Vilniuje vykusiuose „Open IPTV Forum“ renginiuose – dėmesys IP televizijos naujovėms ir perspektyvoms

Publikuota: 2012 m. kovo 13 d. antradienis

Š. m. kovo 6–9 dienomis Vilniuje vyko organizacijos „Open IPTV Forum“ (OIPF) renginiai. Juos drauge su OIPF organizavo įmonių grupė „Penki kontinentai“. OIPF – tai 2007 metais įkurta tarptautinė institucija, kurianti bendrus IPTV (angl. Internet Protocol Television) standartus, besirūpinanti IP televizijos plėtra bei jos populiarinimu. Organizacija vienija tokias rinkos milžines, kaip „Cisco“, „Motorola“, „Gemalto“, „Philips“, „Sun Microsystems“, ir kt.  

Kovo 6–8 dienomis uždaroje konferencijoje OIPF kompanijų narių („Sony“, „Philips“, „Huawei Technologies“, „Deutsche Telekom“ ir kt.) atstovai iš viso pasaulio diskutavo apie IPTV rinkos šiandieną, tendencijas, perspektyvas, aptarė bendrų IPTV standartų kūrimo bei diegimo klausimus. Išklausę ne vieną pranešimą bei aptarę daugybę temų, OIPF nariai dar kartą sutarė, jog televizijos ateitis – būtent IPTV, o bendrų standartų sukūrimas ir įdiegimas – vienas svarbiausių uždavinių. Neoficialioje konferencijos programoje svečiai turėjo galimybę pažinti Vilnių bei tradicinę lietuvių kultūrą.

Kovo 9 dieną „Penki kontinentai“ į simpoziumą diskutuoti apie IPTV šiandieną ir rytdieną pakvietė visus, besidominčius televizijos rinkos naujovėmis. Renginio dalyvius ir svečius pasveikino Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Eligijus Masiulius, akcentavęs, jog 2011 metų III ketvirtį daugiau nei 5 proc. išaugęs IPTV naudotojų skaičius įrodo, kad Lietuvos žiūrovai jau atrado ir toliau atranda IPTV, atveriančią daugybę papildomų galimybių įprasto televizoriaus ekrane.

Simpoziume savo produktus bei paslaugas pristatė ir „Penki kontinentai“ – įmonė, pirmoji Lietuvoje pradėjusi teikti IPTV paslaugas bei nuolat siūlanti naujų IP televizijos produktų, leidžiančių naudotojams dar plačiau išnaudoti visus IPTV privalumus. Beje, 2011 metais įmonių grupė „Penki kontinentai“ tapo organizacijos OIPF nare. Jau šiandien šios įmonės IPTV klientai TV ekrane naršo internetą, klausosi mėgstamos radijo stoties, gali susikurti asmeninį kanalų tinklelį, įsirašyti laidų vėlesnei peržiūrai, blokuoti norimus kanalus ir t. t. Tolimesniuose šios bendrovės planuose – IPTV platformų pritaikymas ir diegimas bankiniame, turizmo, medicinos, mažmeninės prekybos, švietimo sektoriuose.

Plačiau apie „Open IPTV Forum“ – www.oipf.com

Plačiau apie „Penkis kontinentus“ – www.5ci.lt

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„ProfIT“ pradeda teikti vaizdo kamerų pardavimo, įrengimo ir vaizdo įrašų saugojimo debesyje paslaugas

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ siūlo verslo stebėjimo sprendimą, kuris ne tik leis stebėti svarbius objektus vaizdo kameromis, bet ir patogiai peržiūrėti vaizdo kamerų įrašus, gauti pranešimus apie pastebėtą įtartiną pašalinių asmenų veiklą. skaityti »

Plečiami verslo ryšiai su Uzbekistano duomenų apdorojimo centru

Plečiant verslo santykius su vietos verslo atstovais, grupėje lankėsi svečiai iš Uzbekistano duomenų apdorojimo centro, kurie buvo supažindinti su BS/2 ir „ASHBURN International“ plėtojamais bankinių technologijų ir mokėjimo kortelių sprendimais. skaityti »

„VisionLabs“ vadovas Aleksandr Khanin: „Pagrindinis mūsų bendradarbiavimo tikslas – kurti sprendimus konkrečioms verslo užduotims įgyvendinti“

BS/2 būstinėje Vilniuje lankėsi „VisionLabs“ įkūrėjas ir vadovas Aleksandr Khanin. Pristatome interviu su juo. skaityti »

Kompleksiniam savitarnos įrenginių apsaugos sprendimui „ATMeye.iQ“ – aukso medalis

Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 plėtojamas kompleksinis savitarnos įrenginių apsaugos ir monitoringo sprendimas „ATMeye.iQ“ gavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ aukso medalį. skaityti »

„Connected Commerce“ principas – bankų, mažmeninės prekybos ir klientų bendra ateitis

Dabartiniai verslininkai, atsižvelgdami į šiuolaikinio žmogaus poreikius, stengiasi pasiūlyti naujus, kuo inovatyvesnius sprendimus, padedančius taupyti klientų laiką. skaityti »

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »