Studentai ir verslininkai susitinka VGTU Karjeros dienose

Publikuota: 2015 m. kovo 5 d. ketvirtadienis

Visą kovą ir balandį Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) šurmuliuoja jubiliejinės, dešimtosios, Karjeros dienos. Jose aktyviai dalyvauja ne tik universiteto bendruomenė, bet ir verslo atstovai.

Anot VGTU rektoriaus Alfonso Daniūno, tokie karjeros renginiai – tai pirmieji studentų žingsniai sėkmingos karjeros link. „Augant Lietuvos ūkiui ir ekonomikai, reikia vis daugiau fizinių, technologinių mokslų atstovų, vadybininkų, tačiau vien paklausios profesijos ieškant darbo nepakaks. Įgyti darbo patirties galima jau mokantis universitete, o karjeros renginių metu jaunuoliai mokomi deramai pristatyti save, susipažįsta su potencialiais darbdaviais“, – sakė A. Daniūnas.

Kovo 19-ąją VGTU vyksiančiai karjeros kontaktų mugei aktyviai ruošiasi ir viena iš generalinių šio renginio rėmėjų – įmonių grupė „Penki kontinentai“. Anot grupės Personalo departamento vadovės Anželikos Daujotienės, siekiant sėkmingos karjeros svarbu ne tik profesinės žinios – daug lemia ir paties žmogaus iniciatyvumas bei smalsumas. „Raktas į sėkmingą karjerą nėra vien puikus savo srities išmanymas. Be galo svarbu ir asmeninė iniciatyva, entuziazmas, pozityvumas, valia, noras siekti kiekvieną dieną vis daugiau bei aktyvus dalyvavimas visuomeninėje veikloje. Rinka šiandien siūlo daug galimybių. Kuo anksčiau pradedama domėtis realiu darbu, tuo labiau didėja tikimybė atrasti sėkmę ir savo vietą“, – sakė A. Daujotienė.

Personalo vadovės teigimu, dalyvavimas Karjeros dienų renginiuose – tai galimybė įmonėms pristatyti savo bendrovę, išsamiai papasakoti apie jos produktus ir paslaugas, supažindinti su įmonės kultūra ir tradicijomis, darbo sąlygomis, darbuotojams keliamais reikalavimais. Taip pat prisidėti prie šalies socialinių projektų, kurie orientuoti į saviugdą, užimtumo ir verslumo skatinimą. „Jauniems ką tik studijas baigusiems specialistams neretai trūksta žinių apie Lietuvos įmones, jų veiklą, pasiekimus, sudaromas sąlygas perspektyviems specialistams. Galbūt tai viena iš priežasčių, kodėl jauni žmonės renkasi darbą užsienyje užuot sėkmingai darę karjerą savo šalyje. Todėl tokie bendri verslo ir universitetų bendruomenių susitikimai – tai proga geriau pažinti Lietuvos verslą, suprasti darbo rinkos tendencijas ir darbdavių lūkesčius bei užmegzti naudingų kontaktų“, – sakė A. Daujotienė.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ nuolat dalyvauja įvairiuose švietimo projektuose: skaito paskaitas universitetuose, rengia studentų ekskursijas, sudaro besimokantiesiems sąlygas atlikti praktiką, remia kitas švietimo iniciatyvas.

Plačiau apie VGTU Karjeros dienas.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė per pirmąjį 2019 m. ketvirtį uždirbo 10,9 mln. eurų pajamų

Unikalius informacinių technologijų sprendimus kuriančios įmonių grupės „Penki kontinentai“ pardavimo pajamos pirmąjį 2019 m. ketvirtį pasiekė 10,9 mln. Eur arba 25 proc. daugiau nei prieš metus per tą patį laikotarpį, kai grupės pajamos sudarė 8,7 mln. eurų. skaityti »

Uzbekistano bankui „Ipak Yuli“ įrengti automatizuoti valiutos keitimo centrai

Pastaraisiais metais bankiniame sektoriuje vyksta dideli savitarnos įrangos paskirties pokyčiai. skaityti »

Išmanioji televizija visą vasarą už neįtikėtiną kainą

Atėjus kalendorinei vasarai, „Penki“ nori pradžiuginti savo esamus ir būsimus klientus ypatingais pasiūlymais. Vasaros laikotarpiu užsisakę „Penki“ išmaniąją televiziją, ja vasaros mėnesiais galėsite naudotis tik už 1 Eur/ mėn. skaityti »

Lietuvos įmonė prisideda prie Nigerijos bankų saugumo

Afrika yra didelių kontrastų šalis, kurioje vienu metu galima aptikti aktyviai besiplėtojančius miestus, o šalimais – skurdą ir lūšnynų rajonus. skaityti »

Atgijusios legendinės lenktynės į 31-ą verslo centro „Europa“ aukštą

Po daugelio metų pertraukos Vilniuje vyko ekstremalusis bėgimas į 31-ą aukščiausio Baltijos šalyse verslo centro „Europa“ aukštą. skaityti »

„Penki kontinentai“ išleido knygą apie grynųjų pinigų judėjimą

Dar visai neseniai įmonių grupė „Penki kontinentai“ išleido Tachmasib Dadašev knygą „Šiuolaikinės vaizdo apsaugos platformos“, o šiandien vartome jau antrąją šio autoriaus knygą – „Grynųjų pinigų judėjimas: istorija ir technologinės perspektyvos“. skaityti »

Apie pinigų ciklo evoliuciją ir grynųjų judėjimo valdymo strategiją – tarptautiniame seminare

Tarptautinis seminaras apie grynųjų pinigų operacijas yra vienas iš autoritetingų forumų, suburiančių grynųjų pinigų srautų valdymo specialistus iš komercinių ir valstybinių bankų. skaityti »

V. Nazarenko: apie S&G 2019-ųjų planus ir partnerystę su BS/2

Jau daugiau nei 160 metų pasaulyje žinomas „Sargent and Greenleaf“ (S&G) vardas. skaityti »

BS/2 pristatė naują bankomatų apsaugos sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pristatė naują programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę – atmeye.com. skaityti »