Mobilioji programėlė „ECC-Net Travel“ padės planuojant keliones

Publikuota: 2015 m. lapkričio 4 d. trečiadienis

Kai prisiminimai apie vasaros atostogas pradeda blėsti, pats laikas trumpoms atostogoms Europos didmiesčiuose. Prieš kelionę atsisiųskite mobiliąją programą „ECC-Net Travel“, kuri padės užtikrinti jūsų teises planuojant kelionę ir jos metu.

Europos vartotojų centras (EVC) Lietuvoje pastebi, kad skundų, susijusių su kelionėse patirtais vartotojų teisių pažeidimais, mažėja. EVC direktorius Tomas Kybartas teigia: „Šiais metais mums pateikta 24 proc. mažiau skundų dėl oro keleivių teisių (įskaitant bagažo problemas) pažeidimų bei 7 proc. mažiau skundų, susijusių su automobilių nuoma nei per tą patį periodą 2014 m. Tai puikios naujienos. Siekiant išlaikyti teigiamą tendenciją, rekomenduojame keliaujant naudotis mobiliąja programa „ECC-Net Trave“l, kuri suteiks reikiamą informaciją apie jūsų kaip vartotojo teises kelionės metu“.

„ECC-Net Travel“ nurodytos įvairios situacijos, kuriose atsidūrusiam vartotojui programa padeda bendrauti su prekybininkais ir nedelsiant išspręsti problemas. Programa praverčia beveik visais nemaloniais atvejais, kylančiais trumpų atostogų ES valstybėse, Islandijoje ir Norvegijoje metu.

Programėlė padės sužinoti, kokios jų teisės atšaukus skrydį, kaip elgtis, jei nuomos kompanija pasiūlo ne tą automobilį, kuris buvo užsakytas, viešbučio kambarys neatitinka lūkesčių arba atsiunčiama brokuota prekė. Dar daugiau, programa nurodo, ką pasakyti patekus į tokias situacijas 25 Europos kalbomis (bulgarų, kroatų, čekų, danų, anglų, olandų, estų, suomių, prancūzų, vokiečių, graikų, vengrų, islandų, italų, lietuvių, latvių, maltiečių, norvegų, lenkų, portugalų, rumunų, slovakų, slovėnų, ispanų ir švedų).

Programa yra nemokama ir puikiai veikia neprisijungus prie interneto, todėl nereikia jaudintis dėl tarptinklinio ryšio mokesčių, ją naudojant užsienio šalyse. „ECC-Net Travel“ galima atsisiųsti iš „Google Play“ („Android“ programa), „Apple App Store“ („iOS“ programa), „Windows Phone Apps & Games Store“ („Microsoft“ sistema).

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Vykstantiems atsotogauti – „ECC-Net: Travel“ mobilioji programa

Apsauginis kremas nuo saulės, akiniai nuo saulės ir kelionės dokumentai paruošti? Pasirengę svajonių atostogoms? Būkite pasiruošę ir atsisiųskite naudingą kelionėse mobilijąją programą „ECC-Net: Travel“, kurią specialiai sukūrė Europos vartotojų centrų tinklas (ECC-Net). skaityti »

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Microsoft“ pristato „Windows 10 Fall Creators Update“ atnaujinimą

„Windows 10 Fall Creators Update“ siūlo naujas galimybes vartotojams, didesnį saugumą, inovatyvius kūrybiškumo ir produktyvumo įrankius. skaityti »

5 programėlės, kurios turi būti kiekvieno keliaujančiojo telefone

Artėjant vasaros atostogų sezonui, pateikiame penkias išmaniąsias programėles, kurios palengvins atostogų planavimą bei padės išvengti nemalonumų kelionės metu. skaityti »

„Microsoft“ ruošiasi pristatyti „Windows 10 Cloud“

„Microsoft“ paskelbė šių metų gegužės 2 d. planuojanti pristatyti naują savo programinę įrangą. skaityti »

Žaidimų entuziastams: kas naujo virtualioje realybėje?

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų žaidimų ir jų platformų, specialiai pritaikytų virtualiai realybei. skaityti »

„Messenger“ papildytas dirbtinio intelekto funkcijomis

Jei bendraudamas per „Messenger“ draugas užsimins apie skolą, programa pasiūlys tuoj pat atsiskaityti. skaityti »

5 programėlės, kurios pakeis požiūrį į išmaniuosius laikrodžius

Išmanieji laikrodžiai pretenduoja tapti itin patraukliais pagalbininkais, praverčiančiais daugelyje gyvenimo sričių. skaityti »

„Windows 10 Creators“ atnaujinimas – jau balandžio 11 dieną

„Microsoft“ skelbia, kad naujausias „Windows 10 Creators“ atnaujinimas visame pasaulyje taps prieinamas balandžio 11 d. skaityti »

Pristatoma mobilioji programėlė „VilniusGO“

2016 m. Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka „išlydi į gyvenimą“ savo naują kūrinį – mobiliąją programėlę „VilniusGO“. skaityti »

Lietuvos studentai galės nemokamai naudotis „Microsoft“ programine įranga

Jau netrukus didžioji dalis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų galės visiškai nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. skaityti »

„Microsoft“ pristatė į debesį iškeltą ir programėlėmis grįstą „Dynamics 365“

„Microsoft“ viešai pristatė naują platformą „Dynamics 365“, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų ir verslo valdymo sistemas. skaityti »