiuolaikinės vaizdo apsaugos platformos“, o šiandien vartome jau antrąją šio autoriaus knygą – „Grynųjų pinigų judėjimas: istorija ir technologinės perspektyvos“. skaityti »

Apie pinigų ciklo evoliuciją ir grynųjų judėjimo valdymo strategiją – tarptautiniame seminare

Tarptautinis seminaras apie grynųjų pinigų operacijas yra vienas iš autoritetingų forumų, suburiančių grynųjų pinigų srautų valdymo specialistus iš komercinių ir valstybinių bankų. skaityti »

V. Nazarenko: apie S&G 2019-ųjų planus ir partnerystę su BS/2

Jau daugiau nei 160 metų pasaulyje žinomas „Sargent and Greenleaf“ (S&G) vardas. skaityti »

BS/2 pristatė naują bankomatų apsaugos sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pristatė naują programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę – atmeye.com. skaityti »