Žaidimų entuziastams: kas naujo virtualioje realybėje?

Publikuota: 2017 m. balandžio 13 d. ketvirtadienis

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų žaidimų ir jų platformų, specialiai pritaikytų virtualiai realybei. Žaidimų entuziastams, mainais į personažo valdymą pelytės pagalba, technologijų gamintojai siūlo atsidurti įvykių sūkuryje ir į žaidimą žvelgti iš pagrindinio personažo perspektyvos. Virtualios realybės žaidimų jau pasirodė ne viena dešimtis, bet į kuriuos iš jų šiandien turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

„Minecraft: Gear VR Edition“

„Minecraft“ neabejotinai yra vienas populiariausių žaidimų pasaulyje, prie kurio milijonai žaidėjų kasdien praleidžia ne vieną valandą. Specialiai jam yra sukurta daugybė skirtingų versijų įvairioms platformoms – nuo personalinio kompiuterio iki „PlayStation 3“ ar „Xbox“. Būtent pastarajai „Xbox“ konsolei neseniai buvo pristatyta speciali virtualios realybės žaidimo versija, kurią išbandyti galima  su „Samsung Gear VR“ akiniais. Tokiu būdu  žaidėjai gali į viską žvelgti ne iš šono kaip įprasta, bet iš personažo perspektyvos. Vaikštant po žemėlapį, kuriant įvairias konstrukcijas, ieškant resursų ir bandant išgyventi, nusikeliama į virtualų, vaizduotę išlaisvinantį, „Minecraft“ pasaulį, o žvelgiant į žaidimą iš arti, susitelkiama į mažiausias jo detales. 

Vaizdo įrašas apie jį

„Herobound Gladiators“

Vis dėlto, ne tik senieji, visų širdis užkariavę žaidimai keliasi į virtualybę. Didžiulis dėmesys skiriamas ir naujų virtualios realybės žaidimų kūrimui. Vienas iš jų – „Herobound Gladiators“. Šis žaidimas žaidžiamas komandomis, kuriose žaidėjai kovoja prieš goblinus, pabaisas ar kitus mistinius herojus. Norint įveikti milžiniškas blogiukų pajėgas, reikalingi geri įgūdžiai valdant personažo ginklų arsenalą, būtinas ir geras komandinis taktinis pasiruošimas. Kartu su „Xbox“ konsole sujungti „Gear VR“ akiniai, žaidėjui leidžia geriau įsitraukti į žaidimą bei matyti visą kovos lauką, kas, parenkant komandos taktinę schemą ir siekiant pergalės, yra be galo svarbu.

Vaizdo įrašas apie jį

Žaidimų transliacijų platforma „SLIVER.tv“ 

Sparčiai populiarėjant „eSporto“ kultūrai, demonstruoti savo įgūdžius ir dalintis pasiekimais tapo populiaru specialiose internetinėse platformose, kuriose galima transliuoti savo žaidimą. Bene populiariausia tokia platforma yra tinklalapis „twitch.tv“. Čia galima stebėti populiariausių žaidimų, tokių kaip, „CS:GO“ ar „League of Legends“ pasaulinius čempionatus, bei mokytis iš geriausių savo srities profesionalų, kurie aktyviai dalija patarimus. Kita vertus, kaip inovatyvi alternatyva šiam tinklalapiui šiandien siūloma  „SLIVER.tv“ platforma. Čia, naudojant virtualios realybės akinius, vartotojai gali mėgautis 360 laipsnių žaidimų patirtimi ir iš dar arčiau žvelgti į savo eSporto dievaičius, kurie neabejotinai išmokys įvairių gudrybių, kad ir žaidžiant vieną populiariausių pasaulyje online žaidimų „League of Legends“.

Vaizdo įrašas apie jį

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

Sukurta programėlė, skirta „Eurovizijai“

Iki konkurso „Eurovizija 2015“ likus dar beveik mėnesiui, kompanija „Microsoft“ sukūrė oficialią šio muzikinio šou taikomąją programą „Eurovision Song Contest“. skaityti »

Į pagalbą vairuotojams – navigacinė programėlė „Waze“

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (Kelių direkcija) prisijungė prie Junglios visuomenės programos (angl. Connected Citizens program), kurios tikslas – padėti vairuotojams dalintis eismo informacija keliuose. Šią galimybę suteikia navigacinė „Waze“ programėlė. skaityti »

Lietuviai sukūrė konkurentą mobiliosioms programėlėms „Instagram“ ir „SnapChat“

Mobiliąją programėlę „DeeMe“ sukūrę lietuviai pasiūlė sprendimą, kaip įprastos tekstinės žinutės draugams gali virsti smagiomis nuotraukomis su užrašais ar net trumpais filmukais. skaityti »

„Microsoft“ sukūrė MS-DOS telefonams

„Microsoft“ prisiminė seną mielą operacinę sistemą „MS-DOS“ ir pritaikė ją išmaniesiems telefonams „Lumia“. skaityti »

„Cisco Mobility IQ“: naujos tinklo parametrų vizualizavimo galimybės

Neseniai vykusiame renginyje „Mobile World Congress 2015“ kompanija „Cisco“ pristatė mobiliosioms technologijoms skirtą programinį analitinį sprendimą „Mobility IQ“. skaityti »

Naujoji programėlė nemokamai ras pamestą išmanųjį telefoną

„Kaspersky Lab“ pristato naują nemokamą programėlę „Kaspersky Phound!“ išmaniųjų telefonų su operacine sistema „Android“ informacijos apsaugai. Ši programa padės greitai rasti pamestą įrenginį ir neleis sukčiams užvaldyti vertingų duomenų. skaityti »

Populiariausią „Windows“ nuo šiol galima atnaujinti paprasčiau

Šiuo metu populiariausią „Microsoft“ operacinę sistemą „Windows 7“ galima atnaujinti patogiau, parsisiunčiant iš interneto jos instaliacinius ISO failus. skaityti »

„Microsoft“ portfelyje – daugiau nei šimtas „Android“ ir „iOS“ programėlių

Kompanija „Microsoft“ pretenduoja tapti viena iš didžiausių ir geriausių „Android“ ir „iOS“ operacinėms sistemoms skirtų programėlių kūrėja. skaityti »

Neteisėta programinė įranga Lietuvos bendrovėms kainavo per 80 tūkst. eurų

Per praėjusius metus, pasaulio programinės įrangos gamintojus vienijančios asociacijos BSA | The Software Alliance duomenimis, dėl neteisėto programinės įrangos (PĮ) naudojimo Lietuvos bendrovėms buvo iškelta 17 bylų bei, bendrai sudėjus, jos autorių teisių turėtojams sumokėjo apie 82,5 tūkst. eurų kompensacijų už autorių teisių pažeidimus. skaityti »

„Microsoft“ ieško alternatyvos „Android“ ir „iOS“

Populiariausios pasaulyje operacinės sistemos kompiuteriams „Windows“ gamintoja bendrovė „Microsoft“ vis dar tikisi sukurti alternatyvą „Android“ ir „iOS“. skaityti »