Didžiausios IT bendrovės drauge kurs dirbtinio intelekto platformą

Publikuota: 2016 m. spalio 4 d. antradienis

Penkios didžiausios technologijų bendrovės siekia išnaudoti savo patirtį ir sujungti savo jėgas, kad drauge analizuotų ir kurtų dirbtinio intelekto sistemas.

„Google“, „Microsoft“, IBM, „Facebook“ ir „Amazon“ sukūrė partnerystės sąjungą „Partnership on Aritificial Intelligence to Benefit People and Society“. Įmonės siekia sukurti atvirą komunikacijos platformą, kuri galėtų padėti visiems dirbtinio intelekto kūrėjams.

Kiekviena iš minėtų bendrovių jau seniai dirba prie dirbtinio intelekto projektų: IBM – „Watson“, „Google“ – „DeepMind“, „Amazon“ – „Alexa“, „Microsoft“ – „Corte“, o „Facebook“ naudoja vis daugiau intelektinių galimybių savo socialiniame tinkle.

Tikimasi, kad nauja partnerystė padės ištirti dirbtinio intelekto elgsenos etiką, nes iki šiol itin „protingų“ kompiuterių elgsena yra mažai ištirta.

Šaltinis: banks.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »