Studentai ir verslininkai susitinka VGTU Karjeros dienose

Publikuota: 2015 m. kovo 5 d. ketvirtadienis

Visą kovą ir balandį Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) šurmuliuoja jubiliejinės, dešimtosios, Karjeros dienos. Jose aktyviai dalyvauja ne tik universiteto bendruomenė, bet ir verslo atstovai.

Anot VGTU rektoriaus Alfonso Daniūno, tokie karjeros renginiai – tai pirmieji studentų žingsniai sėkmingos karjeros link. „Augant Lietuvos ūkiui ir ekonomikai, reikia vis daugiau fizinių, technologinių mokslų atstovų, vadybininkų, tačiau vien paklausios profesijos ieškant darbo nepakaks. Įgyti darbo patirties galima jau mokantis universitete, o karjeros renginių metu jaunuoliai mokomi deramai pristatyti save, susipažįsta su potencialiais darbdaviais“, – sakė A. Daniūnas.

Kovo 19-ąją VGTU vyksiančiai karjeros kontaktų mugei aktyviai ruošiasi ir viena iš generalinių šio renginio rėmėjų – įmonių grupė „Penki kontinentai“. Anot grupės Personalo departamento vadovės Anželikos Daujotienės, siekiant sėkmingos karjeros svarbu ne tik profesinės žinios – daug lemia ir paties žmogaus iniciatyvumas bei smalsumas. „Raktas į sėkmingą karjerą nėra vien puikus savo srities išmanymas. Be galo svarbu ir asmeninė iniciatyva, entuziazmas, pozityvumas, valia, noras siekti kiekvieną dieną vis daugiau bei aktyvus dalyvavimas visuomeninėje veikloje. Rinka šiandien siūlo daug galimybių. Kuo anksčiau pradedama domėtis realiu darbu, tuo labiau didėja tikimybė atrasti sėkmę ir savo vietą“, – sakė A. Daujotienė.

Personalo vadovės teigimu, dalyvavimas Karjeros dienų renginiuose – tai galimybė įmonėms pristatyti savo bendrovę, išsamiai papasakoti apie jos produktus ir paslaugas, supažindinti su įmonės kultūra ir tradicijomis, darbo sąlygomis, darbuotojams keliamais reikalavimais. Taip pat prisidėti prie šalies socialinių projektų, kurie orientuoti į saviugdą, užimtumo ir verslumo skatinimą. „Jauniems ką tik studijas baigusiems specialistams neretai trūksta žinių apie Lietuvos įmones, jų veiklą, pasiekimus, sudaromas sąlygas perspektyviems specialistams. Galbūt tai viena iš priežasčių, kodėl jauni žmonės renkasi darbą užsienyje užuot sėkmingai darę karjerą savo šalyje. Todėl tokie bendri verslo ir universitetų bendruomenių susitikimai – tai proga geriau pažinti Lietuvos verslą, suprasti darbo rinkos tendencijas ir darbdavių lūkesčius bei užmegzti naudingų kontaktų“, – sakė A. Daujotienė.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ nuolat dalyvauja įvairiuose švietimo projektuose: skaito paskaitas universitetuose, rengia studentų ekskursijas, sudaro besimokantiesiems sąlygas atlikti praktiką, remia kitas švietimo iniciatyvas.

Plačiau apie VGTU Karjeros dienas.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

BS/2 dalyvaus ATMIA konferencijoje Orlande

Daugiau nei 1 200 garsių įmonių iš 25-ies pasaulio šalių vasario 19–21 d. dalyvaus tarptautinės bankomatų asociacijos ATMIA konferencijoje Orlande, Floridos valstijoje. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pajamos 2018 m. siekė 47 mln. eurų

Aukštųjų technologijų srityje beveik 30 metų veikianti įmonių grupė „Penki kontinentai“ 2018 m. fiksavo rekordinius finansinius rodiklius, palyginti su 2017 metais. Grupės pajamos pernai pasiekė 47 mln. eurų (2017 m. – 34 mln. eurų), o neaudituotas pelnas iki apmokestinimo sudarė 1,7 mln. eurų (2017 m. – 2,2 mln. eurų). skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupės įmonės už atsakingą ir skaidrų verslą įvertintos tarptautiniu lygmeniu

„Penkių kontinentų“ grupės įmonėms „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) ir „ASHBURN International“ antrus metus iš eilės suteiktas tarptautinės bendrovės „EcoVadis“ sidabrinis statusas. skaityti »

Kaip kiekvienas iš mūsų galime apsaugoti svarbius įmonės duomenis?

Skaitmenizacija, automatizacija, robotizacija, daiktų internetas bei kosminiu greičiu tobulėjantis dirbtinis intelektas daro įtaką vis daugiau mūsų gyvenimo sričių. skaityti »

Bankomatų saugumui būtina operacinė sistema „Windows 10“

Daugelio pasaulyje veikiančių bankų laukia nemažas iššūkis, susijęs su bankomatų tinklo saugumo užtikrinimu. skaityti »

„Cash Management.iQ“: naujas grynųjų poreikio prognozavimo mechanizmas

2019 m. BS/2 planuoja atnaujinti savo grynųjų srautų valdymo sistemos „Cash Management.iQ“ prognozavimo mechanizmą. Sistema padės nustatyti kiekvieno banko skyriaus, kiekvienos prekybos vietos, kiekvieno savitarnos įrenginio grynųjų poreikį 10–20 proc. tiksliau. skaityti »

Mažmeninės prekybos sektoriaus potencialas ir ateitis Azerbaidžane

Per pastaruosius 10 metų mažmeninė prekyba Azerbaidžane tapo viena iš dinamiškiausiai besirutuliojančių ekonomikos sričių. skaityti »

„BS/2 Kazakhstan“ švenčia 10-metį

Kazachstanas iš kitų Vidurio Azijos šalių išsiskiria didžiausia ekonomine sistema. Devintoje didžiausioje pagal plotą (2,7 mln. kv. km) pasaulio šalyje gyvena 18,3 mln. gyventojų. Čia veikia 28 bankai, o bankinių kortelių skaičius šiais metais pasiekė 20,5 mln. skaityti »

BS/2 investuoja į Uzbekistano rinką bankų savitarnos įrenginių tinklą

Uzbekistano finansinė ekonomika išgyvena svarbius pokyčius. Čia įgyvendinamos grandiozinės naujovės apima visas šalies plėtros kryptis ir ekonominę pertvarką. Uzbekistanas tampa viena iš patraukliausių šalių užsienio investuotojams. skaityti »

Inkasavimo modeliavimo priemonė – „CIT Simulator“

Grynieji pinigai pasaulyje dar nesiruošia trauktis, o jų apyvarta vis auga. Bankai ir kitos organizacijos nuolat ieško būdų, kaip efektyviau susitvarkyti su dideliais grynųjų srautais. skaityti »