Vilniaus sporto festivalis viliojo sportininkų paskaitomis ir aktyviomis pramogomis

Publikuota: 2016 m. rugsėjo 26 d. pirmadienis

Paskutinis rugsėjo savaitgalis Vilniuje buvo skirtas sporto temai. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ jau penktą sykį vyko didžiausias Vilniaus rudens sporto renginys – Vilniaus sporto festivalis.

Šimtai renginio lankytojų kartu sportavo „Reebok Fitness Challenge“ ir „Brasa CrossFit“ treniruotėse, stebėjo „Power Hit Radio“ gatvės šokių mūšius, lankė sporto prekių ir įrangos parodą, bendravo su ypatingais sportininkais „Valandoje su parolimpiečiais“. Savo veiklą vilniečiams ir miesto svečiams taip pat pristatė daugiau nei šimtas sporto klubų ir organizacijų.

Ne mažiau įdomus veiksmas vyko ir „Skynet“ konferencijoje „Active Training“. Joje pranešimus skaitė ir įvairias sporto temas gvildeno žymūs Lietuvos sportininkai, mūsų šalies ir užsienio specialistai. Visi užsukę į konferenciją taip pat galėjo dalyvauti „Skynet“ loterijoje ir laimėti nemokamą internetą pusei metų.

Į konferencijos sceną žengę parolimpiniai čempionai – lengvaatletis Mindaugas Bilius ir aklųjų riedulio rinktinės nariai Justas Pažarausas, Mantas Brazauskis bei Mindaugas Suchovejus kalbėjo apie Rio patirtas „auksines“ emocijas ir apie neįgaliųjų sporto problemas, infrastruktūros ir sąlygų trūkumą. M. Bilius pasidžiaugė, kad Lietuvos parolimpinės rinktinės pasiekimai padeda neįgaliesiems integruotis į Lietuvos gyvenimą.

Itin daug dėmesio sulaukė paskaita „Asmeninis treneris – mano mentorius“, kurioje dalyvavo stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas, Lietuvos sveikatingumo klubų asociacijos prezidentas Aurimas Mačiukas ir 12 metų asmeninio trenerio darbo patirties sukaupęs kultūristas Andrius Pauliukevičius.

Neliko nepastebėti ir fotografų Vytauto Dranginio bei Alfredo Pliadžio pasakojimai apie sporto fotožurnalistiką. Abu fotografai neseniai grįžo iš Rio olimpinių žaidynių, kur fiksavo geriausių Lietuvos ir viso pasaulio sportininkų varžybų akimirkas, o konferencijoje dalijosi savo įspūdžiais.

Nemažą smalsuolių būrį pritraukė ir žymaus Airijos hipnoterapeuto Andy Brady paskaita „Hipnoterapija: sportas akims ir sielai“. Lektorius įsitikinęs, kad sportinius rezultatus galima pagerinti per savihipnozę. Jo devizas – gyvenime matyti ne ribas, o jų nebuvimą ir tikėti, kad galime pasiekti absoliučiai viską, ko trokštame. Beje, A. Brady nustebino ne vieną, kai pademonstravo savo gebėjimą vien proto valia lankstyti šaukštus, taip parodydamas, kad nėra nieko neįmanomo.

Konferenciją moderavo sporto žurnalistas Saulius Nalivaika. Negalėję atvykti į renginį jį galėjo stebėti internetu. Tiesioginę transliaciją užtikrino šviesolaidinio tinklo „Skynet“ ir televizijos studijos „Penki TV“ specialistų komanda.
Vaizdo repotažas iš renginio

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems per nuotolį

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas. skaityti »

BS/2 užtikrina efektyvią bankinės įrangos techninę priežiūrą netgi karantino metu

Pasaulyje įsismarkavus koronavirusui COVID-19, 2020 m. kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė pandemiją. Dauguma šalių įsivedė karantiną, rekomenduodamos savo piliečiams laikytis socialinės izoliacijos. Buvo uždaryta daugybė mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių, viešojo maitinimo įstaigų ir kitų masinių susibūrimo vietų. Daugybė įmonių savo darbuotojus išleido dirbti nuotoliniu būdu. skaityti »

Saviinkasacija. Naujos galimybės „COVID-19“ pandemijos metu

Ateityje vis labiau augs sprendimų, didinančių bankų ir mažmeninės prekybos tinklų savarankiškumą (įskaitant saviinkasacijos įrangą), paklausa. Tokią nuomonę neseniai išsakė „Infoline-analitiki“ vadovas M. Burmistrov. skaityti »

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »