Taškente aptartos inovacijos, padedančios valdyti grynųjų pinigų srautus

Publikuota: 2019 m. lapkričio 22 d. penktadienis

Lapkričio 12–13 dienomis Uzbekistane, Taškente, vyko tarptautinė konferencija apie grynųjų pinigų judėjimą, inkasaciją ir kasų operacijas bankuose „NDO Tashkent 2019“. 

Renginyje susitiko įvairių bankų grynųjų pinigų tvarkymo ir kasų operacijų departamentų vadovai, specialistai, finansiniam sektoriui skirtos techninės ir programinės įrangos gamintojai. Iš viso konferencijoje dalyvavo daugiau nei 140 bankinės pramonės atstovų iš NVS, Europos šalių ir Centrinės Azijos regiono.

Konferencijos dalyviai dalijosi patirtimi apie grynųjų pinigų judėjimo valdymą, susipažino su technologinėmis naujovėmis ir inovaciniais programiniais sprendimais bankams, aptarė grynųjų pinigų judėjimo valdymo ypatumus ir šiam regionui aktualias problemas.

BS/2 atstovai konferencijoje pristatė technologinių naujovių diegimo perspektyvas saviinkasacijos srityje. BS/2 Rinkodaros skyriaus vadovas Kirill Ovsiannikov skaitė pranešimą „Cash Management.iQ“: šiuolaikinės grynųjų pinigų valdymo priemonės“ apie įmonės plėtojamą grynųjų valdymo sistemą „Cash Management.iQ“ ir bankų problemas, kurias galima išspręsti ją įdiegus. Konferencijos metu įrengtame BS/2 stende bankų atstovai galėjo gyvai pamatyti, kaip ši sistema veikia ir įvertinti jos teikiamus privalumus, stebint bei prognozuojant grynųjų pinigų poreikį priemones, tvarkant su grynųjų užsakymu ir kasų operacijomis susijusią dokumentaciją.

„Apsilankymas konferencijoje Taškente pravertė ne tik tuo, kad visapusiškai sužinojome apie grynųjų pinigų valdymo problemas Uzbekistane, bet ir aptarėme bankinio sektoriaus plėtros perspektyvas Centrinės Azijos regione“, – sako „BS/2 Uzbekistan“ („BS/2 Таshkent“) direktorius Anton Valinčius.

Savo pranešime „Saviinkasacija: kam reikalingos ADM bankomatų pasaulyje?“ A. Valinčius papasakojo apie saviinkasacijos, atliekamos per bankomatus, privalumus bei trūkumus ir apie ADM (automatines depozito mašinas) funkcijas. ADM – dar pakankama naujovė šio regiono rinkoje, tačiau Uzbekistane šių įrenginių po truputį daugėja, nes pastebimi akivaizdūs jų privalumai saviinkasacijos srityje.

Didelio renginio svečių dėmesio sulaukė BS/2 stende pristatytas „Diebold Nixdorf“ bankomatas „CS 4060“ su grynųjų pinigų recirkuliacijos funkcija. BS/2 specialistai pademonstravo, kaip gali būti išplečiamos tokio bankomato funkcijos, į jį įdiegus valiutų keitimo bankomatuose sprendimą „FCX.iQ“, atsiskaitymų per savitarnos įrenginius priėmimo sistemą „Payments.iQ“, grynųjų pinigų išėmimo per mobilųjį įrenginį programą ir veidų atpažinimo sprendimą „Face Recognition“.

Konferenciją „NDO Tashkent 2019“ organizavo „Business-Format“, o BS/2 tapo jos platininiu rėmėju.

 

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„FCX.iQ 2.0“: naujos valiutos keitimo galimybės bankomatuose

BS/2 parengė programinio sprendimo „FCX.iQ“, skirto valiutos keitimo funkcijai bankomatuose užtikrinti, atnaujinimą. Naujoji versija suteikia papildomų galimybių, palengvinančių valiutų kursų valdymą, savitarnos įrenginių tinklų administravimą ir vartotojų identifikaciją. skaityti »

„Penki“ šviesolaidinis internetas sujungia Vilniaus miesto švietimo ir ugdymo įstaigas

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ šių metų pradžioje pasirašė 12 sutarčių dėl šviesolaidinio interneto tiekimo Vilniaus miesto mokymo bei ugdymo įstaigoms, kurios, pasikeitus ankstesnio paslaugų teikėjo veiklos funkcijoms, liko be interneto ryšio. skaityti »

Sakartvele plečiamos atsiskaitymo be grynųjų galimybės

Sakartvelo restoranuose, kuriuose atsiskaitant naudojamasi vienam stambiausių šalies bankų priklausančiais elektroniniais kortelių skaitytuvais, padavėjams galima palikti arbatpinigių, net jei lankytojai neturi grynųjų pinigų. skaityti »

2020-ieji. Kiek interneto naudotojų pasitiko naujuosius metus?

Dar, rodos, ne taip seniai su naujausiais metais žmonės vieni kitus sveikindavo skambindami telefonais. Prisiskambinti būdavo sudėtinga, linijos užimtos. Vis labiau išpopuliarėjus internetui ir įvairioms pokalbių programėlėms, su naujausiais jau bemaž niekas nebesveikina telefonu, o tik rašo žinutes internetu. Galima teigti, kad šiemet su naujausiais metais vieni kitus pasveikino apie 4,5 milijardo pasaulio gyventojų. skaityti »

„Lietuvos geležinkeliai“ įsigijo mobiliuosius elektroninius kortelių skaitytuvus

Siekdama modernizuoti atsiskaitymą už geležinkelio paslaugas, ši transporto įmonė iš „ASHBURN International", plėtojančios elektroninius kortelių skaitytuvų programinius sprendimus, įsigijo apie 100 pasaulinio gamintojo „Ingenico" mobiliųjų elektroninių kortelių skaitytuvų. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins bankomatų apsaugą Turkijoje

BS/2 plečia savo veiklos geografiją – bendradarbiaudama su partneriu Turkijoje „Analistim Bilisim“, siūlo Turkijos bankams vaizdo apsaugos, ginčytinų situacijų sprendimo ir prevencijos nuo sukčiavimo sistemą „ATMeye.iQ“. skaityti »

Lietuvos paštas tęsia bendradarbiavimą su „ASHBURN International“

Didžiausia Lietuvoje pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvos paštas dar dvejiems metams pratęsė bendradarbiavimo sutartį su mokėjimo kortelių autorizavimo sprendimus kuriančia ir diegiančia bendrove „ASHBURN International“. skaityti »

„Face Detection“: papildoma PIN kodo apsauga naudojantis bankomatu

Viena iš dažniausiai pasitaikančių banko klientų finansinių nuostolių priežasčių vis dar yra banali kortelės ar PIN kodo vagystė. skaityti »

Pokalbiai apie įvairialypę kūrybą ir meno (ne)kolekciją

Ar gali būti susiję IT verslas ir menas? „370“ žurnalo atstovai domėjosi „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininko Idrako Dadašovo meno kolekcija. skaityti »

ATSARGIAI: plinta virusas, skelbiantis melagingas žinutes „Penkių kontinentų“ vardu

Gerbiami „Penkių kontinentų“ klientai ir partneriai, įspėjame apie virusą, neteisėtai skelbiantį žinutes „Penkių kontinentų“ vardu. skaityti »