„Skynet“ televizijos žiūrovams – šūsnis naujų kanalų rinkinių

Publikuota: 2016 m. rugsėjo 1 d. ketvirtadienis

Išmaniosios „Skynet“ televizijos kūrėjai šį rudenį kviečia pasitikti su geromis naujienomis ir pristato net 7 atnaujintus kanalų rinkinius. Nuo rugsėjo 1 dienos žiūrovai galės rinktis ir mėgautis šiais naujais papildomais rinkiniais: „Vaikams“, „Laisvalaikio“, HD, „Filmų“, „Disney vaikams“, „Viasat dokumentika“ ir „Muzikinis“.

Anot „Skynet“ produkto vadovo Povilo Keburio, rinkinių sudėtis atnaujinta išanalizavus klientų poreikius ir kanalų žiūrimumą. „Atnaujindami kanalų rinkinius, siekėme, kad jie tiktų daugeliui žiūrovų. Turime du nuotaikingus rinkinius mažiesiems, HD rinkinį išskirtinės kokybės mėgėjams, turiningam laisvalaikiui skirtą puikų rinkinį „Laisvalaikio“, specializuotų rinkinių besidomintiems kinu, muzika, mokslu. Tikimės, kad mūsų pasiūlytos naujovės leis klientams dar paprasčiau ir patogiau mėgautis kokybišku TV turiniu“, – sakė P. Keburis.

Mažuosius žiūrovus turėtų pradžiuginti rinkinyje „Vaikams“ rodomi net du profesionaliai lietuvių kalba įgarsinti kanalai: „JimJam“ ir „KidZone+ HD“ (bus rodomas nuo spalio). Tai atsakingai ir kruopščiai atrinktas turinys, kokybiška animacija, populiarūs vaikiški serialai, lavinamosios ir nuotykinės laidelės.

Negalintiems gyventi be gero kino rekomenduojamas „Filmų“ rinkinys. Čia žiūrovai ras ne tik jau pamėgtus lietuviškai įgarsintus kanalus „Balticum Auksinis“ ir „Balticum Platinum“, bet ir originalo bei lietuvių ir rusų kalbomis retransliuojamą „FilmZone“, populiariuosius „CBS Drama“, AMC ir kt.

Televizijos kūrėjai siūlo ir naują patrauklų „Laisvalaikio“ rinkinį. Jis patiks smalsiesiems ir nuolat norintiems išmokti ko nors naujo. Keliautojams pravers kanalas „Travel“, tobulinantiems anglų kalbos žinias – „English Club“, kulinarijos aistruoliams – „Food Network“, sveikuoliams – „Zdrovoje TV“ (planuojama pradėti rodyti artimiausiu metu). Ir tai dar tikrai ne viskas, ką rasite šiame rinkinyje!

Na, o vertinantys išskirtinę vaizdo kokybę kviečiami žiūrėti HD rinkinį. Čia žiūrovai ras vienintelį lietuvišką TV kanalą sporto tematika „Sport 1 HD“, kurį žiūrėdami pasijus tarsi patys sėdėtų tribūnoje ir stebėtų varžybas gyvai. Mažiesiems čia siūlomas lietuviškai įgarsintas kanalas „KidZone+ HD“, kuriame gausu populiarių animacinių serialų ir filmų. Kino juostų iš viso pasaulio originalo ir lietuvių kalbomis pasiūlys „FilmZone+ HD“ kūrėjai. O kur dar žiūrovų jau pamėgti „Eurosport HD“, „Animal Planet HD“, „Discovery Science HD“ ir kt...

Išmanioji „Skynet“ televizija vilniečiams siūlo rinktis pagrindinį ir papildomus teminius rinkinius – iš viso daugiau nei 100 įvairios tematikos ir skirtingomis kalbomis transliuojamų kanalų. Be to, žiūrovai gali naudotis daugybe patrauklių papildomų funkcijų: peržiūrėti mėgstamos laidos ar filmo įrašą, realiuoju laiku atsukti žiūrimą programą, televizoriaus ekrane naršyti internetą, peržiūrėti orų prognozę ir kt.  

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Ateities bankinė savitarna. Naujų „DN Series“ bankomatų apžvalga

Viena iš pirmaujančių bankinės įrangos gamintojų ir jai skirtų programinių sprendimų kūrėjų „Diebold Nixdorf“ prieš metus anonsavo naują bankomatų liniją – „DN Series“. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems per nuotolį

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas. skaityti »

BS/2 užtikrina efektyvią bankinės įrangos techninę priežiūrą netgi karantino metu

Pasaulyje įsismarkavus koronavirusui COVID-19, 2020 m. kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė pandemiją. Dauguma šalių įsivedė karantiną, rekomenduodamos savo piliečiams laikytis socialinės izoliacijos. Buvo uždaryta daugybė mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių, viešojo maitinimo įstaigų ir kitų masinių susibūrimo vietų. Daugybė įmonių savo darbuotojus išleido dirbti nuotoliniu būdu. skaityti »

Saviinkasacija. Naujos galimybės „COVID-19“ pandemijos metu

Ateityje vis labiau augs sprendimų, didinančių bankų ir mažmeninės prekybos tinklų savarankiškumą (įskaitant saviinkasacijos įrangą), paklausa. Tokią nuomonę neseniai išsakė „Infoline-analitiki“ vadovas M. Burmistrov. skaityti »

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »