„Skynet“ IP televizijos žiūrovams – du nauji kanalai!

Publikuota: 2012 m. birželio 18 d. pirmadienis

 

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, šviesolaidiniu „Skynet“ tinklu tiekianti interaktyviąją IP televiziją, savo žiūrovams siūlo du naujus kanalus – pramoginį „Sony Entertainment Television“ ir vaikišką LOLO TV. Juos žiūrovai ras nemokamame pagrindiniame rinkinyje, kurį sudaro daugiau nei 70 visame pasaulyje populiarių TV kanalų. O jei ir jų per mažai, siūlome rinktis iš papildomų rinkinių: Kino, Muzikos, 3D, Sporto, HD, Pažintinio, Animacijos ar Gyvenimo būdo.

„Sony Entertainment Television“ – tai pramoginis kanalas tiems, kurie vertina kokybę, stilių ir originalumą, žavisi Holivudo filmais, žymiausiais užsienio televizijų serialais ir realybės šou. Jį galima žiūrėti anglų arba rusų kalbomis ir pasirinkti lietuviškus subtitrus. Žiūrovų dėmesiui – žymiausių Holivudo studijų filmai, visame pasaulyje populiarūs serialai „Gynėjai“ (The Defenders), „Tiudorų dinastija“ (The Tudors), „Kaltės kaina“ (Damages), Lietuvos moterų jau pamėgti „Seksas ir miestas“ (Sex & the City) bei „Grožio peilis“ (Nip/Tuck) ir kt. Pasiilgusieji tikrų aistrų galės stebėti realybės šou „Mano virtuvė geriausia!“ (My Kitchen Rules), „Noriu tapti supermodeliu“ (Make me a super model), „Kitas Amerikos topmodelis“ (America next top model) ir kt.

Mažiesiems žiūrovams siūlome LOLO TV. Šis lietuvių bei rusų kalbomis įgarsintas kanalas skiriamas 2–14 metų žiūrovams. Jo archyve – senoji rusų, „Walt Disney Studios“ ir „Metro Golden Mayer“ animacija, taip pat „Lenfilm“, Gorkio bei Оdesos kino studijų meniniai filmai, nepriklausomų Europos ir Amerikos prodiuserių filmai bei filmukai. Iš viso – daugiau nei 600 valandų mėgstamų herojų nuotykių ir įspūdžių.

 

„Skynet“ tinklu tiekiamos interaktyviosios IPTV žiūrovai ne tik mėgaujasi beveik šimtu įvairios tematikos kanalų, tarp jų – HD ir 3D formatų, bet ir gali įvertinti daugybę interaktyvių paslaugų: skaityti el. paštą TV ekrane, nuomotis mėgstamų filmų iš vaizdo nuomos, valdyti transliacijas išmaniuoju telefonu arba planšete, norimas laidas įsirašyti ir žiūrėti patogiu laiku, TV ekrane naudotis „Facebook“, „Picasa“, „Google Maps“ galimybėmis ir kt.

Daugiau apie IPTV paslaugas >>>

IPTV kanalų sąrašas >>>

Malonių įspūdžių su IP televizija!

 

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Kovas – Klientų mėnuo!

Kovo 19-oji paskelbta Tarptautine kliento diena. Šiemet ji minima 10-ąjį kartą. Ar žinote, kad šios šventės iniciatoriai – Lietuvos verslininkai? Būtent iš Lietuvos šventė paplito po visą pasaulį. Jos tikslas – parodyti dar didesnį dėmesį klientams, padėkoti jiems. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems per nuotolį

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas. skaityti »

BS/2 užtikrina efektyvią bankinės įrangos techninę priežiūrą netgi karantino metu

Pasaulyje įsismarkavus koronavirusui COVID-19, 2020 m. kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė pandemiją. Dauguma šalių įsivedė karantiną, rekomenduodamos savo piliečiams laikytis socialinės izoliacijos. Buvo uždaryta daugybė mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių, viešojo maitinimo įstaigų ir kitų masinių susibūrimo vietų. Daugybė įmonių savo darbuotojus išleido dirbti nuotoliniu būdu. skaityti »

Saviinkasacija. Naujos galimybės „COVID-19“ pandemijos metu

Ateityje vis labiau augs sprendimų, didinančių bankų ir mažmeninės prekybos tinklų savarankiškumą (įskaitant saviinkasacijos įrangą), paklausa. Tokią nuomonę neseniai išsakė „Infoline-analitiki“ vadovas M. Burmistrov. skaityti »

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »

Darbuotojai dirba iš namų? Būtina iš naujo peržiūrėti įmonės informacijos saugumo politiką

Lietuvos Vyriausybei paskelbus šalyje karantiną dėl koronaviruso pandemijos, Lietuvos įmonių vadovai raginami sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Ar verslas, siūlydamas savo darbuotojams nuotolinio darbo galimybes yra tinkamai pasiruošęs ne tik iš techninės pusės, bet ir gali užtikrinti apsaugą nuo kibernetinių įsilaužimų? skaityti »