Į Kanus rinksis saugių atsiskaitymo ir identifikacijos technologijų specialistai

Publikuota: 2016 m. lapkričio 25 d. penktadienis

Š. m. lapkričio 29–31 dienomis Prancūzijoje, Kanuose, organizuojama tarptautinė saugumo technologijų paroda-konferencija „Trustech“.

Daugiau nei 30 metų rengiama paroda pernai pakeitė pavadinimą iš „Cartes“ į „Trustech“, siekiant labiau akcentuoti įvairias (ne tik kortelių) saugumo srities technologijas.

Skelbiama, kad šiemet paroda vyks nauju formatu. Ją sudarys išmaniųjų kortelių paroda „Cartes“ ir konferencija „Trustech Confex“, kurioje įvairių šalių specialistai turės progą pasidalyti savo patirtimi, susipažinti su mokėjimo ir identifikacijos technologijų galimybėmis bei naujovėmis. Svarbiausios konferencijos temos: technologijos finansų sektoriui, virtualioji valiuta, duomenų valdymas, identifikacijos ir el. valdžios sprendimai.

Laukiama, kad parodoje dalyvaus per 18 tūkst. dalyvių iš daugiau nei 130 šalių. Apie 400 iš jų turės stendus, kuriuose pristatys savo produktus ir paslaugas. Tarp jų savo moderniomis idėjomis dalysis 40 pradedančiųjų įmonių. Konferencijoje pranešimus skaitys daugiau nei 250 pranešėjų.

Renginio metu tradiciškai organizuojami apdovanojimai „SESAMES Award“. Šiemet jų metu bus renkami laimėtojai šiose kategorijose: „El. atsiskaitymai“, „El.prekyba“, „Gamyba ir testavimas“, „Daiktų internetas“, „El. valdžia“ ir „Kibernetinis saugumas“.

Plačiau apie renginį.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti – tarptautinė mokslinė konferencija Seime

Lapkričio 10 d., penktadienį, 9 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) rengiama tarptautinė konferencija „Kalbos, kultūros ir švietimo politika: sąveika ir sankirtos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. skaityti »

Inovacijų savaitės renginiai – nuo konferencijų iki lankymosi automobilių gamykloje

Septyniuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, diskusijos, praktiniai seminarai, pažintiniai turai po inovatyvias įmones, gamyklas ar mokslines laboratorijas. skaityti »

Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. skaityti »

Kodėl inovacijos tokios svarbios smulkiajam verslui?

Apklausa parodė, kad 35,6 proc. smulkaus verslo įmonių nėra girdėję apie konkrečias inovacijų priemones, tinkančius jų verslui. skaityti »

Mūsų pareiga sukurti bendrų vertybių rinkinį politiniams sprendimams priimti

Lietuvoje lankysis prof. Klausas Schwabas, pasauliui žinomas kaip „Davoso forumo“ sumanytojas, įkūrėjas ir vadovas. skaityti »

Europos kalbų dieną Lietuvoje skambės poezija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šią dieną įvairiuose Lietuvos miestuose daugybe kalbų prabils lietuvių poetų eilėraščiai. skaityti »

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos – visa tai laukia parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. skaityti »

Kaip filologai galėtų padėti informatikams?

Lietuvių kalbos institute vyks tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija „Skaitmeniniai kalbos ištekliai, jų plėtros kryptys ir panaudos galimybės“, atversianti kalbos kelio į informacinių technologijų pasaulį problemas ir ateitį. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »

Siekdama spartinti inovacijas „Visa“ atveria savo platformą startuoliams

Rugsėjo 25-27 dienomis finansinių technologijų kūrėjai yra kviečiami dalyvauti renginyje „Hack the Money“. skaityti »