„Microsoft“ pristatė į debesį iškeltą ir programėlėmis grįstą „Dynamics 365“

Publikuota: 2016 m. lapkričio 11 d. penktadienis

„Microsoft“ viešai pristatė naują platformą „Dynamics 365“, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų ir verslo valdymo sistemas. Nuo šiol visos jos pateikiamos kertinėms verslo šakoms ir užduotims (pardavimai, klientų aptarnavimas, finansai, rinkodara ir pan.) skirtų programėlių pavidalu. Visa platforma papildyta ir plačiu verslo analitikos paketu, padėsiančiu efektyviau planuoti veiklą ir optimizuoti įmonės darbą.

„Naujoji „Dynamics 365“ platforma padės sujungti du atskirus – verslo procesų ir asmeninio produktyvumo – pasaulius, nes puikiai suderinama su visiems pažįstamu „Office 365“ paketu. Be to, čia itin didelį dėmesį skyrėme verslo analitikai, kurios įžvalgos padės „Dynamics 365“ naudotojams darbą organizuoti efektyviau, parduoti daugiau produktų ir užtikrinti aukščiausio lygio klientų aptarnavimą“, – sako Ainis Kavaliauskas, „Microsoft Lietuva“ vadovas.

„Dynamics 365“ išsiskiria tuo, kad kiekvienai bendrovės veiklos funkcijai turi specialią debesyje veikiančią programėlę – pardavimams, klientų aptarnavimui, kasdienėms operacijoms, finansams, rinkodarai ir pan. Kiekviena jų leidžia efektyviau atlikti konkrečias užduotis, pavyzdžiui, išskirti klientus, kurie turi daugiausia potencialo, ar greičiau pasiekti klientų aptarnavimui reikalingą informaciją. Taip pat bendrovės gali rinktis tik jų veiklai reikalingas programėlės, o nereikalingų – neprenumeruoti.

Naujosios platformos vartotojai gaus prieigą ir prie pirmosios atskiros verslo analitikos programėlės „Dynamics 365 for Customer Insights“. Pastaroji sujungia ir analizuoja duomenis iš skirtingų klientų, verslo valdymo sistemų, duomenų šaltinių internete, socialinių tinklų ar surenkamos informacijos daiktų internete. Programėlė visą šią informaciją apdoroja bei realiu laiku pateikia įžvalgas ir patarimus, kaip padidinti pardavimus ar pagerinti kitus bendrovės veiklos rodiklius.

„Dynamics 365“ versija pasižymi ir nauju duomenų modeliu, kuris leidžia platformą išplėsti ir papildyti specifinėmis programėlėmis, sukurtomis tiek „Microsoft“, tiek jos partnerių tinklo. Šiuo metu vartotojai gali rinktis iš daugiau nei 100 skirtingų papildomų programėlių.

Dovydas Zinkevičius, verslo valdymo sprendimus diegiančios „Columbus Lietuva“ pardavimų direktorius, teigia, kad naujoji „Dynamics 365“ yra ilgai laukta naujiena: „Debesų technologija, platus programėlių pasirinkimas, lanksti kainodara, itin patogūs duomenų analitikos įrankiai – visa kas geriausia viename. Šios platformos labai laukiame ir mes, vieni didžiausių „Dynamics“ produktų diegėjų, ja domisi ir mūsų klientai. Su šia platforma „Microsoft“ žengia didelį žingsnį į priekį, manau jis paskatins viso verslo valdymo sistemų segmento transformaciją.“

„Dynamics 365“ viešai pradėta platinti praėjusią savaitę ir bus prieinama daugiau nei 135 rinkų. Artimiausiu metu ji pasieks ir Lietuvą.

Platformos vartotojai galės rinktis iš kelių kainodaros modelių: tradicinio, kai mokama prenumerata už programėlę ar vartotoją, bei naujojo, pagrįsto darbuotojų funkcijomis, t. y. tam tikrą funkciją atliekantys darbuotojai galės gauti prieigą prie kelių skirtingų programėlių ir platformos funkcijų, reikalingų atlikti jų darbui.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »