SMK studentai programavimo žinių semsis verslo įmonėse

Publikuota: 2015 m. kovo 5 d. ketvirtadienis

Aktyvesnis verslo įmonių ir mokslo institucijų bendradarbiavimas Lietuvoje pamažu įsibėgėja. Vienas iš sėkmingų tokios veiklos pavyzdžių – įmonių grupės „Penki kontinentai“ ir viešosios įstaigos Socialinių mokslų kolegija (SMK) partnerystė, užsimezgusi dar praėjusių metų vasarą.

Siekdamos vienyti ir stiprinti akademinę bei verslo bendruomenę, įkvėpti jaunąją kartą pritaikyti studijų žinias praktiškai, šių metų vasario pabaigoje abi institucijos pasirašė ketinimų protokolą. Jis numato, kad įmonių grupė įdarbins SMK studentus, įgijusius programavimo ir multimedijos specialybę, prisidės prie dalinio studijų finansavimo, sudarys sąlygas kolegijos studentams atlikti įmonėje profesinės veiklos praktiką, dalyvaus studijų programos tobulinimo procese.

Anot SMK kolegijos direktorės Gabijos Skučaitės, šis susitarimas – tai ne tik svari parama studentams, bet ir galimybė suartinti verslo ir mokslo organizacijas bendriems tikslams. „Naujoji sutartis reikšminga užtikrinant garantuotas darbo vietas būsimiems programavimo specialistams ir plėtojant mokslo bei verslo partnerystę. Stojantieji galės rinktis šias perspektyvias studijas ir gauti tikslinį studijų finansavimą, padengiantį studijų kainą“, – sakė G. Skučaitė.

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ Personalo departamento vadovės Anželikos Daujotienės teigimu, studijų, mokslinių tyrimų ir verslo integracijos procesai būtini kiekvienai šaliai, kurios darnaus vystymosi prioritetas yra žinių visuomenė ir konkurencinga ekonomika. „Mokslas ir verslas turi veikti išvien, nes tik tokiu atveju šalyje galima paspartinti žinių visuomenės kūrimąsi. Svarbu, kad darbo rinkai būtų rengiami tokie darbuotojai, kuriems baigus studijas darbo vieta būtų garantuota, o verslininkams nereikėtų nepaliaujamai ieškoti specialistų“, – sakė A. Daujotienė.


Socialinių mokslų kolegija

Tikimasi, kad plečiama partnerystė padės stiprinti mokslo ir verslo visuomenės bendradarbiavimą, paskatins inovacijų kūrimą, mokslinių tyrimų ir technologijų plėtrą bei jų pritaikymą versle.

Naujas SMK pastatas Vilniuje – žiūrėti vaizdo klipą

 

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Emociukų gimtadienis. Kas pirmasis el. paštu išsiuntė šypsenėlę?

Šiuolaikiniame gyvenime bendraujant virtualiai, išgyvenimus ir nuotaiką padeda reikšti emociukai (ang. emoji) – ženkliukai, perteikiantys emociją. skaityti »

Kova už bankomatus. Kaip šiais laikais apiplėšiami savitarnos įrenginiai

Vagystės iš bankomatų, panaudojant piktavalių sukurtą programinę įrangą ar bankomatą išlaužiant tiesiog fiziškai, tebėra skaudi 2018-ųjų metų bankinio sektoriaus tema. skaityti »

5 mitai apie programuotojus

Ko gero kiekvienas yra girdėjęs, kad programuotojai yra uždari, nemoka bendrauti su moterimis ir kiaurą parą nesiprausę nesiskutę sėdi prie kompiuterio. skaityti »

Azerbaidžano greito maitinimo restoranuose – BS/2 įdiegti savitarnos kioskai

Greito maitinimo restoranuose „McDonald's“ Azerbaidžane Lietuvos bendrovė BS/2 įrengti pirmieji interaktyvūs savitarnos kioskai. skaityti »

Testuotojams šventę padovanojo... drugelis

Rugsėjo 9-oji laikoma Pasauline testuotojų diena dėl vieno juokingo įvykio. skaityti »

Spartusis interneto tinklas remia sparčią futbolo komandą

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ tapo Vilniaus futbolo klubo „Viltis“ rėmėju. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonė atnaujins „Kauno vandenų“ kompiuterinius tinklus

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ antrinė bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) rūpinsis UAB „Kauno vandenys“ kompiuterinio tinklo atnaujinimu. skaityti »

Poilsis darbe – tai įmanoma!

Kokie šiuolaikinių darbuotojų lūkesčiai dėl darbo sąlygų? Įmonių grupės „Penki kontinentai“ vidinis tyrimas parodė, kad darbuotojai norėtų patalpų, kuriose galėtų trumpam „pabėgti“ nuo darbo rutinos. skaityti »

„Penki“ ir GOODLIFE dovanojo dar vieną nemokamą treniruotę

Besibaigiant vasarai šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE pakvietė visus norinčius dar šiltą vakarą pasportuoti gryname ore. skaityti »

Lietuviškas sprendimas „Payments.iQ“ padeda valdyti Azerbaidžano mokėjimo terminalų tinklą

Azerbaidžano bankas „Silk Way Bank“ sėkmingai įgyvendino mokėjimo terminalų „SWPay“ su įdiegta Lietuvos bendrovės BS/2 mokėjimų valdymo sistema „Payments.iQ“ tinklo projektą. skaityti »