Studentai ir verslininkai susitinka VGTU Karjeros dienose

Publikuota: 2015 m. kovo 5 d. ketvirtadienis

Visą kovą ir balandį Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) šurmuliuoja jubiliejinės, dešimtosios, Karjeros dienos. Jose aktyviai dalyvauja ne tik universiteto bendruomenė, bet ir verslo atstovai.

Anot VGTU rektoriaus Alfonso Daniūno, tokie karjeros renginiai – tai pirmieji studentų žingsniai sėkmingos karjeros link. „Augant Lietuvos ūkiui ir ekonomikai, reikia vis daugiau fizinių, technologinių mokslų atstovų, vadybininkų, tačiau vien paklausios profesijos ieškant darbo nepakaks. Įgyti darbo patirties galima jau mokantis universitete, o karjeros renginių metu jaunuoliai mokomi deramai pristatyti save, susipažįsta su potencialiais darbdaviais“, – sakė A. Daniūnas.

Kovo 19-ąją VGTU vyksiančiai karjeros kontaktų mugei aktyviai ruošiasi ir viena iš generalinių šio renginio rėmėjų – įmonių grupė „Penki kontinentai“. Anot grupės Personalo departamento vadovės Anželikos Daujotienės, siekiant sėkmingos karjeros svarbu ne tik profesinės žinios – daug lemia ir paties žmogaus iniciatyvumas bei smalsumas. „Raktas į sėkmingą karjerą nėra vien puikus savo srities išmanymas. Be galo svarbu ir asmeninė iniciatyva, entuziazmas, pozityvumas, valia, noras siekti kiekvieną dieną vis daugiau bei aktyvus dalyvavimas visuomeninėje veikloje. Rinka šiandien siūlo daug galimybių. Kuo anksčiau pradedama domėtis realiu darbu, tuo labiau didėja tikimybė atrasti sėkmę ir savo vietą“, – sakė A. Daujotienė.

Personalo vadovės teigimu, dalyvavimas Karjeros dienų renginiuose – tai galimybė įmonėms pristatyti savo bendrovę, išsamiai papasakoti apie jos produktus ir paslaugas, supažindinti su įmonės kultūra ir tradicijomis, darbo sąlygomis, darbuotojams keliamais reikalavimais. Taip pat prisidėti prie šalies socialinių projektų, kurie orientuoti į saviugdą, užimtumo ir verslumo skatinimą. „Jauniems ką tik studijas baigusiems specialistams neretai trūksta žinių apie Lietuvos įmones, jų veiklą, pasiekimus, sudaromas sąlygas perspektyviems specialistams. Galbūt tai viena iš priežasčių, kodėl jauni žmonės renkasi darbą užsienyje užuot sėkmingai darę karjerą savo šalyje. Todėl tokie bendri verslo ir universitetų bendruomenių susitikimai – tai proga geriau pažinti Lietuvos verslą, suprasti darbo rinkos tendencijas ir darbdavių lūkesčius bei užmegzti naudingų kontaktų“, – sakė A. Daujotienė.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ nuolat dalyvauja įvairiuose švietimo projektuose: skaito paskaitas universitetuose, rengia studentų ekskursijas, sudaro besimokantiesiems sąlygas atlikti praktiką, remia kitas švietimo iniciatyvas.

Plačiau apie VGTU Karjeros dienas.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Ar žinote, kad šviesolaidinis kabelis naudojamas anaiptol ne tik sparčiam interneto ryšiui užtikrinti? skaityti »

„Penki kontinentai“ stiprina Lietuvos kariuomenės ITT infrastruktūrą

Lietuvos kariuomenė galės naudotis kokybiškesnėmis ir patikimesnėmis ryšio priemonėmis, įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančiai ITT bendrovei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) laimėjus Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono viešųjų optinių kabelių pirkimo konkursą. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai tradiciškai varžėsi teniso turnyre „BFI Cup“

Daugiau nei 10 metų Lietuvoje organizuojamame tarptautiniame teniso turnyre „BFI Cup“ lapkričio 10–11 d. tradiciškai susitiko Baltijos šalių ir Švedijos finansinių įstaigų atstovai. skaityti »

Azerbaidžane bus aptartos skaitmenizavimo problemos ir biometrinės identifikacijos perspektyvos

Naujausios skaitmenizavimo tendencijos ir problemos – pagrindinė tema, kuri bus analizuojama lapkričio 15–16 d. Azerbaidžane vyksiančiame III-iajame tarptautiniame bankiniame forume. Renginyje dalyvaus daugiau nei šimtas atstovų iš įtakingų įvairių šalių įmonių: Europos, NVS, JAV, Japonijos, Kinijos. skaityti »

BS/2 pasirašė sutartį su Kazachstano banku dėl 111 bankomatų įsigijimo

Bankines technologijas ir mažmenines prekybos sprendimus diegianti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pasirašė sutartį su vienu stambiausių Kazachstano bankų „Bank CenterCredit“ dėl 111 bankomatų su įdiegtu BS/2 plėtojamu savitarnos įrenginių apsaugos sprendimu „АТМеуе.iQ“ tiekimo. skaityti »

Tenisas + verslas = Sėkmė

Jau šį savaitgalį Vilniuje vyks tradicinis teniso turnyras „BFI Cup“, kuriame varžosi bankų bei finansinių įstaigų atstovai. Ta proga – šiek tiek istorijos apie tai, kaip atsirado ir išpopuliarėjo ši sporto šaka. skaityti »

20 metų – kartu su ilgamečiais klientais

Šiemet spalio 28-oji UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ kolektyvui jubiliejinė. skaityti »

Sostinės gyventojams duoda „Penkis“, šalies verslui – „Profit“

Prieš 20 metų spalio 28 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ Vilniuje pradėjo tiesti šviesolaidinio interneto tinklą. Tai buvo pirmasis toks modernus ryšio tinklas šalyje, gerokai pažangesnis ir pranašesnis už iki tol naudotus kitų tiekėjų varinius kabelius. skaityti »

Šiuolaikinės technologijos ir inovacijos parodoje IN TOUCH ALMATY 2018

Didesnis bankų paslaugomis besinaudojančių vartotojų poreikių pažinimas, banko padalinių transformacijos tendencijos ir vis platesnė bankinių paslaugų skaitmenizacija – esminės temos, kurios dominavo jau 11-oje tarptautinėje konferencijoje „IN TOUCH Almaty 2018“. skaityti »

Šviesolaidiniam internetui Lietuvoje jau 20

1998 m. spalio 28 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, Lietuvoje pradėjo tiesti pirmąjį šviesolaidinį interneto tinklą. skaityti »