„YouTube“ – Jūsų televizoriaus ekrane!

Publikuota: 2012 m. liepos 26 d. ketvirtadienis

 

Jau seniai esame pripratę prie galimybės mėgstamos grupės klipo ar naujo filmo garso takelio ieškoti arba su visu pasauliu įdomiu siužetu pasidalyti vaizdo įrašų svetainėje „YouTube“.

Tinklalapio istorija prasidėjo 2005 metais. Paprastas ir patogus svetainės naudojimas užtikrino „YouTube“ didžiulį populiarumą – šis portalas trečias pasaulyje pagal lankytojų skaičių. 2012 metų sausį svetainėje užfiksuotas 4 mlrd. peržiūrų per dieną rekordas. Tinklalapį valdančios kompanijos „Google“ duomenimis, 2011 metais „YouTube“ siužetus iš viso peržiūrėjo daugiau nei trilijonas žiūrovų. Beje, naudotis šia paslauga jau galima ne tik asmeninio kompiuterio ar telefono, bet ir savo televizoriaus ekrane.

Bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, nuosavu „Skynet“ tinklu teikianti šviesolaidinį internetą, IP telefoniją, interaktyviąją IP televiziją (IPTV) ir kitas paslaugas, siūlo galimybę žiūrėti „YouTube“ klipus TV ekrane. Tam tereikia užsisakyti „Skynet“ IPTV paslaugą, o jei jau naudojatės ja, atrasti įvairių patrauklių paslaugų TV ekrane.

„Meniu“ skiltyje pasirinkite „Internetas“, tuomet rinkitės „YouTube“. Norėdami rasti norimą klipą, galite pasitelkti į pagalbą „Paiešką“ ir nuotolinio valdymo pulteliu ar klaviatūra išsirinkti ir peržiūrėti norimus siužetus. Pavyzdžiui, vienas pirmųjų vaizdelių „YouTube“ atsirado 2005 metų balandžio 23 dieną. Tai buvo mėgėjiškas 18 sekundžių klipas, nufilmuotas San Diego zoologijos sode.

Prisijungę prie savo „YouTube“ paskyros, galite pasirinkti jau anksčiau savo sukurtus grojaraščius, peržiūrėti išsirinktus siužetus arba filmus, susipažinti su, kitų žiūrovų nuomone, geriausia ar populiariausia vaizdo medžiaga. Jei neturite asmeninės „YouTube“ paskyros, galite pasinaudoti registracijos forma televizoriaus ekrane. 2011 metais, „Google“ duomenimis, populiariausiu klipu buvo pripažintas 14-metės amerikiečių dainininkės Rebekos Blek (Rebecca Black) dainos „Friday“ klipas. Populiariausio filmo garso takelio titulas priklausė juostai „Nemirtingieji“, o švietėjiško siužeto (angl. how-to) – klipas, pavadintas „25 šaliko rišimo būdai“.

Beje, žiūrėdami vaizdo siužetą galite vienu mygtuko spustelėjimu pasirinkti Jus tenkinančią kokybę, pavyzdžiui HD. Be to, praėjusiais metais svetainės lankytojams pasiūlyta ir 3D formato vaizdo medžiagos. Jei norite žiūrėti klipą 3D formatu, atitinkamą funkciją reikia pasirinkti „Meniu“ ir užsidėti specialius akinius. Kūrybinga kanalo „Penki TV“ komanda minėtu formatu svetainėje rodo vieną populiariausių savo laidų „IT+“. Beje, „YouTube“ galite rasti ir kitas kanalo laidas, tokias kaip „Knygų apžvalga“, „Savaitės naujienos“ (lietuvių ir rusų kalbomis), „Savaitės pjūvis“. Taigi, žiūrovams suteikiama puiki galimybė mėgautis „YouTube“ vaizdo medžiaga didžiuliame TV ekrane geriausia kokybe!

Be išvardytų privalumų, „Skynet“ IPTV kūrėjai siūlo savo žiūrovams daugiau nei 90 kanalų, tarp kurių HD ir 3D formato. Pasitelkus į pagalbą elektroninį programų gidą, galima pasirinkti, ką norima žiūrėti bet kuriuo patogiu laiku. Televizoriaus ekrane taip pat suteikiama galimybė klausytis mėgstamos radijo stoties, peržiūrėti savo „Facebook“ paskyrą ir bendrauti su draugais. Gerai žinoma taikomoji programa „Picasa“, skirta dirbti su skaitmeninėmis nuotraukomis, padės išsirinkti ir peržiūrėti nuotraukas televizoriaus ekrane. Su „Google Maps“ galima susidaryti maršrutą ir sužinoti lankomiausias vieno ar kito regiono vietas. Visos šios ir kitos funkcijos leidžia išplėsti įprastos televizijos ribas ir paversti ją asmenine TV.

Malonių įspūdžių!

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Kovas – Klientų mėnuo!

Kovo 19-oji paskelbta Tarptautine kliento diena. Šiemet ji minima 10-ąjį kartą. Ar žinote, kad šios šventės iniciatoriai – Lietuvos verslininkai? Būtent iš Lietuvos šventė paplito po visą pasaulį. Jos tikslas – parodyti dar didesnį dėmesį klientams, padėkoti jiems. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems per nuotolį

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas. skaityti »

BS/2 užtikrina efektyvią bankinės įrangos techninę priežiūrą netgi karantino metu

Pasaulyje įsismarkavus koronavirusui COVID-19, 2020 m. kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė pandemiją. Dauguma šalių įsivedė karantiną, rekomenduodamos savo piliečiams laikytis socialinės izoliacijos. Buvo uždaryta daugybė mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių, viešojo maitinimo įstaigų ir kitų masinių susibūrimo vietų. Daugybė įmonių savo darbuotojus išleido dirbti nuotoliniu būdu. skaityti »

Saviinkasacija. Naujos galimybės „COVID-19“ pandemijos metu

Ateityje vis labiau augs sprendimų, didinančių bankų ir mažmeninės prekybos tinklų savarankiškumą (įskaitant saviinkasacijos įrangą), paklausa. Tokią nuomonę neseniai išsakė „Infoline-analitiki“ vadovas M. Burmistrov. skaityti »

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »

Darbuotojai dirba iš namų? Būtina iš naujo peržiūrėti įmonės informacijos saugumo politiką

Lietuvos Vyriausybei paskelbus šalyje karantiną dėl koronaviruso pandemijos, Lietuvos įmonių vadovai raginami sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Ar verslas, siūlydamas savo darbuotojams nuotolinio darbo galimybes yra tinkamai pasiruošęs ne tik iš techninės pusės, bet ir gali užtikrinti apsaugą nuo kibernetinių įsilaužimų? skaityti »