Studentai ir verslininkai susitinka VGTU Karjeros dienose

Publikuota: 2015 m. kovo 5 d. ketvirtadienis

Visą kovą ir balandį Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) šurmuliuoja jubiliejinės, dešimtosios, Karjeros dienos. Jose aktyviai dalyvauja ne tik universiteto bendruomenė, bet ir verslo atstovai.

Anot VGTU rektoriaus Alfonso Daniūno, tokie karjeros renginiai – tai pirmieji studentų žingsniai sėkmingos karjeros link. „Augant Lietuvos ūkiui ir ekonomikai, reikia vis daugiau fizinių, technologinių mokslų atstovų, vadybininkų, tačiau vien paklausios profesijos ieškant darbo nepakaks. Įgyti darbo patirties galima jau mokantis universitete, o karjeros renginių metu jaunuoliai mokomi deramai pristatyti save, susipažįsta su potencialiais darbdaviais“, – sakė A. Daniūnas.

Kovo 19-ąją VGTU vyksiančiai karjeros kontaktų mugei aktyviai ruošiasi ir viena iš generalinių šio renginio rėmėjų – įmonių grupė „Penki kontinentai“. Anot grupės Personalo departamento vadovės Anželikos Daujotienės, siekiant sėkmingos karjeros svarbu ne tik profesinės žinios – daug lemia ir paties žmogaus iniciatyvumas bei smalsumas. „Raktas į sėkmingą karjerą nėra vien puikus savo srities išmanymas. Be galo svarbu ir asmeninė iniciatyva, entuziazmas, pozityvumas, valia, noras siekti kiekvieną dieną vis daugiau bei aktyvus dalyvavimas visuomeninėje veikloje. Rinka šiandien siūlo daug galimybių. Kuo anksčiau pradedama domėtis realiu darbu, tuo labiau didėja tikimybė atrasti sėkmę ir savo vietą“, – sakė A. Daujotienė.

Personalo vadovės teigimu, dalyvavimas Karjeros dienų renginiuose – tai galimybė įmonėms pristatyti savo bendrovę, išsamiai papasakoti apie jos produktus ir paslaugas, supažindinti su įmonės kultūra ir tradicijomis, darbo sąlygomis, darbuotojams keliamais reikalavimais. Taip pat prisidėti prie šalies socialinių projektų, kurie orientuoti į saviugdą, užimtumo ir verslumo skatinimą. „Jauniems ką tik studijas baigusiems specialistams neretai trūksta žinių apie Lietuvos įmones, jų veiklą, pasiekimus, sudaromas sąlygas perspektyviems specialistams. Galbūt tai viena iš priežasčių, kodėl jauni žmonės renkasi darbą užsienyje užuot sėkmingai darę karjerą savo šalyje. Todėl tokie bendri verslo ir universitetų bendruomenių susitikimai – tai proga geriau pažinti Lietuvos verslą, suprasti darbo rinkos tendencijas ir darbdavių lūkesčius bei užmegzti naudingų kontaktų“, – sakė A. Daujotienė.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ nuolat dalyvauja įvairiuose švietimo projektuose: skaito paskaitas universitetuose, rengia studentų ekskursijas, sudaro besimokantiesiems sąlygas atlikti praktiką, remia kitas švietimo iniciatyvas.

Plačiau apie VGTU Karjeros dienas.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Emociukų gimtadienis. Kas pirmasis el. paštu išsiuntė šypsenėlę?

Šiuolaikiniame gyvenime bendraujant virtualiai, išgyvenimus ir nuotaiką padeda reikšti emociukai (ang. emoji) – ženkliukai, perteikiantys emociją. skaityti »

Kova už bankomatus. Kaip šiais laikais apiplėšiami savitarnos įrenginiai

Vagystės iš bankomatų, panaudojant piktavalių sukurtą programinę įrangą ar bankomatą išlaužiant tiesiog fiziškai, tebėra skaudi 2018-ųjų metų bankinio sektoriaus tema. skaityti »

5 mitai apie programuotojus

Ko gero kiekvienas yra girdėjęs, kad programuotojai yra uždari, nemoka bendrauti su moterimis ir kiaurą parą nesiprausę nesiskutę sėdi prie kompiuterio. skaityti »

Azerbaidžano greito maitinimo restoranuose – BS/2 įdiegti savitarnos kioskai

Greito maitinimo restoranuose „McDonald's“ Azerbaidžane Lietuvos bendrovė BS/2 įrengti pirmieji interaktyvūs savitarnos kioskai. skaityti »

Testuotojams šventę padovanojo... drugelis

Rugsėjo 9-oji laikoma Pasauline testuotojų diena dėl vieno juokingo įvykio. skaityti »

Spartusis interneto tinklas remia sparčią futbolo komandą

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ tapo Vilniaus futbolo klubo „Viltis“ rėmėju. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonė atnaujins „Kauno vandenų“ kompiuterinius tinklus

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ antrinė bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) rūpinsis UAB „Kauno vandenys“ kompiuterinio tinklo atnaujinimu. skaityti »

Poilsis darbe – tai įmanoma!

Kokie šiuolaikinių darbuotojų lūkesčiai dėl darbo sąlygų? Įmonių grupės „Penki kontinentai“ vidinis tyrimas parodė, kad darbuotojai norėtų patalpų, kuriose galėtų trumpam „pabėgti“ nuo darbo rutinos. skaityti »

„Penki“ ir GOODLIFE dovanojo dar vieną nemokamą treniruotę

Besibaigiant vasarai šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE pakvietė visus norinčius dar šiltą vakarą pasportuoti gryname ore. skaityti »

Lietuviškas sprendimas „Payments.iQ“ padeda valdyti Azerbaidžano mokėjimo terminalų tinklą

Azerbaidžano bankas „Silk Way Bank“ sėkmingai įgyvendino mokėjimo terminalų „SWPay“ su įdiegta Lietuvos bendrovės BS/2 mokėjimų valdymo sistema „Payments.iQ“ tinklo projektą. skaityti »