„Vynamic Security“ saugo „Victoriabank“ bankomatus

Publikuota: 2020 m. gruodžio 17 d. ketvirtadienis

Bankinės infrastruktūros saugumas – vienas iš šiuo metu svarbiausių daugumos finansų įstaigų prioritetų. „DAAC Systems Integrator“, bendradarbiaudama su BS/2 ir „Diebold Nixdorf“, įgyvendino Moldovos banko „Victoriabank“ bankomatų tinklo apsaugos nuo loginių atakų projektą. Bankinių įrenginių apsaugai užtikrinti naudojamas „Diebold Nixdorf“ programinės įrangos „Vynamic Security“ modulis „Intrusion Protection“.

„Victoriabank“ – vienas iš trijų didžiausių komercinių Moldovos bankų pagal aktyvų dydį. Jis teikia visų tipų finansines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims, turi daugiau nei 270 tūkst. klientų, kuriems aptarnauti yra įsteigęs beveik 100 skyrių.

Pastaraisiais metais bankas gerokai padidino investicijas į savo infrastruktūros ir bankomatų tinklo plėtrą. Įdiegti „Vynamic Security“ paskatino Europos šalyse išaugęs loginių bankomatų atakų skaičius ir su jomis susijusios rizikos.

„Victoriabank“ ekspertų komanda parengė „Vynamic Security Intrusion Protection“ įdiegimo planą. Šis programinis sprendimas padės padidinti savitarnos įrenginių saugumą ir apsaugos juos nuo piktavalių atakų.

Šiuo metu minėta programinė įranga jau įdiegta į daugiau nei 200 įrenginių, tačiau diegimo darbai dar tęsiasi.

Projekto įgyvendinimo partneriai

„Panaudoti „Vynamic Security“ veikiančių operacinių sistemų apsaugai, kol bankomatai dar neišimti iš eksploatacijos, apsimokėjo ekonomiškai net labiau, nei tikėjomės. Vienu metu atnaujinti visų bankomatų operacinę sistemą bankui kainuos kur kas brangiau,– sako „DAAC System Integrator“ Pardavimų departamento direktorius Aleksandr Savinov.

Įgyvendinti projektą pavyko bendradarbiaujant Lietuvos bendrovei BS/2 ir vienai stambiausių Moldovos IT įmonių –  „DAAC System Integrator“. Pastaroji atliko visus integracijos darbus ir teikia „Intrusion Protection“ techninės priežiūros paslaugas.

„Labai vertiname savo partnerio „DAAC System Integrator“ kompetenciją. Jis sugebėjo ypač greitai atlikti visus darbus, padedančius užtikrinti „Victoriabank“ savitarnos įrenginių tinklo apsaugą, – sako BS/2 regiono vadovas Nikolaj Zaleščuk. – Esame visuomet pasiruošę iš savo pusės palaikyti tokią iniciatyvą, nes loginių atakų keliama grėsmė, deja, labai didelė. Tai rodo gąsdinanti Rytų ir Vakarų Europoje užfiksuotų incidentų statistika“.

Apie „Vynamic Security“

„Vynamic Security“ modulis „Intrusion Protection“ saugo bankomatų tinklą nuo visų tipų piktybiškų programų įsiskverbimo į bankomatų kompiuterius, suteikia galimybę juose veikti tik leistinoms ir patikrintoms programoms, atitinkančioms nustatytas taisykles.

„Intrusion Protection“ gali veikti autonomiškai arba kaip „Vynamic Security“ sistemos, užtikrinančios apsaugą nuo loginių ir fizinių atakų, dalis.  

Be to,  „Vynamic Security“ turi modulį „Hard Disk Encryption“, skirtą savitarnos įrenginiuose saugomiems duomenims šifruoti, ir „Access Protection“, skirtą prieigai prie įvairių programų ir techninių bankomato dalių riboti.

Visi kartu šie trys moduliai padeda apsaugoti bankomatą nuo visų įmanomų grėsmių, nesusijusių su fiziniu savitarnos įrenginių gadinimu.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

hEoIOwVbATa IP: 109.188.89.16
2021-01-19 04:09 (!)
ayYZApUKeVIv
rWEKePHpTdxbcn IP: 117.70.93.10
2021-01-12 04:19 (!)
mcBilWMO
wPzsIUMucXxRbDYQ IP: 103.77.190.49
2020-12-22 17:50 (!)
WJxPIBZm

susiję straipsniai

Grynieji ar kortelė? Pandemijos įtaka

COVID-19 pandemija visame pasaulyje paskatino skaitmeninių paslaugų diegimą. Reikšmingi pokyčiai įvyko ir atsiskaitymų srityje. Priverstinė izoliacija, rekomendacijos vengti grynųjų pinigų paskatino sparčią elektroninių atsiskaitymų plėtrą. skaityti »

„Penki“ klientams – dar patikimesnis interneto ryšys

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikianti šviesolaidinio interneto ir IPTV paslaugas sostinės gyventojams, praneša, kad sėkmingai įgyvendina ryšio magistralių spartos didinimo iki 100 Gb/s projektą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupės pajamos viršijo 60 mln. eurų (2)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės, veikiančios bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo sprendimų, šviesolaidinio interneto bei IPTV, IT užsakomųjų paslaugų sektoriuose, pajamos 2020 metais pasiekė 62,5 mln. eurų. skaityti »

IPTV technologijai Lietuvoje – jau 20 metų (4)

Dar, rodos, taip neseniai populiariųjų TV serialų mėgėjai skubėjo namo iš darbo, kad tik nepraleistų kokios svarbios scenos. Krepšinio sirgaliams ne kartą teko neišsimiegoti belaukiant varžybų ir keiktis pražiopsojus tritaškį. Viskas pasikeitė atsiradus IPTV (angl. Internet Protocol Television), interneto protokolo pagrindu veikiančiai išmaniajai televizijai. skaityti »

HD kokybės „Sport1“ prieinamas visiems „Penki“ TV žiūrovams (4)

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo 2021 metų sausio pagrindiniame „Penki“ TV kanalų rinkinyje rasite lietuvišką sporto kanalą „Sport1“ nebe SD, o HD vaizdo raiškos kokybe. skaityti »

BS/2 tieks „ССL Tech“ prekybos įrangą (5)

BS/2 pasirašė partnerystės sutartį su stambia mažmeninės prekybos sprendimų gamintoja „CCL Tech“. skaityti »

Stovint ant 2021-ųjų slenksčio: septynios 2020-aisiais išmoktos pamokos (5)

2020 m. pasaulį užklupusi pandemija paveikė visas gyvenimo sritis, ne išimtis ir mažmeninė bankininkystė. Būtinybė riboti tiesioginius kontaktus paskatino bekontakčių atsiskaitymų, biometrijos technologijų naudojimą ne tik bankuose, bet ir parduotuvėse, viešajame transporte. skaityti »

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ prisijungė prie „Švaraus interneto“ iniciatyvos (4)

Sprendimas prisijungti prie memorandumo yra svarbus prevencinis žingsnis, kovojant su netinkama informacija internete. skaityti »

„Vynamic Security“ saugo „Victoriabank“ bankomatus (3)

Bankinės infrastruktūros saugumas – vienas iš šiuo metu svarbiausių daugumos finansų įstaigų prioritetų. „DAAC Systems Integrator“, bendradarbiaudama su BS/2 ir „Diebold Nixdorf“, įgyvendino Moldovos banko „Victoriabank“ bankomatų tinklo apsaugos nuo loginių atakų projektą. Bankinių įrenginių apsaugai užtikrinti naudojamas „Diebold Nixdorf“ programinės įrangos „Vynamic Security“ modulis „Intrusion Protection“. skaityti »

BS/2 atidarė interneto svetainę apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą (3)

BS/2 sukūrė naują interneto svetainę СashManagementiQ.com, skirtą informuoti apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą jų išdavimo ir priėmimo vietose. skaityti »