Azerbaidžane – tarptautinė IT ir telekomunikacijų paroda „Bakutel“

Publikuota: 2015 m. lapkričio 23 d. pirmadienis

Gruodžio 2–5 dienomis Azerbaidžano sostinėje Baku vyks tarptautinė telekomunikacijų ir informacinių technologijų paroda bei konferencija „Bakutel 2015“.

Į 21-ą kartą rengiamą parodą susirenka didžiausi telekomunikacijų ir IT rinkos atstovai. „Bakutel“ metu pristatomi telekomunikacijų ir informacinių technologijų pasiekimai, vyksta naujausių idėjų ir projektų pristatymai, mezgami nauji verslo kontaktai, kurių dėka jau įsteigta ne viena nauja įmonė.

Parodos temos: telekomunikacija ir ryšiai; plačiajuosčio, belaidžio, palydovinio ryšio technologijos; IT ir biuro technologijos; apsaugos sistemos; bankinės technologijos ir paslaugos; el. valdžia ir el. technologijos.

Renginį remia Azerbaidžano Ryšių ir aukštųjų technologijų ministerija, tarptautiniai institutai, tarp kurių: Jungtinių Tautų organizacija, Tarptautinė elektros ryšių sąjunga, Regioninė ryšio srities sandrauga ir kt. Parodą organizuoja „Iteca Caspian“ ir „Caspian Event Organisers“.

Numatoma, kad šiemet parodoje dalyvaus apie 200 įmonių iš Azerbaidžano, Rusijos, Prancūzijos, Turkijos, JAV ir kitų šalių. 40 proc. dalyvių parodoje dalyvauja kasmet. Tai IT įmonės, Azerbaidžano mobiliųjų ryšių operatoriai, interneto tiekėjai, sistemų integracijos įmonės, pasaulinių IT įmonių įrangos platintojai.

„Bakutel“ išskirtinumas – plati dalykinė programa. Daugybė susitikimų, forumų, konferencijų skirta aptarti IT ir telekomunikacijų tendencijoms pasaulyje ir Azerbaidžane. Renginio lankytojų visuomet laukia siurprizai, konkursai ir viktorinos.

Parodoje „Bakutel 2015“ lankysis ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ antrinės bankinių technologijų įmonės „BSKom Ltd.“ atstovai, nuolat besidominantys naujovėmis ir diegiantys jas savo veikloje.

Šaltinis: bakutel.az
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„Penki“ ir GOODLIFE kviečia į nemokamą treniruotę Verkių regioniniame parke (2)

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE kviečia į antrą nemokamą funkcinę treniruotę. Susitikime rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienį) 19.30 val. Verkių regioniniame parke. skaityti »

Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti – tarptautinė mokslinė konferencija Seime

Lapkričio 10 d., penktadienį, 9 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) rengiama tarptautinė konferencija „Kalbos, kultūros ir švietimo politika: sąveika ir sankirtos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. skaityti »

Inovacijų savaitės renginiai – nuo konferencijų iki lankymosi automobilių gamykloje

Septyniuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, diskusijos, praktiniai seminarai, pažintiniai turai po inovatyvias įmones, gamyklas ar mokslines laboratorijas. skaityti »

Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. skaityti »

Kodėl inovacijos tokios svarbios smulkiajam verslui?

Apklausa parodė, kad 35,6 proc. smulkaus verslo įmonių nėra girdėję apie konkrečias inovacijų priemones, tinkančius jų verslui. skaityti »

Mūsų pareiga sukurti bendrų vertybių rinkinį politiniams sprendimams priimti

Lietuvoje lankysis prof. Klausas Schwabas, pasauliui žinomas kaip „Davoso forumo“ sumanytojas, įkūrėjas ir vadovas. skaityti »

Europos kalbų dieną Lietuvoje skambės poezija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šią dieną įvairiuose Lietuvos miestuose daugybe kalbų prabils lietuvių poetų eilėraščiai. skaityti »

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos – visa tai laukia parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. skaityti »

Kaip filologai galėtų padėti informatikams?

Lietuvių kalbos institute vyks tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija „Skaitmeniniai kalbos ištekliai, jų plėtros kryptys ir panaudos galimybės“, atversianti kalbos kelio į informacinių technologijų pasaulį problemas ir ateitį. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »