Žaidimų entuziastams: kas naujo virtualioje realybėje?

Publikuota: 2017 m. balandžio 13 d. ketvirtadienis

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų žaidimų ir jų platformų, specialiai pritaikytų virtualiai realybei. Žaidimų entuziastams, mainais į personažo valdymą pelytės pagalba, technologijų gamintojai siūlo atsidurti įvykių sūkuryje ir į žaidimą žvelgti iš pagrindinio personažo perspektyvos. Virtualios realybės žaidimų jau pasirodė ne viena dešimtis, bet į kuriuos iš jų šiandien turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

„Minecraft: Gear VR Edition“

„Minecraft“ neabejotinai yra vienas populiariausių žaidimų pasaulyje, prie kurio milijonai žaidėjų kasdien praleidžia ne vieną valandą. Specialiai jam yra sukurta daugybė skirtingų versijų įvairioms platformoms – nuo personalinio kompiuterio iki „PlayStation 3“ ar „Xbox“. Būtent pastarajai „Xbox“ konsolei neseniai buvo pristatyta speciali virtualios realybės žaidimo versija, kurią išbandyti galima  su „Samsung Gear VR“ akiniais. Tokiu būdu  žaidėjai gali į viską žvelgti ne iš šono kaip įprasta, bet iš personažo perspektyvos. Vaikštant po žemėlapį, kuriant įvairias konstrukcijas, ieškant resursų ir bandant išgyventi, nusikeliama į virtualų, vaizduotę išlaisvinantį, „Minecraft“ pasaulį, o žvelgiant į žaidimą iš arti, susitelkiama į mažiausias jo detales. 

Vaizdo įrašas apie jį

„Herobound Gladiators“

Vis dėlto, ne tik senieji, visų širdis užkariavę žaidimai keliasi į virtualybę. Didžiulis dėmesys skiriamas ir naujų virtualios realybės žaidimų kūrimui. Vienas iš jų – „Herobound Gladiators“. Šis žaidimas žaidžiamas komandomis, kuriose žaidėjai kovoja prieš goblinus, pabaisas ar kitus mistinius herojus. Norint įveikti milžiniškas blogiukų pajėgas, reikalingi geri įgūdžiai valdant personažo ginklų arsenalą, būtinas ir geras komandinis taktinis pasiruošimas. Kartu su „Xbox“ konsole sujungti „Gear VR“ akiniai, žaidėjui leidžia geriau įsitraukti į žaidimą bei matyti visą kovos lauką, kas, parenkant komandos taktinę schemą ir siekiant pergalės, yra be galo svarbu.

Vaizdo įrašas apie jį

Žaidimų transliacijų platforma „SLIVER.tv“ 

Sparčiai populiarėjant „eSporto“ kultūrai, demonstruoti savo įgūdžius ir dalintis pasiekimais tapo populiaru specialiose internetinėse platformose, kuriose galima transliuoti savo žaidimą. Bene populiariausia tokia platforma yra tinklalapis „twitch.tv“. Čia galima stebėti populiariausių žaidimų, tokių kaip, „CS:GO“ ar „League of Legends“ pasaulinius čempionatus, bei mokytis iš geriausių savo srities profesionalų, kurie aktyviai dalija patarimus. Kita vertus, kaip inovatyvi alternatyva šiam tinklalapiui šiandien siūloma  „SLIVER.tv“ platforma. Čia, naudojant virtualios realybės akinius, vartotojai gali mėgautis 360 laipsnių žaidimų patirtimi ir iš dar arčiau žvelgti į savo eSporto dievaičius, kurie neabejotinai išmokys įvairių gudrybių, kad ir žaidžiant vieną populiariausių pasaulyje online žaidimų „League of Legends“.

Vaizdo įrašas apie jį

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Windows 7“ išlieka populiariausia operacine sistema

„Windows 7“ kol kas išsaugo savo populiarumą operacinių sistemų rinkoje. skaityti »

Kokias programėles būtina atsiųsti prieš išvykstant į kelionę?

Sakoma, kelionėje tikrą draugą pažinsi. Ar tik nebus taip, kad mūsų dienomis kelionėse patikimiausiu draugu tampa išmanusis telefonas? skaityti »

Norintiems ramiai pirkti ir keliauti Europoje – programėlė „ECC-Net: Travel“

Atostogas sugadino atšauktas skrydis, viešbutis negrąžino užstato, o pirkti batai buvo nekokybiški? Būk ramus – dabar savo teisių gali reikalauti tos šalies, kurioje esi, kalba. skaityti »

Sukurta programėlė sergantiems Alzhaimeriu

Kompanija „Samsung“ pristatė mobiliąją programėlę „Backup Memory“, skirtą Alzhaimerio liga sergantiems žmonėms. Technologijų bendrovė tai padarė bendradarbiaudama su Tuniso Alzhaimerio asociacija. skaityti »

„Windows 10“ nemokamai – tik metus

Nemokamai įsidiegti „Windows 10“ bus galima tik metus po jos pasirodymo. skaityti »

„Microsoft“ užsimojo pakeisti el. paštą

„Twitter“ tinkle neseniai pastebėtas įrašas apie tai, kad kompanija „Microsoft“ kuria išmaniesiems telefonams skirtą komunikavimo platformą pavadinimu „Flow“. skaityti »

Naujojoje Zelandijoje kuriamas „pikčiausias pasaulyje“ dirbtinis intelektas

Naujosios Zelandijos inžinieriai ketina sukurti „pikčiausią pasaulyje“ kompiuterinę sistemą „Radiant“. skaityti »

Lietuvių kurta el. dienyno programėlė nukonkuravo interneto grandus

Lietuvoje paplito naujas būdas sekti vaikų mokymosi pasiekimus – tėvai vis dažniau tai daro išmaniuoju telefonu. skaityti »

„Microsoft“ sukūrė programą, atpažįstančią amžių

„Microsoft“ atidarė interneto svetainę, kurioje galima iš nuotraukos nustatyti žmogaus lytį ir amžių. skaityti »

Naujoji naršyklė pakrikštyta „Edge“ vardu

Naujoji kompanijos „Microsoft“ naršyklė, kurios darbinis pavadinimas buvo „Project Spartan“, jau turi naują vardą. skaityti »