Dovanokime šilumą namų ieškantiems gyvūnams

Publikuota: 2016 m. lapkričio 18 d. penktadienis

Akcijos „Dovanok šilumą“ iniciatoriai ir dalyviai kviečia artėjant šalčiausiam metų laikui suteikti šilumos beglobiams gyvūnams ir susirasti artimą draugą.

Šiemet gyvūnų globos organizacijoje „Lesė“ aktyviai įgyvendinama benamių gyvūnų šeimininkų paieška. 8 šunys ir 9 katės dalyvavo rudeniškoje fotosesijoje.

Prie akcijos prisijungusi šunų kirpykla „Kudlius“ atliko augintiniams grožio procedūras, o įmonių grupė „Penki kontinentai“ padovanojo maisto, kad augintiniai į naujus namus nekeliautų tuščiomis.

Nuo spalio pabaigos iki šiol naujus namus Lietuvoje jau rado katinai Džonis, Grisas, Abrikosas, Sivė ir šuniukas Filas. Dar du šunys – Myndė ir Otas netrukus iškeliaus į naujus namus Suomijoje.

Dar 10 augintinių laukia, kad atversite jiems savo namų duris. Dėl gyvūnėlių priglaudimo skambinkite tel. +370 605  33 452 arba atvykite jų pasižiūrėti į „Lesės“ prieglaudą (Klinikų g. 1, Buivydiškės).

Žiūrėkite vaizdo reportažą apie akciją.

 

Vaizdo reportažas apie akcijos „Dovanok šilumą“ atsiradimą ir tolimesnius planus >>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki“ ir GOODLIFE kviečia į nemokamą treniruotę Verkių regioniniame parke (2)

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE kviečia į antrą nemokamą funkcinę treniruotę. Susitikime rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienį) 19.30 val. Verkių regioniniame parke. skaityti »

Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti – tarptautinė mokslinė konferencija Seime

Lapkričio 10 d., penktadienį, 9 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) rengiama tarptautinė konferencija „Kalbos, kultūros ir švietimo politika: sąveika ir sankirtos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. skaityti »

Inovacijų savaitės renginiai – nuo konferencijų iki lankymosi automobilių gamykloje

Septyniuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, diskusijos, praktiniai seminarai, pažintiniai turai po inovatyvias įmones, gamyklas ar mokslines laboratorijas. skaityti »

Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. skaityti »

Kodėl inovacijos tokios svarbios smulkiajam verslui?

Apklausa parodė, kad 35,6 proc. smulkaus verslo įmonių nėra girdėję apie konkrečias inovacijų priemones, tinkančius jų verslui. skaityti »

Mūsų pareiga sukurti bendrų vertybių rinkinį politiniams sprendimams priimti

Lietuvoje lankysis prof. Klausas Schwabas, pasauliui žinomas kaip „Davoso forumo“ sumanytojas, įkūrėjas ir vadovas. skaityti »

Europos kalbų dieną Lietuvoje skambės poezija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šią dieną įvairiuose Lietuvos miestuose daugybe kalbų prabils lietuvių poetų eilėraščiai. skaityti »

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos – visa tai laukia parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. skaityti »

Kaip filologai galėtų padėti informatikams?

Lietuvių kalbos institute vyks tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija „Skaitmeniniai kalbos ištekliai, jų plėtros kryptys ir panaudos galimybės“, atversianti kalbos kelio į informacinių technologijų pasaulį problemas ir ateitį. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »