„Google“ pristatė naują pokalbių programėlę

Publikuota: 2016 m. rugpjūčio 17 d. trečiadienis

Amerikiečių technologijų milžinė „Google“ pristatė vaizdo pokalbių programėlę mobiliesiems įrenginiams – „Duo“. Programa veiks „WiFi“ ir mobiliojo interneto tinkle, o teikiamo vaizdo kokybė automatiškai prisitaikys prie interneto greičio.

Norint prisijungti prie nemokamos programėlės reikės asmeninio telefono numerio. „Duo“ nuo kitų panašių programų skiriasi tuo, kad naudotojams leis pamatyti skambinančiojo veidą prieš atsiliepiant. Šią funkciją „Google“ pavadino „knock knock“ (liet. „tuk tuk“).

Artimiausiomis dienomis „Google Duo“ taps pasiekiamas operacinėse sistemose „Android“ ir „Apple iOS“.

„Google“ jau turi vaizdo pokalbių funkciją programėlėje „Hangouts“. Dabar ją planuojama pritaikyti verslo pokalbiams asmeniniuose kompiuteriuose, integruojant su teksto redagavimui skirta „Docs“, skaičiavimo „Sheets“ ir skaidrių ruošos „Slides“.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »