„We run Vilnius“ jėgas išbandė beveik 10 tūkst. bėgikų

Publikuota: 2016 m. gegužės 23 d. pirmadienis

Sekmadienį (gegužės 22 d.) Vilniaus centras buvo judrus kaip niekad. Čia jau penktą kartą vyko didžiausios tarptautinės bėgimo varžybos „We run Vilnius“, kuriose šiemet dalyvavo daugiau nei 9 tūkst. bėgimo entuziastų.

Renginio dalyviai rinkosi iš keturių trasų – 350 m, 5 km, 10 km ir 21 km. Trumpiausiąją išbandyti buvo kviečiamos šeimos su 2–10 metų amžiaus vaikais, skatinant vaikus sportuoti nuo vaikystės.

Pirmieji trasas įveikė Lietuvos sportininkai: Rasa Drazdauskaitė (21 km), Darius Sadeckas (10 km), Diana Lobačevskė (10 km), Justinas Beržanskis (5 km) ir Milda Vilčinskaitė (5 km). Geriausiai 21 km distancijoje pasirodė svečias iš Baltarusijos (Gardino) Ihar Tsetserukou. Tačiau daugybė bėgikų bėgo ne dėl siekio laimėti, o dėl noro tiesiog dalyvauti, išmėginti savo jėgas ir prasmingai praleisti laisvalaikį.

Kaip ir pernai, bėgime dalyvavo šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komanda, sudaryta iš darbuotojų bei klientų. Šiemet į ją įsitraukė net 100 entuziastų.

„Dalyvavau bėgimo varžybose antrą kartą ir tikrai dalyvausiu dar kartą. Pernai įveikiau 5 km distanciją, o šiemet – 10 km. Sekėsi gerai, buvau užsibrėžęs tikslą patekti į 100-uką geriausiųjų ir jį pasiekiau, užėmiau 92 vietą. Atbėgau greičiau nei per 45 min. Kitais metais sieksiu atbėgti dar greičiau“, – sako „Skynet“ verslo klientų vadybininkas Kirilas Ševcovas, laisvalaikiu žaidžiantis ir „Skynet“ krepšinio komandoje.

Prie „Skynet“ komandos prisijungusi klientė Vilma Budrienė, bėgimo varžybose dalyvaujanti antrus metus, į renginį įkalbėjo ateiti ne tik savo dukrą ir sūnų, bet ir kaimynų berniuką. Dukra išmėgino 350 m trasą, o berniukai – 5 km. Pati Vilma džiaugiasi 10 km trasą įveikusi per 57 minutes.

Nedalyvavę bėgimo varžybose „We run Vilnius“ jas galėjo stebėti per internetą svetainėse www.scena.lt ar www.delfi.tv. „Penki TV“ įgyvendino tiesioginę transliaciją, kurią papildė renginio komentatorius, kalbinęs bėgimo dalyvius ir laimėtojus.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha