VGTU Karjeros mugė – žingsnis sėkmingos karjeros link

Publikuota: 2015 m. kovo 20 d. penktadienis

Š. m. kovo 19 dieną į Vilniaus Gedimino technikos universitetą (VGTU) skubėjo ne tik studentai ir dėstytojai, bet ir solidūs verslininkai. Visus juos čia sutraukė kasmetė Karjeros mugė, kurioje studentų bendruomenė ir karjeros profesionalai susitiko pasidalyti požiūriais, patirtimi, padiskutuoti apie studijų kokybę, studentų pasiruošimą šiuolaikinei darbo rinkai, jų karjeros galimybes.

Renginyje dalyvavo daugiau nei 70-ies įvairių sričių bendrovių atstovai. Tarp jų ir generalinės rėmėjos įmonių grupės „Penki kontinentai“ specialistai. Studentams jie pristatė vieną seniausių ir didžiausių Lietuvos IT bendrovių, papasakojo apie kasdienius darbus bei iššūkius, praktikos ir karjeros galimybes, atsakė į kilusius klausimus. Įmonėje dirbantys ekspertai taip pat dalijosi įžvalgomis apie IT ateitį, inovatyvių technologijų naudą, perspektyvias profesijas.

Grupės Personalo departamento vadovės Anželikos Daujotienės teigimu, karjerą pradedančiam jaunam žmogui reikia ne tik didelės motyvacijos, bet ir aiškių tikslų. „Iš jauno žmogaus dažniausiai tikimasi entuziazmo, noro mokytis, smalsumo. Tačiau vien degančių akių nepakanka. Sėkmingai darbo rinkoje įsitvirtina tie žmonės, kurie žino, ko nori, kur link eina ir atkakliai to siekia. Be to, itin darbdavių vertinamos ir tokios savybės kaip gebėjimas prisitaikyti prie labai greitai besikeičiančios aplinkos, darbštumas, lojalumas“, – sakė A. Daujotienė.

Į „Penkių kontinentų“ stendą užsukusiems studentams specialistai siūlė ir konkrečių praktikos bei įsidarbinimo galimybių programavimo, rinkodaros, klientų aptarnavimo ir kitose srityse. Patyrę darbuotojai taip pat dalijosi patarimais karjeros ir profesiniais klausimais, kvietė aktyviai ieškoti būdų, kaip atskleisti savo gebėjimus ir pritaikyti turimas žinias.

Kontaktų mugę vainikavo šventinis vakaras ir uždarymo ceremonija, kurioje verslo įmonės įteikė tikslines stipendijas VGTU statybos ir architektūros specialybių studentams.

 

Vaizdo siužetas

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

BS/2 dalyvaus ATMIA konferencijoje Orlande

Daugiau nei 1 200 garsių įmonių iš 25-ies pasaulio šalių vasario 19–21 d. dalyvaus tarptautinės bankomatų asociacijos ATMIA konferencijoje Orlande, Floridos valstijoje. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pajamos 2018 m. siekė 47 mln. eurų

Aukštųjų technologijų srityje beveik 30 metų veikianti įmonių grupė „Penki kontinentai“ 2018 m. fiksavo rekordinius finansinius rodiklius, palyginti su 2017 metais. Grupės pajamos pernai pasiekė 47 mln. eurų (2017 m. – 34 mln. eurų), o neaudituotas pelnas iki apmokestinimo sudarė 1,7 mln. eurų (2017 m. – 2,2 mln. eurų). skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupės įmonės už atsakingą ir skaidrų verslą įvertintos tarptautiniu lygmeniu

„Penkių kontinentų“ grupės įmonėms „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) ir „ASHBURN International“ antrus metus iš eilės suteiktas tarptautinės bendrovės „EcoVadis“ sidabrinis statusas. skaityti »

Kaip kiekvienas iš mūsų galime apsaugoti svarbius įmonės duomenis?

Skaitmenizacija, automatizacija, robotizacija, daiktų internetas bei kosminiu greičiu tobulėjantis dirbtinis intelektas daro įtaką vis daugiau mūsų gyvenimo sričių. skaityti »

Bankomatų saugumui būtina operacinė sistema „Windows 10“

Daugelio pasaulyje veikiančių bankų laukia nemažas iššūkis, susijęs su bankomatų tinklo saugumo užtikrinimu. skaityti »

„Cash Management.iQ“: naujas grynųjų poreikio prognozavimo mechanizmas

2019 m. BS/2 planuoja atnaujinti savo grynųjų srautų valdymo sistemos „Cash Management.iQ“ prognozavimo mechanizmą. Sistema padės nustatyti kiekvieno banko skyriaus, kiekvienos prekybos vietos, kiekvieno savitarnos įrenginio grynųjų poreikį 10–20 proc. tiksliau. skaityti »

Mažmeninės prekybos sektoriaus potencialas ir ateitis Azerbaidžane

Per pastaruosius 10 metų mažmeninė prekyba Azerbaidžane tapo viena iš dinamiškiausiai besirutuliojančių ekonomikos sričių. skaityti »

„BS/2 Kazakhstan“ švenčia 10-metį

Kazachstanas iš kitų Vidurio Azijos šalių išsiskiria didžiausia ekonomine sistema. Devintoje didžiausioje pagal plotą (2,7 mln. kv. km) pasaulio šalyje gyvena 18,3 mln. gyventojų. Čia veikia 28 bankai, o bankinių kortelių skaičius šiais metais pasiekė 20,5 mln. skaityti »

BS/2 investuoja į Uzbekistano rinką bankų savitarnos įrenginių tinklą

Uzbekistano finansinė ekonomika išgyvena svarbius pokyčius. Čia įgyvendinamos grandiozinės naujovės apima visas šalies plėtros kryptis ir ekonominę pertvarką. Uzbekistanas tampa viena iš patraukliausių šalių užsienio investuotojams. skaityti »

Inkasavimo modeliavimo priemonė – „CIT Simulator“

Grynieji pinigai pasaulyje dar nesiruošia trauktis, o jų apyvarta vis auga. Bankai ir kitos organizacijos nuolat ieško būdų, kaip efektyviau susitvarkyti su dideliais grynųjų srautais. skaityti »