VGTU Karjeros mugė – žingsnis sėkmingos karjeros link

Publikuota: 2015 m. kovo 20 d. penktadienis

Š. m. kovo 19 dieną į Vilniaus Gedimino technikos universitetą (VGTU) skubėjo ne tik studentai ir dėstytojai, bet ir solidūs verslininkai. Visus juos čia sutraukė kasmetė Karjeros mugė, kurioje studentų bendruomenė ir karjeros profesionalai susitiko pasidalyti požiūriais, patirtimi, padiskutuoti apie studijų kokybę, studentų pasiruošimą šiuolaikinei darbo rinkai, jų karjeros galimybes.

Renginyje dalyvavo daugiau nei 70-ies įvairių sričių bendrovių atstovai. Tarp jų ir generalinės rėmėjos įmonių grupės „Penki kontinentai“ specialistai. Studentams jie pristatė vieną seniausių ir didžiausių Lietuvos IT bendrovių, papasakojo apie kasdienius darbus bei iššūkius, praktikos ir karjeros galimybes, atsakė į kilusius klausimus. Įmonėje dirbantys ekspertai taip pat dalijosi įžvalgomis apie IT ateitį, inovatyvių technologijų naudą, perspektyvias profesijas.

Grupės Personalo departamento vadovės Anželikos Daujotienės teigimu, karjerą pradedančiam jaunam žmogui reikia ne tik didelės motyvacijos, bet ir aiškių tikslų. „Iš jauno žmogaus dažniausiai tikimasi entuziazmo, noro mokytis, smalsumo. Tačiau vien degančių akių nepakanka. Sėkmingai darbo rinkoje įsitvirtina tie žmonės, kurie žino, ko nori, kur link eina ir atkakliai to siekia. Be to, itin darbdavių vertinamos ir tokios savybės kaip gebėjimas prisitaikyti prie labai greitai besikeičiančios aplinkos, darbštumas, lojalumas“, – sakė A. Daujotienė.

Į „Penkių kontinentų“ stendą užsukusiems studentams specialistai siūlė ir konkrečių praktikos bei įsidarbinimo galimybių programavimo, rinkodaros, klientų aptarnavimo ir kitose srityse. Patyrę darbuotojai taip pat dalijosi patarimais karjeros ir profesiniais klausimais, kvietė aktyviai ieškoti būdų, kaip atskleisti savo gebėjimus ir pritaikyti turimas žinias.

Kontaktų mugę vainikavo šventinis vakaras ir uždarymo ceremonija, kurioje verslo įmonės įteikė tikslines stipendijas VGTU statybos ir architektūros specialybių studentams.

 

Vaizdo siužetas

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė per pirmąjį 2019 m. ketvirtį uždirbo 10,9 mln. eurų pajamų

Unikalius informacinių technologijų sprendimus kuriančios įmonių grupės „Penki kontinentai“ pardavimo pajamos pirmąjį 2019 m. ketvirtį pasiekė 10,9 mln. Eur arba 25 proc. daugiau nei prieš metus per tą patį laikotarpį, kai grupės pajamos sudarė 8,7 mln. eurų. skaityti »

Uzbekistano bankui „Ipak Yuli“ įrengti automatizuoti valiutos keitimo centrai

Pastaraisiais metais bankiniame sektoriuje vyksta dideli savitarnos įrangos paskirties pokyčiai. skaityti »

Išmanioji televizija visą vasarą už neįtikėtiną kainą

Atėjus kalendorinei vasarai, „Penki“ nori pradžiuginti savo esamus ir būsimus klientus ypatingais pasiūlymais. Vasaros laikotarpiu užsisakę „Penki“ išmaniąją televiziją, ja vasaros mėnesiais galėsite naudotis tik už 1 Eur/ mėn. skaityti »

Lietuvos įmonė prisideda prie Nigerijos bankų saugumo

Afrika yra didelių kontrastų šalis, kurioje vienu metu galima aptikti aktyviai besiplėtojančius miestus, o šalimais – skurdą ir lūšnynų rajonus. skaityti »

Atgijusios legendinės lenktynės į 31-ą verslo centro „Europa“ aukštą

Po daugelio metų pertraukos Vilniuje vyko ekstremalusis bėgimas į 31-ą aukščiausio Baltijos šalyse verslo centro „Europa“ aukštą. skaityti »

„Penki kontinentai“ išleido knygą apie grynųjų pinigų judėjimą

Dar visai neseniai įmonių grupė „Penki kontinentai“ išleido Tachmasib Dadašev knygą „Šiuolaikinės vaizdo apsaugos platformos“, o šiandien vartome jau antrąją šio autoriaus knygą – „Grynųjų pinigų judėjimas: istorija ir technologinės perspektyvos“. skaityti »

Apie pinigų ciklo evoliuciją ir grynųjų judėjimo valdymo strategiją – tarptautiniame seminare

Tarptautinis seminaras apie grynųjų pinigų operacijas yra vienas iš autoritetingų forumų, suburiančių grynųjų pinigų srautų valdymo specialistus iš komercinių ir valstybinių bankų. skaityti »

V. Nazarenko: apie S&G 2019-ųjų planus ir partnerystę su BS/2

Jau daugiau nei 160 metų pasaulyje žinomas „Sargent and Greenleaf“ (S&G) vardas. skaityti »

BS/2 pristatė naują bankomatų apsaugos sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pristatė naują programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę – atmeye.com. skaityti »