VGTU Karjeros mugė – žingsnis sėkmingos karjeros link

Publikuota: 2015 m. kovo 20 d. penktadienis

Š. m. kovo 19 dieną į Vilniaus Gedimino technikos universitetą (VGTU) skubėjo ne tik studentai ir dėstytojai, bet ir solidūs verslininkai. Visus juos čia sutraukė kasmetė Karjeros mugė, kurioje studentų bendruomenė ir karjeros profesionalai susitiko pasidalyti požiūriais, patirtimi, padiskutuoti apie studijų kokybę, studentų pasiruošimą šiuolaikinei darbo rinkai, jų karjeros galimybes.

Renginyje dalyvavo daugiau nei 70-ies įvairių sričių bendrovių atstovai. Tarp jų ir generalinės rėmėjos įmonių grupės „Penki kontinentai“ specialistai. Studentams jie pristatė vieną seniausių ir didžiausių Lietuvos IT bendrovių, papasakojo apie kasdienius darbus bei iššūkius, praktikos ir karjeros galimybes, atsakė į kilusius klausimus. Įmonėje dirbantys ekspertai taip pat dalijosi įžvalgomis apie IT ateitį, inovatyvių technologijų naudą, perspektyvias profesijas.

Grupės Personalo departamento vadovės Anželikos Daujotienės teigimu, karjerą pradedančiam jaunam žmogui reikia ne tik didelės motyvacijos, bet ir aiškių tikslų. „Iš jauno žmogaus dažniausiai tikimasi entuziazmo, noro mokytis, smalsumo. Tačiau vien degančių akių nepakanka. Sėkmingai darbo rinkoje įsitvirtina tie žmonės, kurie žino, ko nori, kur link eina ir atkakliai to siekia. Be to, itin darbdavių vertinamos ir tokios savybės kaip gebėjimas prisitaikyti prie labai greitai besikeičiančios aplinkos, darbštumas, lojalumas“, – sakė A. Daujotienė.

Į „Penkių kontinentų“ stendą užsukusiems studentams specialistai siūlė ir konkrečių praktikos bei įsidarbinimo galimybių programavimo, rinkodaros, klientų aptarnavimo ir kitose srityse. Patyrę darbuotojai taip pat dalijosi patarimais karjeros ir profesiniais klausimais, kvietė aktyviai ieškoti būdų, kaip atskleisti savo gebėjimus ir pritaikyti turimas žinias.

Kontaktų mugę vainikavo šventinis vakaras ir uždarymo ceremonija, kurioje verslo įmonės įteikė tikslines stipendijas VGTU statybos ir architektūros specialybių studentams.

 

Vaizdo siužetas

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Ar žinote, kad šviesolaidinis kabelis naudojamas anaiptol ne tik sparčiam interneto ryšiui užtikrinti? skaityti »

„Penki kontinentai“ stiprina Lietuvos kariuomenės ITT infrastruktūrą

Lietuvos kariuomenė galės naudotis kokybiškesnėmis ir patikimesnėmis ryšio priemonėmis, įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančiai ITT bendrovei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) laimėjus Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono viešųjų optinių kabelių pirkimo konkursą. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai tradiciškai varžėsi teniso turnyre „BFI Cup“

Daugiau nei 10 metų Lietuvoje organizuojamame tarptautiniame teniso turnyre „BFI Cup“ lapkričio 10–11 d. tradiciškai susitiko Baltijos šalių ir Švedijos finansinių įstaigų atstovai. skaityti »

Azerbaidžane bus aptartos skaitmenizavimo problemos ir biometrinės identifikacijos perspektyvos

Naujausios skaitmenizavimo tendencijos ir problemos – pagrindinė tema, kuri bus analizuojama lapkričio 15–16 d. Azerbaidžane vyksiančiame III-iajame tarptautiniame bankiniame forume. Renginyje dalyvaus daugiau nei šimtas atstovų iš įtakingų įvairių šalių įmonių: Europos, NVS, JAV, Japonijos, Kinijos. skaityti »

BS/2 pasirašė sutartį su Kazachstano banku dėl 111 bankomatų įsigijimo

Bankines technologijas ir mažmenines prekybos sprendimus diegianti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pasirašė sutartį su vienu stambiausių Kazachstano bankų „Bank CenterCredit“ dėl 111 bankomatų su įdiegtu BS/2 plėtojamu savitarnos įrenginių apsaugos sprendimu „АТМеуе.iQ“ tiekimo. skaityti »

Tenisas + verslas = Sėkmė

Jau šį savaitgalį Vilniuje vyks tradicinis teniso turnyras „BFI Cup“, kuriame varžosi bankų bei finansinių įstaigų atstovai. Ta proga – šiek tiek istorijos apie tai, kaip atsirado ir išpopuliarėjo ši sporto šaka. skaityti »

20 metų – kartu su ilgamečiais klientais

Šiemet spalio 28-oji UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ kolektyvui jubiliejinė. skaityti »

Sostinės gyventojams duoda „Penkis“, šalies verslui – „Profit“

Prieš 20 metų spalio 28 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ Vilniuje pradėjo tiesti šviesolaidinio interneto tinklą. Tai buvo pirmasis toks modernus ryšio tinklas šalyje, gerokai pažangesnis ir pranašesnis už iki tol naudotus kitų tiekėjų varinius kabelius. skaityti »

Šiuolaikinės technologijos ir inovacijos parodoje IN TOUCH ALMATY 2018

Didesnis bankų paslaugomis besinaudojančių vartotojų poreikių pažinimas, banko padalinių transformacijos tendencijos ir vis platesnė bankinių paslaugų skaitmenizacija – esminės temos, kurios dominavo jau 11-oje tarptautinėje konferencijoje „IN TOUCH Almaty 2018“. skaityti »

Šviesolaidiniam internetui Lietuvoje jau 20

1998 m. spalio 28 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, Lietuvoje pradėjo tiesti pirmąjį šviesolaidinį interneto tinklą. skaityti »