SSC sėkmingai įgyvendino e. parašo projektą „SIMas-eSIGN“

Publikuota: 2015 m. liepos 22 d. trečiadienis

UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (SSC) – populiarios elektroninio parašo programinės įrangos JUSTA kūrėja – sėkmingai užbaigė Mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP) tyrimus, skirtus ateityje pasiūlyti rinkai nauja architektūra paremtų produktų.

„Mobiliųjų ir kompiuterinių technologijų konvergencija ir naujas Europos Sąjungos elektroninio parašo bei asmens duomenų apsaugos teisinis reglamentas kelia naujus iššūkius programinės įrangos kūrėjams užtikrinti elektroninių paslaugų naudotojų patogumą nepažeidžiant asmens tapatybės ir duomenų apsaugos, – teigia SSC direktorius Mudrikas Dadašovas. – Džiaugiamės, kad ES fondų parama prisideda prie naujų inovatyvių produktų kūrimo ir įmonės eksporto potencialo stiprinimo. Įmonės produktyvumas ir aukšta paslaugų kokybė šiomis dienomis yra neatsiejama nuoseklių investicijų į mokslinius bei technologinius tyrimus strategijos dalis.“

2012–2013 m. fundamentaliai sustiprinta MTTP infrastruktūra sudaro galimybę ženkliai sutrumpinti naujų, Europos Sąjungos teisės aktus ir standartus atitinkančių paslaugų bei produktų kūrimą, efektyviau bendradarbiauti su partneriais kitose šalyse, gaminančiais naują įrangą. Įgyvendinant projektus „eSIGN“ ir „SIMas“, nauji architektūriniai sprendimai sėkmingai išbandyti kartu su Izraelio kriptografinės įrangos gamintojo ir JAV vaizdo stebėjimo sistemų gamintojų technologiniais sprendimais. Tai puiki galimybė iki naujo eIDAS Reglamento visiško įsigaliojimo atlikti naujų patikimumo paslaugų produktų tarptautinį auditą ir tapti vienu iš pirmųjų paslaugų teikėjų Europos Sąjungoje, siūlančių šiuos produktus bendroje skaitmeninėje rinkoje.

Ką tik užbaigtas MTTP projektas suteikia galimybes toliau plėtoti JUSTA šeimos programinę įrangą siūlant rinkai naujus eIDAS Reglamentu numatytus produktus, tokius kaip nuotolinio pasirašymo įranga, kvalifikuoti elektroniniai antspaudai įmonėms, kvalifikuoti interneto svetainių tapatumo nustatymo sertifikatai.

Projektui „Įvairių formatų dokumentų elektroninio pasirašymo, e. parašo tikrinimo (eSIGN) bei naujos kartos SIM kortelės su išplėstu funkcionalumu (SIM'as) programinės įrangos sukūrimas“ skirta parama iš Europos Sąjungos Europos Regioninės plėtros fondo sudarė 92820,61 eurų, o 172381,54 eurų investavo pati įmonė.

Šaltinis: ssc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

BS/2 sėkmingai plečia 13-os tūkst. elektroninių kortelių skaitytuvų tinklo priežiūrą Sakartvele

Bankinių technologijų ir mažmeninės prekybos sprendimus diegianti bendrovė BS/2 prižiūri daugiau nei 20-ies tūkst. elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą (EKS) 7-iuose tūkst. prekybos taškų ne tik Baltijos šalyse, bet ir Vidurio Azijos bei Kaukazo regionuose. skaityti »

Kviečiame į nemokamą treniruotę!

Nori gražios figūros? Geros sveikatos? Tiesiog jaustis laimingas? Kad ir kiek egzistuotų būdų tą pasiekti, pats veiksmingiausias ir sveikiausias – mankšta. skaityti »

Kokį automatinį seifą pasirinkti? Populiariausių TOP 5

Automatiniai seifai – specifiniai bankiniai įrenginiai, kurie ilgą laiką buvo nepelnytai nuvertinami. Tačiau pastaruoju metu prekyba šio tipo įranga vis labiau auga. skaityti »

„Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas: klientų pažinimas – sėkmingo verslo pagrindas

Verslo sėkmė priklauso nuo vartotojų poreikių išmanymo ir gebėjimo juos įgyvendinti. Bankinių paslaugų sektorius – ne išimtis. skaityti »

BS/2 apdovanota už aktyvią bankinių ir mažmeninės prekybos sprendimų plėtrą

BS/2 kasmetiniame „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavime Budapešte gavo apdovanojimą „Innovation SPIRIT banking 2018“ už aktyvią inovacinių bankinių technologijų ir mažmeninės prekybos sprendimų plėtrą Azerbaidžane. skaityti »

Šviesolaidinio interneto tiekėjas PENKI siūlo naują paslaugą – mobilųjį internetą

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, valdanti šviesolaidinį tinklą PENKI, kuris prieinamas daugiau nei 120 tūkst. būstų daugumoje Vilniaus mikrorajonų, siūlo naują paslaugą – mobilųjį internetą. skaityti »

Kodėl „Vynamic Security“ efektyvesnis už įprastas antivirusines programas

Apsaugos technologijų plėtros tendencijos šiais laikais yra vienakryptės: siekiant garantuoti iš tiesų efektyvią IT sistemų apsaugą, visų pirma svarbi specializuota apsauga. skaityti »

„ASHBURN International“ pirmoji Baltijos šalių rinkai pasiūlė „Ingenico“ naujovę

„ASHBURN International“ , 2018 m. mininti savo veiklos 20-metį, pirmoji Baltijos šalyse sertifikavo naujausios kartos „Ingenico“ elektroninių kortelių skaitytuvus (EKS), veikiančius „TELIUM TETRA" platformos pagrindu. skaityti »

5 patarimai, kaip profesionaliai organizuoti bankinės įrangos priežiūros darbus, naudojantis specializuota programine įranga

Techninės priežiūros tarnybos, prižiūrinčios bankų techninę infrastruktūrą, puikiai žino, kad dėl pasitaikančių savitarnos įrangos (bankomatų, mokėjimo terminalų ir kt.) sutrikimų bankai ne tik nukenčia materialiai, bet ir praranda gerą reputaciją. skaityti »

BS/2 pripažinta „Metų eksporto“ įmone

BS/2 apdovanojimuose „Metų paslauga 2018“ pelnė „Metų eksporto“ nominaciją. skaityti »