SSC sėkmingai įgyvendino e. parašo projektą „SIMas-eSIGN“

Publikuota: 2015 m. liepos 22 d. trečiadienis

UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (SSC) – populiarios elektroninio parašo programinės įrangos JUSTA kūrėja – sėkmingai užbaigė Mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP) tyrimus, skirtus ateityje pasiūlyti rinkai nauja architektūra paremtų produktų.

„Mobiliųjų ir kompiuterinių technologijų konvergencija ir naujas Europos Sąjungos elektroninio parašo bei asmens duomenų apsaugos teisinis reglamentas kelia naujus iššūkius programinės įrangos kūrėjams užtikrinti elektroninių paslaugų naudotojų patogumą nepažeidžiant asmens tapatybės ir duomenų apsaugos, – teigia SSC direktorius Mudrikas Dadašovas. – Džiaugiamės, kad ES fondų parama prisideda prie naujų inovatyvių produktų kūrimo ir įmonės eksporto potencialo stiprinimo. Įmonės produktyvumas ir aukšta paslaugų kokybė šiomis dienomis yra neatsiejama nuoseklių investicijų į mokslinius bei technologinius tyrimus strategijos dalis.“

2012–2013 m. fundamentaliai sustiprinta MTTP infrastruktūra sudaro galimybę ženkliai sutrumpinti naujų, Europos Sąjungos teisės aktus ir standartus atitinkančių paslaugų bei produktų kūrimą, efektyviau bendradarbiauti su partneriais kitose šalyse, gaminančiais naują įrangą. Įgyvendinant projektus „eSIGN“ ir „SIMas“, nauji architektūriniai sprendimai sėkmingai išbandyti kartu su Izraelio kriptografinės įrangos gamintojo ir JAV vaizdo stebėjimo sistemų gamintojų technologiniais sprendimais. Tai puiki galimybė iki naujo eIDAS Reglamento visiško įsigaliojimo atlikti naujų patikimumo paslaugų produktų tarptautinį auditą ir tapti vienu iš pirmųjų paslaugų teikėjų Europos Sąjungoje, siūlančių šiuos produktus bendroje skaitmeninėje rinkoje.

Ką tik užbaigtas MTTP projektas suteikia galimybes toliau plėtoti JUSTA šeimos programinę įrangą siūlant rinkai naujus eIDAS Reglamentu numatytus produktus, tokius kaip nuotolinio pasirašymo įranga, kvalifikuoti elektroniniai antspaudai įmonėms, kvalifikuoti interneto svetainių tapatumo nustatymo sertifikatai.

Projektui „Įvairių formatų dokumentų elektroninio pasirašymo, e. parašo tikrinimo (eSIGN) bei naujos kartos SIM kortelės su išplėstu funkcionalumu (SIM'as) programinės įrangos sukūrimas“ skirta parama iš Europos Sąjungos Europos Regioninės plėtros fondo sudarė 92820,61 eurų, o 172381,54 eurų investavo pati įmonė.

Šaltinis: ssc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Inkasavimo modeliavimo priemonė – „CIT Simulator“

Grynieji pinigai pasaulyje dar nesiruošia trauktis, o jų apyvarta vis auga. Bankai ir kitos organizacijos nuolat ieško būdų, kaip efektyviau susitvarkyti su dideliais grynųjų srautais. skaityti »

„TransLink.iQ“ pelnė „Lietuvos metų gaminio“ aukso medalį

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančios bendrovės „ASHBURN International“ programinis sprendimas „TransLink.iQ“, skirtas valdyti elektroninių kortelių skaitytuvų (EKS) tinklą ir užtikrinti sėkmingą finansinių duomenų perdavimą, gavo prestižinio konkurso „Lietuvos metų gaminys 2018“aukso medalį. skaityti »

„Penki“ dovanojo kalėdinę nuotaiką savo kaimynams

„Penki kontinentai“ artėjančių švenčių proga padovanojo kalėdines eglutes savo kaimynams. skaityti »

Naujas sprendimas „Cash-In Box.iQ“ – prekybos ir paslaugų įmonių saviinkasacijai

Prekių ir paslaugų įmonių saviinkacija – viena iš pagrindinių 2018-ųjų grynųjų apyvartos tendencijų. BS/2 tam įgyvendinti siūlo techninį ir programinį sprendimą. skaityti »

BS/2 įtraukta į geriausių Europos bankinių technologijų įmonių sąrašą

Tarptautinis žurnalas „Banking CIO outlook“ paskelbė įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančią bendrovę „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) viena iš dešimties geriausių 2018-ųjų Europos bankinių technologijų bendrovių. skaityti »

Į eterį sugrįžta atsinaujinusi „IT+“ laida

Laida „IT+“ startuoja pakeitusi savo veidą: nuo šiol su žavingąja Elita Citovičiūte ekrane pasirodys Saulius Jeruslanovas. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įvaizdiniame filme – žmonės, kuriantys ateities technologijas

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ yra viena pažangiausių grupių, veikiančių Lietuvoje ir užsienio šalyse, kurianti aukštųjų technologijų sprendimus, keičiančius daugelio žmonių kasdienį gyvenimą. Tačiau už kiekvienos technologijos slepiasi jas kuriantys žmonės – atviri, linksmi, žingeidūs. skaityti »

BS/2 atnaujino tarptautinį sertifikatą ISO/IEC 27001

Tarptautinė įmonė „Bureau Veritas“ įmonių grupės „Penki kontinentai“ bendrovėje „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sėkmingai atliko auditą ir patvirtino, kad įmonės informacijos apsaugos valdymo sistemos atitinka tarptautinio standarto ISO/IEC 27001 reikalavimus. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ 2018-ųjų trijų ketvirčių pajamos augo

Viena iš seniausių ir pažangiausių Lietuvos įmonių grupių „Penki kontinentai“, diegianti bankinių technologijų, mokėjimo sprendimus bei teikianti telekomunikacijų paslaugas, pasiekė stabilų 2018 m. trijų ketvirčių finansinių rodiklių augimą. skaityti »

Biometrinė identifikacija įsitvirtina Azerbaidžano rinkoje

Aptarti naujausių finansinio sektoriaus tendencijų ir pristatyti inovacinių bankinių technologijų į Azerbaidžane, Baku, vykusį III-iąjį tarptautinį bankinį forumą, susirinko ekspertai iš viso pasaulio. skaityti »