VGTU Karjeros mugė – žingsnis sėkmingos karjeros link

Publikuota: 2015 m. kovo 20 d. penktadienis

Š. m. kovo 19 dieną į Vilniaus Gedimino technikos universitetą (VGTU) skubėjo ne tik studentai ir dėstytojai, bet ir solidūs verslininkai. Visus juos čia sutraukė kasmetė Karjeros mugė, kurioje studentų bendruomenė ir karjeros profesionalai susitiko pasidalyti požiūriais, patirtimi, padiskutuoti apie studijų kokybę, studentų pasiruošimą šiuolaikinei darbo rinkai, jų karjeros galimybes.

Renginyje dalyvavo daugiau nei 70-ies įvairių sričių bendrovių atstovai. Tarp jų ir generalinės rėmėjos įmonių grupės „Penki kontinentai“ specialistai. Studentams jie pristatė vieną seniausių ir didžiausių Lietuvos IT bendrovių, papasakojo apie kasdienius darbus bei iššūkius, praktikos ir karjeros galimybes, atsakė į kilusius klausimus. Įmonėje dirbantys ekspertai taip pat dalijosi įžvalgomis apie IT ateitį, inovatyvių technologijų naudą, perspektyvias profesijas.

Grupės Personalo departamento vadovės Anželikos Daujotienės teigimu, karjerą pradedančiam jaunam žmogui reikia ne tik didelės motyvacijos, bet ir aiškių tikslų. „Iš jauno žmogaus dažniausiai tikimasi entuziazmo, noro mokytis, smalsumo. Tačiau vien degančių akių nepakanka. Sėkmingai darbo rinkoje įsitvirtina tie žmonės, kurie žino, ko nori, kur link eina ir atkakliai to siekia. Be to, itin darbdavių vertinamos ir tokios savybės kaip gebėjimas prisitaikyti prie labai greitai besikeičiančios aplinkos, darbštumas, lojalumas“, – sakė A. Daujotienė.

Į „Penkių kontinentų“ stendą užsukusiems studentams specialistai siūlė ir konkrečių praktikos bei įsidarbinimo galimybių programavimo, rinkodaros, klientų aptarnavimo ir kitose srityse. Patyrę darbuotojai taip pat dalijosi patarimais karjeros ir profesiniais klausimais, kvietė aktyviai ieškoti būdų, kaip atskleisti savo gebėjimus ir pritaikyti turimas žinias.

Kontaktų mugę vainikavo šventinis vakaras ir uždarymo ceremonija, kurioje verslo įmonės įteikė tikslines stipendijas VGTU statybos ir architektūros specialybių studentams.

 

Vaizdo siužetas

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Emociukų gimtadienis. Kas pirmasis el. paštu išsiuntė šypsenėlę?

Šiuolaikiniame gyvenime bendraujant virtualiai, išgyvenimus ir nuotaiką padeda reikšti emociukai (ang. emoji) – ženkliukai, perteikiantys emociją. skaityti »

Kova už bankomatus. Kaip šiais laikais apiplėšiami savitarnos įrenginiai

Vagystės iš bankomatų, panaudojant piktavalių sukurtą programinę įrangą ar bankomatą išlaužiant tiesiog fiziškai, tebėra skaudi 2018-ųjų metų bankinio sektoriaus tema. skaityti »

5 mitai apie programuotojus

Ko gero kiekvienas yra girdėjęs, kad programuotojai yra uždari, nemoka bendrauti su moterimis ir kiaurą parą nesiprausę nesiskutę sėdi prie kompiuterio. skaityti »

Azerbaidžano greito maitinimo restoranuose – BS/2 įdiegti savitarnos kioskai

Greito maitinimo restoranuose „McDonald's“ Azerbaidžane Lietuvos bendrovė BS/2 įrengti pirmieji interaktyvūs savitarnos kioskai. skaityti »

Testuotojams šventę padovanojo... drugelis

Rugsėjo 9-oji laikoma Pasauline testuotojų diena dėl vieno juokingo įvykio. skaityti »

Spartusis interneto tinklas remia sparčią futbolo komandą

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ tapo Vilniaus futbolo klubo „Viltis“ rėmėju. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonė atnaujins „Kauno vandenų“ kompiuterinius tinklus

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ antrinė bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) rūpinsis UAB „Kauno vandenys“ kompiuterinio tinklo atnaujinimu. skaityti »

Poilsis darbe – tai įmanoma!

Kokie šiuolaikinių darbuotojų lūkesčiai dėl darbo sąlygų? Įmonių grupės „Penki kontinentai“ vidinis tyrimas parodė, kad darbuotojai norėtų patalpų, kuriose galėtų trumpam „pabėgti“ nuo darbo rutinos. skaityti »

„Penki“ ir GOODLIFE dovanojo dar vieną nemokamą treniruotę

Besibaigiant vasarai šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE pakvietė visus norinčius dar šiltą vakarą pasportuoti gryname ore. skaityti »

Lietuviškas sprendimas „Payments.iQ“ padeda valdyti Azerbaidžano mokėjimo terminalų tinklą

Azerbaidžano bankas „Silk Way Bank“ sėkmingai įgyvendino mokėjimo terminalų „SWPay“ su įdiegta Lietuvos bendrovės BS/2 mokėjimų valdymo sistema „Payments.iQ“ tinklo projektą. skaityti »