SMK studentai programavimo žinių semsis verslo įmonėse

Publikuota: 2015 m. kovo 5 d. ketvirtadienis

Aktyvesnis verslo įmonių ir mokslo institucijų bendradarbiavimas Lietuvoje pamažu įsibėgėja. Vienas iš sėkmingų tokios veiklos pavyzdžių – įmonių grupės „Penki kontinentai“ ir viešosios įstaigos Socialinių mokslų kolegija (SMK) partnerystė, užsimezgusi dar praėjusių metų vasarą.

Siekdamos vienyti ir stiprinti akademinę bei verslo bendruomenę, įkvėpti jaunąją kartą pritaikyti studijų žinias praktiškai, šių metų vasario pabaigoje abi institucijos pasirašė ketinimų protokolą. Jis numato, kad įmonių grupė įdarbins SMK studentus, įgijusius programavimo ir multimedijos specialybę, prisidės prie dalinio studijų finansavimo, sudarys sąlygas kolegijos studentams atlikti įmonėje profesinės veiklos praktiką, dalyvaus studijų programos tobulinimo procese.

Anot SMK kolegijos direktorės Gabijos Skučaitės, šis susitarimas – tai ne tik svari parama studentams, bet ir galimybė suartinti verslo ir mokslo organizacijas bendriems tikslams. „Naujoji sutartis reikšminga užtikrinant garantuotas darbo vietas būsimiems programavimo specialistams ir plėtojant mokslo bei verslo partnerystę. Stojantieji galės rinktis šias perspektyvias studijas ir gauti tikslinį studijų finansavimą, padengiantį studijų kainą“, – sakė G. Skučaitė.

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ Personalo departamento vadovės Anželikos Daujotienės teigimu, studijų, mokslinių tyrimų ir verslo integracijos procesai būtini kiekvienai šaliai, kurios darnaus vystymosi prioritetas yra žinių visuomenė ir konkurencinga ekonomika. „Mokslas ir verslas turi veikti išvien, nes tik tokiu atveju šalyje galima paspartinti žinių visuomenės kūrimąsi. Svarbu, kad darbo rinkai būtų rengiami tokie darbuotojai, kuriems baigus studijas darbo vieta būtų garantuota, o verslininkams nereikėtų nepaliaujamai ieškoti specialistų“, – sakė A. Daujotienė.


Socialinių mokslų kolegija

Tikimasi, kad plečiama partnerystė padės stiprinti mokslo ir verslo visuomenės bendradarbiavimą, paskatins inovacijų kūrimą, mokslinių tyrimų ir technologijų plėtrą bei jų pritaikymą versle.

Naujas SMK pastatas Vilniuje – žiūrėti vaizdo klipą

 

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Ar žinote, kad šviesolaidinis kabelis naudojamas anaiptol ne tik sparčiam interneto ryšiui užtikrinti? skaityti »

„Penki kontinentai“ stiprina Lietuvos kariuomenės ITT infrastruktūrą

Lietuvos kariuomenė galės naudotis kokybiškesnėmis ir patikimesnėmis ryšio priemonėmis, įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančiai ITT bendrovei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) laimėjus Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono viešųjų optinių kabelių pirkimo konkursą. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai tradiciškai varžėsi teniso turnyre „BFI Cup“

Daugiau nei 10 metų Lietuvoje organizuojamame tarptautiniame teniso turnyre „BFI Cup“ lapkričio 10–11 d. tradiciškai susitiko Baltijos šalių ir Švedijos finansinių įstaigų atstovai. skaityti »

Azerbaidžane bus aptartos skaitmenizavimo problemos ir biometrinės identifikacijos perspektyvos

Naujausios skaitmenizavimo tendencijos ir problemos – pagrindinė tema, kuri bus analizuojama lapkričio 15–16 d. Azerbaidžane vyksiančiame III-iajame tarptautiniame bankiniame forume. Renginyje dalyvaus daugiau nei šimtas atstovų iš įtakingų įvairių šalių įmonių: Europos, NVS, JAV, Japonijos, Kinijos. skaityti »

BS/2 pasirašė sutartį su Kazachstano banku dėl 111 bankomatų įsigijimo

Bankines technologijas ir mažmenines prekybos sprendimus diegianti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pasirašė sutartį su vienu stambiausių Kazachstano bankų „Bank CenterCredit“ dėl 111 bankomatų su įdiegtu BS/2 plėtojamu savitarnos įrenginių apsaugos sprendimu „АТМеуе.iQ“ tiekimo. skaityti »

Tenisas + verslas = Sėkmė

Jau šį savaitgalį Vilniuje vyks tradicinis teniso turnyras „BFI Cup“, kuriame varžosi bankų bei finansinių įstaigų atstovai. Ta proga – šiek tiek istorijos apie tai, kaip atsirado ir išpopuliarėjo ši sporto šaka. skaityti »

20 metų – kartu su ilgamečiais klientais

Šiemet spalio 28-oji UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ kolektyvui jubiliejinė. skaityti »

Sostinės gyventojams duoda „Penkis“, šalies verslui – „Profit“

Prieš 20 metų spalio 28 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ Vilniuje pradėjo tiesti šviesolaidinio interneto tinklą. Tai buvo pirmasis toks modernus ryšio tinklas šalyje, gerokai pažangesnis ir pranašesnis už iki tol naudotus kitų tiekėjų varinius kabelius. skaityti »

Šiuolaikinės technologijos ir inovacijos parodoje IN TOUCH ALMATY 2018

Didesnis bankų paslaugomis besinaudojančių vartotojų poreikių pažinimas, banko padalinių transformacijos tendencijos ir vis platesnė bankinių paslaugų skaitmenizacija – esminės temos, kurios dominavo jau 11-oje tarptautinėje konferencijoje „IN TOUCH Almaty 2018“. skaityti »

Šviesolaidiniam internetui Lietuvoje jau 20

1998 m. spalio 28 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, Lietuvoje pradėjo tiesti pirmąjį šviesolaidinį interneto tinklą. skaityti »